Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#948) deedee


deedee
őstag

az égei-tengeren evia szigeténél snorkeleztem,ott vliszonylag szép dolgokat láttam...Rákok,sok kis hal,tengeri sünök,kagylók,sziklák.... :D Ezen felbuzdulva amikor tunéziába indultunk,vettem ezt a technisub szemüveget és ráraktam a régi/made in kína ;] / légzőcsövet....Na mint a filmeken a romantikus részeknél:futok be a tengerbe,lóbálom a vadi új szemüveget és szépen belecsobbanok a vízbe.... :C
Na aztán megyek beljebb...semmi...megyek mégbeljebb...semmi,csak homokos talaj....Mégbeljebb meg már motoros sportokat űzők szelték a vízet veszélyes tempóban,úgyhogy nem merészkedtem oda....De hiábavaló is lett volna ,mert ott már nagyon mély volt a víz..... :( :(((

De nem adtam fel! ;] Űvegfenekű hajót béreltem és kimentünk egy kb 10 méteres halászhajó roncsához ami kb 6-7 méter mélyen lehetett és ott azért már voltak zátonyok és halak.... :C Átúszkáltam a hajó alatt is de az asszony nem tudott felvenni kamerával,mert túlzúmolt és semmi nem látszódott a felvételen... :O :(

szóval eddig ennyi a ''búvár'' élményem.Ja és egy nagy darab tengeri szívacsért képes voltam majdnem 3 órát szenvedni,hogy kihalásszam a mélyből.... :C Halászháló darabokból és kötelekből ,valamint kö-nehezékből halászfelszerelést csináltam és azzal hoztam fel kb 6-7 méterről... :DD Mondjuk vehettem volna a parton 300forintért is,de az nem az igazi... :C Az élménny megfizethetetlen és most is megvan még,persze kiszárítva... :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.