Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21040) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, létezik olyan hogy valaki bekapcsol egy olyan opciót ami azt eredményezi az ellenfél csapatában, hogy csak fejlövéssel lehessen lelőni?? Ma találkoztunk olyannal, hogy elkezdődött a meccs (HC-TDM, oaljfúrós pálya) és kisvártatva azt vettük észre, hogy hiába lövünk az ellenfelekre, nem sebződnek, nem "pattog" a sebzésindikátor a szokásos módon. Aztán az egyikkel szembekerültem, kilógtam félig a fal mellől, és egy fél tárat kihúzott rám, de nem talált. Mondom havernak, ez egy bot. Aztán persze lelőttek, közben mondja haver hogy csak a fejes öli meg őket. Odaértem az egyik mögé, és kipróbáltam én is, hát tényleg!! Én most nem tudom hogy ez most egy létező dolog és/vagy valaki bekapcsolt egy opciót, vagy cheat, vagy botozás, de mindenesetre ilyennel még nem találkoztam sima multiban, legalábbis ennyire látványosan nem. Az ellenfél csapatából szinte mindenki ez a botszerű félig balfék, csak fejesre megdöglő játékos volt. Egymás után reportoltam őket mert annyian voltak. Amúgy a többi meccsen nem volt ilyen. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.