Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Laraxior válasza Pedro78 (#21450) üzenetére


Laraxior
titán

2-vel alattad főnök :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21452) stuka20


stuka20
aktív tag

Bár már megoldódott de leírom, hát ha valakinek előjönne.
Feltettem az új nvidia drivert (gtx 1080) és hibába ütköztem, hogy játék elinditása után (első elindításnál jó, de altabolás vagy képernyőbeállítás pl.: szokásos render res. után jön is a hiba) vagy alt tabolás után a monitor kiírja, hogy "displayport no signal" és sötétség. Míg be nem zárom a játékot vagy nem teszem le tálcára, addig fekete képernyő. Letöröltem az új drivert és visszatettem a régit és ezzel helyrejött.

(#21453) Pedro78 válasza Laraxior (#21451) üzenetére


Pedro78
senior tag

NEm is igaz...3-mal van alattam. :))

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#21454) BITBOYS válasza oriic (#21446) üzenetére


BITBOYS
addikt

2. kép bal oldalt a srác milyen fegyvert tart a kezében?
Lehet majd metrózni? :)

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#21455) KaitouP válasza BITBOYS (#21454) üzenetére


KaitouP
veterán

Az az új assault lesz majd sniper scope-al szerintem, Farrah meg tolózáras R700-at cipel.

Lehet majd metrózni, de készülj, mert elhangzik majd a jegyeket bérleteket, BKV ellenőrzés. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21456) BITBOYS válasza KaitouP (#21455) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szóval lesz ilyen potyautas vs. ellenőrök 50/50? :D

Kicsit kiégtem warzone tekintetében, és azt se tudom eldönteni megvegyem most ennyiért a 2019-et vagy majd az új cod-ot.. nem adja már a plunder/br.
Remélem a 6. szezon vissza tud hozni a játékba.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#21457) KaitouP válasza BITBOYS (#21456) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, ez lesz az új játékmód. :DDD A karszalagot majd úgy kell összeszedni a pályán valahol. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21458) Corpuscle válasza KaitouP (#21457) üzenetére


Corpuscle
őstag

Csak arcmaszkos operátorokkal játszható. :DD

(#21459) Acheron válasza Corpuscle (#21458) üzenetére


Acheron
őstag

Az Acti véglegesen bannol:
- Tiltott, előnyszerzésre használható programok és eszközök használatáért
- Rasszista, uszító tartalmú hozzászólásokért
- Helytelen, az orrot és szájat egyaránt nem takaró maszkhasználatért a metrón és vonaton.
:D

[ Szerkesztve ]

(#21460) KaitouP válasza Corpuscle (#21458) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon helyesen! :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21461) stuka20 válasza Linem (#21416) üzenetére


stuka20
aktív tag

Damascushoz elég az összes alapfegyvert kihúzni goldra. Az ilyen grau és társai, amiket szezononként dobáltak be, azokat nem kell, mert ha megvan az alapra a damascus, akkor aut. megkapod ezekre is. (csak ugye ki kell húznod, hogy feltudd tenni rá)
Platinát meg csak akkor kapsz, ha kategóriánként kihúzod az alapfegyókat goldra.
Kaetgóriánként az alapok: (#21424)

(#21462) Acheron


Acheron
őstag

Nos, ilyen még nem volt: feltettem a legújabb nvidia drivert, és kb mintha diavetítést néznék, szaggat a kép, mintha kb 25 - 30 Hz lenne a képfrissítés :Y Shader -ek telepítve, gép újraindítva (többször is), semmi változás, meg kell próbálnom visszatenni az előző verziót, remélem az segít. Mi a búbánat...?

(#21463) nanorambo


nanorambo
őstag

Matchmaking megint remekel. Valami esportoló vagy nem tudom mi volt a fazon az ellenseg csapatában. Hc sd 24-0 stat olyanokat csinalt hogy csak pislogtam. Meg sem tudtunk mozdulni. :Y
Az egyik körben EGYEDÜL végigdarálta az egész csapatomat. Az ellenfél emberei sem igazán jutottak szóhoz :D

(#21464) Dave567 válasza nanorambo (#21463) üzenetére


Dave567
addikt

Most a legtöbbet Shipmenten tolom, de szerintem valamit babráltak a játékkal, mert nem ilyen volt, most a Latency is jó volt, de az ellenfelek kétszer nagyobb sebzést adtak le, gyorsabban is mozogtak, hiába húztam le magam a targoncát átlövik, meg a konténereket is.
A gránátról meg ne is beszéljünk...

(#21465) Cheesus


Cheesus
senior tag

Hali :)
Meg lehet valahol nézni játékon belül, hogy a weapon grand master challenge hol tart? Teljesen kimaxoltam a Model680-at, de nem látom nyomát H valahol meg lehetne ennek a calling cardnak a progresset nézni.

https://www.twitch.tv/csehla

(#21466) nanorambo válasza Dave567 (#21464) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem az tűnt fel nagyon hogy mintha sokkal könnyebb lenne átlőni a falakon.

(#21467) x_pnK válasza Cheesus (#21465) üzenetére


x_pnK
tag

Gunsmith-en belül, hogyha a fegyver fölé viszed a kurzort, akkor oldalt a fegyver mellett lesz egy "Mastery challenges" menüpont, ott látod az összes mastery challenge-nek a jelenlegi állapotát.

(#21468) Cheesus válasza x_pnK (#21467) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én erre gondoltam.

https://www.twitch.tv/csehla

(#21469) ballington


ballington
addikt

Én azt nem értem, hogy ha falnál mount-al várom az ellenfelet, úgy kiszednek, hogy nem is látom. A killcam-ből meg azt veszem észre, hogy szinte teljesen kinn állok.
A másik, hogy ha elkezdenek lőni és fedezékbe megyek, akkor úgy érzem, mintha már a fedezék mögött lennék. Persze a killcam megint mást mutat, az egész testem kinn van. Nekem ez nagyon magas :F

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#21470) stuka20 válasza Cheesus (#21468) üzenetére


stuka20
aktív tag

Pont ezt írta pedig.

(#21471) nanorambo válasza ballington (#21469) üzenetére


nanorambo
őstag

A második az szinte biztos, hogy ping miatt van. A mountolás meg nagyon becsapós. Lényegében csak arra jó, hogy ne rángasson annyira a fegyver, de hiába "dőlsz" a falra, szinte az egész tested ugyan úgy kinn van. Arról nem is beszélve, hogy HC-néha akkor is beadja killnek, ha csak a kisujjadat súrolja a töltény.

(#21472) csibe1 válasza ballington (#21469) üzenetére


csibe1
addikt

"A másik, hogy ha elkezdenek lőni és fedezékbe megyek, akkor úgy érzem, mintha már a fedezék mögött lennék."

Ez ismerős a BF-ből, ott is előfordult ilyen érdekesség, hogy bevetődtél a fal mögé, és közben mégis kilőttek. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21473) Slavia


Slavia
aktív tag

A győztes csapat elsőhelyezet. természetesen E sportoló ő is.

[ Szerkesztve ]

(#21474) -FLY-> válasza Pedro78 (#21450) üzenetére


-FLY->
őstag

Nah ez bejön, lesz ám újra csalizóna, de az hagyján, még mindig lesz hova beszorulni.
Már vagy fél éve foltozgatják 2 naponta 300mb-al, de még mindig nem férek ki az ablakon és beszorulok a szalagkorlátba.
Érem én hogy ebből nem lesz verseny milló dollárokért (mert egy casual fos), de attól még, na.

Slavia:
Lehet, hogy tolókocsis, akinek még sosem állt fel és ez egyetlen öröme az életében.

[ Szerkesztve ]

(#21475) nanorambo válasza Slavia (#21473) üzenetére


nanorambo
őstag

Ez még battlefieldben a kemper snipernek is durva stat lenne, nem hogy egy cod backloton :D

Mostanában engem is egyre többször dob be ilyen hiperbrutális esportolók közé. Jó amikor hc sd-n két menetet egyás után lényegében ő hozza le. A harmadik menetben 12-0 stat és a csapatom a harmadik menetben egytől egyig kilép a játékból.
Csak nem tudom akkor minek van az sbmm...

[ Szerkesztve ]

(#21476) lowzor válasza nanorambo (#21475) üzenetére


lowzor
veterán

Én mentem már 90-16-ot is kempelés nélkül, és nagyon távol állok az e-sportolóktól. Egyszerűen egy jó fegyó, mázli és killstreakek kellenek hozzá:

(#21477) Linem válasza lowzor (#21476) üzenetére


Linem
senior tag

Én ilyen statnál szoktam magam elbízni, hogy milyen jó vagyok. :D és a következő meccsekben olyan csapatokat fogok ki, akiknél 2 másodpercig nem tudok életben maradni :N
Szóval ez mázli kérdése, hogy kiket fogsz ki ellenfélnek, és persze a másik, hogy a saját csapattársaid mellett mennyire tudsz érvényesülni. Amikor csak assistok jönnek össze.
Egyébként ezek nem is magas számok. Shipmentnél többször láttam már 115 feletti killt, és 10 feletti k/d-t.

(#21478) lowzor válasza Linem (#21477) üzenetére


lowzor
veterán

Persze, tudom hogy nem nagy szám. :)
Ebben a játékban sajnos ez az eddigi legjobb statom a határ szar pingemnek, meg az SBMM-nek köszönhetően. Ha bekötik az új netet, talán még tudok javítani rajta.

(#21479) Linem válasza lowzor (#21478) üzenetére


Linem
senior tag

Bár a k/d arányom soha nem érdekelt, azért emlékszem a Cheshire parkban egyszer 21 kill mellett csak 1 death volt. Fekve senki nem vett észre, én pedig soroztam mindenkit, aki arra jött. Tudom, hogy campelve ez így nem nagy szám, de én fekve sem tudok többségben életben maradni. Szóval ehhez képest nem volt rossz egy alkalommal. Inkább maximum 3-4 k/d jön össze a jobb meccseknél.

(#21480) nanorambo


nanorambo
őstag

Tudom már mi hiányzott. A zseniális teamkill rendszer. :D
Csávó végigöli az összes csapattársát. Megkérdezzük miért, azt mondja azért mert mozogni kell...
Erre megpróbálom megölni en is direkt körbelövöm előtte, de en halok meg. Csapattársam is megpróbalja lelőni, de csapattársam hal meg. A csávó a következő körben megint végiglő három embert a sajat csapatából.
En tenyleg nem értem ezt :F

(#21481) Rinkasime


Rinkasime
tag

Jó helyezkedéssel lehet az elején 7-0,10-0,12-0 statokat elérni,(+ killstreak) de ha ez után meghalsz tuti olyan helyre spawnoltat ahol beszorúlsz az ellenfél közé,esetleg ADS-elve vár valamelyik hosszú saroknál..

(#21482) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Friss cod-os vagyok és kis segítséget szeretnék kérni. Az egyik kérdésem hogy multiban csak 12 játékos módra van lehetőség, több játékos pl 24-re nincs lehetőség? :U
Xbox one s konzolon játszom és ha jól tudom lehet bizonyos játékokkal bill+egér kombót használni, ezzel is lehet? :))
Köszi a helpet!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#21483) Laraxior válasza norbertoth (#21482) üzenetére


Laraxior
titán

Ground War asszem több playeres :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21484) KaitouP válasza norbertoth (#21482) üzenetére


KaitouP
veterán

Vannak nagyobb (pl.: 10v10) játékmódok is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21485) norbertoth válasza Laraxior (#21483) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszönöm! :K

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#21486) oriic válasza KaitouP (#21484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, playlisten ki kell jelolni, de ugyebar cserebe a nagy palyakat teszi csak be a rendszer, kicsiket nem.

Live-Die-Respawn

(#21487) KaitouP válasza oriic (#21486) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen igen, meg hát ugye egy két 6v6 fővel játszható nap is megjelenik olykor, pl. Gun Runner, Rammaza, stb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21488) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tegnap előtt végre sikerült nyerni duo-ban! Kellett hozzá persze szerencse is, de 6-6 kill lett végük, meg 2600-1600 damage egy kisebb eufória volt. ;] Azóta valahogy jobban megy, lehet megtört a jég.

Amúgy most 35% akció van battle.net-en rá, 39€ a játék, szerintetek lesz ennél olcsóbb, ha kijön az új rész? Eddig hallottak alapján nem fog kelleni nekem az, ezt viszont szeretem.

Megyen!

(#21489) Zimmi91 válasza CptAdamica (#21488) üzenetére


Zimmi91
addikt

En is gondolkozom magán a multi részén, mert az új cod engem se vonz, de a warzone meg ennek a multija igen. Jobb lenne minél olcsóbban megúszni 😁

" Just remember Manchester is RED! "

(#21490) KaitouP válasza CptAdamica (#21488) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem hinném, hogy ennél nagyobb akció mostanában, illetve az új rész megjelenése miatt lenne rá, szerintem nyugodtan veheted.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21491) CptAdamica válasza KaitouP (#21490) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm! Durva amúgy, hogy milyen jól tartja az árát, bezzeg a köcsög Battlefield 5-nek már a megjelenést követő héten buktam a felét. :D Tisza best buy volt.

Megyen!

(#21492) Block01


Block01
csendes tag

NA ha már mindenki dicsekszik én is beleszólok.Kedden megvolt a saját rekordom.Tizenháromszor azaz 13x haltam meg egymás után,abban a pillanatban ahogy betöltött a játékba.Ebből 12x sikerült úgy betöltenie,hogy az ellenfél pont tüzelt valakire és berak a tűz vonalba,amikor újra éledtem.Durr.Double kill.Na így ..rva könnyű.A maradék egy meg a kedvencem ,a rakétaeső.A negatív rekord is rekord :O .
Kedves Lowzor.Szép eredmény :C gratula.Ez az én igazi kedvenc játékmódom.Rakéta,helikopter, légicsapás,kicsitank,vasalódeszka,zümmödő jóisten tudja mi, az én csapatom meg mindig akkora kretén,hogy egy kibasz... radart sem tud indítani.Igazán férfias amikor úgy szednek le hogy az ellenfél egy gépszörnyben ül,amit egy tárral sem tudsz kiszedni.(Én meg aztán főleg durroghatok rá a söréttel ,ami el sem megy odáig.)Ilyenkor be a fedezékbe és látom ,hogy az ellenfél 10-20-30 killel elmegy,az idő telik,na ilyen után próbálj meg,győztes meccset összehozni. Tudom hogy ez egy szint amit el kell érni,de én nem használom,mert én a szemtől szembe híve vagyok.

(#21493) KaitouP válasza CptAdamica (#21491) üzenetére


KaitouP
veterán

A CoD játékok mind ilyenek, nagyon nagyon ritkán ad kifejezetten nagy kedvezményt a játékaira az Acti, legalábbis a CoD szériát illetően.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21494) lowzor válasza CptAdamica (#21491) üzenetére


lowzor
veterán

Nem csoda, ez klasszisokkal jobb játék a BF5-nél. :K

(#21495) oriic válasza Block01 (#21492) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Igazán férfias amikor úgy szednek le hogy az ellenfél egy gépszörnyben ül,amit egy tárral sem tudsz kiszedni.(Én meg aztán főleg durroghatok rá a söréttel ,ami el sem megy odáig.)Ilyenkor be a fedezékbe és látom ,hogy az ellenfél 10-20-30 killel elmegy,az idő telik,na ilyen után próbálj meg,győztes meccset összehozni. "

Gondolom a killstreakekre gondolsz. Nem tudom pontosan milyen meccseken vagy de ilyenkor halal utan azonnal atvaltasz egy cold blooded perkes loadoutra amiben van egy LMG legnagyobb tarral FMJ-vel es 10 sec sem kell leszedni a gepet.

Live-Die-Respawn

(#21496) CptAdamica válasza lowzor (#21494) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sajnos igaz. Mindig elszomorodok, ha rágondolok, mert rettentően hiányzik egy jó BF, talán majd jövőre.

Megyen!

(#21497) Laraxior válasza CptAdamica (#21496) üzenetére


Laraxior
titán

Ezért tettem vissza a 4-et. Ott még voltak járműves harcok. Igaziak. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21498) Block01 válasza oriic (#21495) üzenetére


Block01
csendes tag

TDM,TDM10V10,FREE FOR ALL,FACE OFF.A többi nem nagyon jött be. Köszi az 5letet megpróbálom,Azt szoktam csinálni,csak nálam nem cold blood van beállítva,így már értem mi volt a baj :R .
A másik amit nem tudok megérteni,hogy látom a messzebb lévő ellenfelet,elhajítom a semtexet ,közben lelőnek, az eldobott robbanószer meg a levegőben eltűnik.Persze ha én észreveszem az ellent ,hogy pont indítja a rakétát(nem fegyver van a kezébe,hanem babrálja az indítót),és kilövöm,na az mindig megérkezik,és a nyakamba szakad.
MÉG MINDIG ÉN VAGYOK A RAKÉTAMÁGNES :DD .
Jó lenne ha a következő szezonban végre lenne olyan pálya ami CQB-re van kihegyezve,nekem a single játékmódban is az volt a személyes kedvenc részem,amikor éjjellátóval,szobáról szobára kellet felderíteni az épületet,vagy 30x megcsináltam,na az volt számomra a legjobb rész.
Milyen játékmódot válasszak,hogy csak a kicsi pályákat adja be(mint pl a fürdő,a pici raktár),és a saját fegyverbeállításaimat használhassam?

[ Szerkesztve ]

(#21499) x_pnK válasza Block01 (#21498) üzenetére


x_pnK
tag

Hogyha a CQB vonz, akkor mindenképp a Shoot House, Shipment lehet a te pályád.
Előző héten "Shoot the Ship" playlist volt, ez a Shipment+Shoot House pályákat foglalja magában, de Petya mintha azt írta volna, hogy ezen a héten Shoot House 24/7, illetve Shipment 24/7 van. (Nem játszottam a tegnapi playlist update óta, már ha volt egyáltalán. :DD )
A fürdő, illetve pici raktár alatt nem tudom melyik pályákra gondolsz.. :F
A multiplayer főmenüben ezeket keresd. :)

(#21500) CptAdamica válasza Laraxior (#21497) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én is visszatettem már párszor, de valahogy már úgy érzem, hogy eljárt felette az idő. Sok olyan játék mechanika hiányzik már nekem, ami mondjuk az 5. részben jó volt és megszoktam, na meg egy ilyen BF1-BF5 látvány is hiányzik.

Megyen!

(#21501) Block01 válasza x_pnK (#21499) üzenetére


Block01
csendes tag

Köszi.De a shoout the ship-et már rongyosra játszottam.Amikre gondoltam:aisle9,aniyah incursion,atrium,bazaar,cargo,gulag showers,hill,king,speedball,stack,trench,stadium.

(#21502) Block01


Block01
csendes tag

De az a baj ,hogy egyik sem igazi cqb pálya.Valami olyan lenne jó ami igazi épületharc.Szobáról szobára ,helységről helységre lehetne ostromolni támadni vagy megvédeni azt.Talán a Vacant áll hozzá még a legközelebb.Mondjuk egy tíz perces mérkőzésben öt percig próbálj meg megtartani egy épületet,aztán csere.Így mind a két csapat lehetne védekező vagy támadó állásban is.Nagyon kedvelem például amikor Khandor Hideoutban az ellenfél befoglal egy épületet,hogyan tudom kifüstőlni onnan őket.

[ Szerkesztve ]

(#21503) x_pnK


x_pnK
tag

Hát, ebben az esetben sajnos nem tudok mit mondani. :N
Nagyritkán szokott lenni "Face Off Moshpit" playlist, ami azt hiszem 3v3 no killstreak, saját loadoutokkal. Ott szoktak lenni ezek a kisebb gunfightos mapok.

(#21504) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új skin.

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#21505) csibe1 válasza Laraxior (#21497) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem is fent van a BF3-al együtt. :)
Eszembe is jutott, hogy valamikor jó lenne megint felmenni a Grand Bazaar-ra meg Noshahr Canals-ra vagy Omanra egyet lövöldözni. :D
Szépszép a BF1, de veszett kevés benne a jármű, minimum dupla annyi kellene.
A BF5 meg valahogy nem jött be.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21506) lacy86 válasza oriic (#21504) üzenetére


lacy86
addikt

Ha meg van a kapott kod , azt hova is kell beirni? :)
Elfelejtettem 😅😅😅

(#21507) oriic válasza lacy86 (#21506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lényeg lemaradt, elnézést. :D

https://profile.callofduty.com/promotions/redeemCode

Live-Die-Respawn

(#21508) lacy86 válasza oriic (#21507) üzenetére


lacy86
addikt

Igy mar sikerult 🤪🤪😅

(#21509) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Más sem tud belépni az activison vagy callofduty.com fiókjába?

(#21510) danilla válasza Szellem. (#21509) üzenetére


danilla
őstag

En nem tudok, nem fogadja el a jelszavam, pedig jot irok be. Jelszoemlekezteto email pedig nem jon meg.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#21511) Laraxior válasza danilla (#21510) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyjából félmillió Activision fiókot törtek fel, érdemes jelszót változtatni! :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21512) Szellem. válasza Laraxior (#21511) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Közben megoldódott, mert rendszer gond volt, de én már amikor megjelent a hír azonnal módosítottam meg a battle.netben is.

(#21513) dudu5130


dudu5130
őstag

Mi ez az új 222 Gb telepítés???

(#21514) danilla válasza Laraxior (#21511) üzenetére


danilla
őstag

Megtettem amikor jott hir. Ez mar az uj jelszo. Amivel tegnap meg sikeresen beleptem :))

Most beengedett.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#21515) Laraxior válasza danilla (#21514) üzenetére


Laraxior
titán

Mára el is lopódott :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#21516) csibe1 válasza dudu5130 (#21513) üzenetére


csibe1
addikt

Az szép mennyiség. Le akartad tölteni a netet? :D

Nálam csak a Warzone van fent, de tegnap frissített 200MB-ot aztán annyi.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21517) dudu5130 válasza csibe1 (#21516) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem. Ma indítom a gépem és ez várt. Pár napja már nem játszottam mondjuk.

(#21518) csibe1 válasza dudu5130 (#21517) üzenetére


csibe1
addikt

Mehh, szépen meghízott a játék, anno 175GB volt a gépigényben.
Most nézem, hogy a Warzone magában 106,4GB; ez se rossz. :D

Ez olyan mintha nem lenne fent a játék, legalábbis a kliens nem látja, szerintem.
Ezt a BF3-4 meg bármelyik másik játék is csinálja ha rendszertelepítés előtt nem mented le a registrykulcsot.
Nálad nem volt géptelepítés, de mégis úgy csinál a kliens mintha lett volna.
A tapasztaltabbak majd megmondják mi a helyzet; hogy itt is lehet-kell-e játszani a telepítővel fájlmásolgatással-áthelyezéssel (Origin-BF) vagy felismeri-e a gépen lévő fájlokat ha folytatod a telepítést, és akkor nem kell letölteni csak ellenőrzést csinál.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#21519) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap megint bepróbálkoztam a Core móddal, nos, tűzfegyverekkel sosem lesz a kedvencem. LMG -vel 5 - 6 lőszer kell a fickókba, hogy hulljanak, ez kb a nevetséges (és élhetetlen) kategória. Ellenben teljesen rákaptam a bicskákra, most, hogy végigvittem őket, ez core módban egy igazán élvezetes és kihívást jelentő móka. Gyorsan mozogva pl pillanat alatt meg lehet kerülni valakit egy konténernél, és amíg ő azt hiszi, épp engem cserkész be, már hátulról lehet nyiszatolni...
Ezzel együtt is nyilván gyakran kiszednek, bicska - pisztoly párbajban azért a pisztolynak jobbak átlagban az esélyei :) Viszont kérdés: valahogy ki lehet kapcsolni a Killcam -ot? Ritka idegesítő, hogy mindig végig kell nézni a mozit - megy vele az idő, ami alatt inkább játszanék.

(#21520) lowzor válasza Acheron (#21519) üzenetére


lowzor
veterán

Én ezért szoktam az Amax/AK/Oden trióval nyomni a Core-t, azokból elég kevesebb golyó is. SMG-k közül a .41-es Uzival is nagyon jól lehet darálni, nem véletlenül azzal van a legtöbb killem.
Az LMG-k egy határ szart nem érnek Core-ban szerintem, egyedül az SA87-nek és az MG-nek van értelmezhető tűzereje.

[ Szerkesztve ]

(#21521) Acheron válasza lowzor (#21520) üzenetére


Acheron
őstag

Ott kissé át kell értelmezni a korábbi játékstílusom, kezdem érteni a Rush stílust előnyben részesítőket. De ehhez kellene egy nagy tűzerejű (egy - két lövésből ölő), és ugyanakkor gyors mozgást lehetővé tevő fegyó. A kés nagyon jó, mert rögtön öl, de rendkívül kicsi a hatótáv, és mint látom (hallom) a killcamokból, olyan hanggal futok az ellen után, mintha legalábbis Godzillát reggeliztem volna előtte... (nyolc kilométerről hallani, hogy jövök, a Death silence meg ugye korlátozott)

(#21522) lowzor válasza Acheron (#21521) üzenetére


lowzor
veterán

Core-ra én most az Amaxot és a .41-es Uzit ajánlom, legalábbis nekem azok adják legjobban.
Ha a rush stílusra akarsz ráállni, ezeket a setupokat ajánlom: [kép] [kép]
Egy-két lövésből ölésre mondjuk csak az Oden képen Core-ban. Torzó tetejétől 2 golyó, stopping powerrel fejre 1 golyó.

[ Szerkesztve ]

(#21523) Acheron válasza lowzor (#21522) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm az ajánlást, ki fogom próbálni :K
Nem tudom, rá akarok -e állni a rush -ra a saját, jól bevált (bár nem plusszos K/D - t hozó :D ) stílusomról, de azt látom, hogy ha nyakamba akasztok egy pajzsot, fogok egy bökőt, akkor pl Shoothouse - Shipment pályákon semmivel sem rosszabb a statom, mint bármelyik tűzfegyverrel - és még brutálisan élvezem is a játékot. De olyankor, amikor az ellenfél észrevesz, és öt méterről rámfordul, jó lenne egy gyors, da hatásos tűzfegyver, mert mire a késsel odaérek, többnyire cselekvésképtelen hulla vagyok :D

(#21524) Acheron


Acheron
őstag

Vicces ez a core mód, az ellenfél egy shotgun lövéssel leterít. Nekem ehhez három lövés kell, ugyanabból a fegyverből...
Ilyenkor mi van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.