Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21498) Block01 válasza oriic (#21495) üzenetére


Block01
csendes tag

TDM,TDM10V10,FREE FOR ALL,FACE OFF.A többi nem nagyon jött be. Köszi az 5letet megpróbálom,Azt szoktam csinálni,csak nálam nem cold blood van beállítva,így már értem mi volt a baj :R .
A másik amit nem tudok megérteni,hogy látom a messzebb lévő ellenfelet,elhajítom a semtexet ,közben lelőnek, az eldobott robbanószer meg a levegőben eltűnik.Persze ha én észreveszem az ellent ,hogy pont indítja a rakétát(nem fegyver van a kezébe,hanem babrálja az indítót),és kilövöm,na az mindig megérkezik,és a nyakamba szakad.
MÉG MINDIG ÉN VAGYOK A RAKÉTAMÁGNES :DD .
Jó lenne ha a következő szezonban végre lenne olyan pálya ami CQB-re van kihegyezve,nekem a single játékmódban is az volt a személyes kedvenc részem,amikor éjjellátóval,szobáról szobára kellet felderíteni az épületet,vagy 30x megcsináltam,na az volt számomra a legjobb rész.
Milyen játékmódot válasszak,hogy csak a kicsi pályákat adja be(mint pl a fürdő,a pici raktár),és a saját fegyverbeállításaimat használhassam?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.