Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13040) BandiHUN válasza boogie84 (#13033) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem csak beszopod a szüneti herokat...pisztollyal átlövöldözi a fél mapot 1 hitelve meg ilyenek,délelőtt még jó volt :DDD Pedig már alig hiányzik az MG36-hoz,de pont most lenne attachment nélkül,az előbb lettek kész a triplakillek,viszont olyan köröket mentem,hogy 6 halál-triplakill-3 halál-7kill,Wheelson...egyszerűen bizonyos embereket elkerülve egész jó,de persze mindig ottvannak az objektívánál,simán behúztam egy 6 körös loose-szériát,nem akarom elhinni.Kellett egy cigi.ÉN lehetek béna,OK,de hogy az egész csapat 0.5 körüli K/D,miféle sorsolások ezek?
Ja 1 konkrét csalóm is volt,de az a Palace-n teleportolva közlekedett,"átugrálta" a konténerek közötti helyeket,nehogy lelőjék :DDD És nem,nem volt lag,le se lőttem,úgy megbámultam,mit csinál,a háta mögött voltam félig,láttam,hogy takarásban simán szalad,aztán hopp,átteleportál a kövi konténerhez :Y Ilyen nincs,mondom...
A pisztolyherok meg nevetségesek.Thermallal nézem a sarkot,nem szokásos kemphelyről,erre kikukkant,és 1 hit 100 méterről,na nemá'..De szinte csak pisztolyos,még SMG-s se volt hasonló.Lehet pisztolyoznom kéne,mert jött valami buff? ;]

Más:megjött az ingyen 10 tier,gondolom másnak is,pont el is értem az 50-et :DDDCsak nem free gift-ként(de éjfél után jött egy olyan is,1 free skippel),hanem a Tier-nél ahol venni kéne a tier skipet,ott vigyorgott helyette a free 10.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.