Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#584) Superman


Superman
nagyúr

Valamiről homályosítsatok már fel, mert eléggé zavaros számomra és zavar is egy kicsit. nem kizárt, hogy én is elmegyek egy ilyen tanfolyamra, hiszen 15 éve foylamatosan sportolok és mindig is kacérkodtama búvárkodással, de amit topik elején olvastam, kicsit meglepő volt számomra és ez tartott vissza eddig.

Nema felszerelés ára, hanem az, hogy ha én búvárkodni akarok egy adott partszakaszon egy adott országban (Horvátországot említették sokan), akkor azért valamiféle merülési engedélyt kell kiváltani és még akkor is csak helyi búvárral merülhetek, ha meg egyedül akarok, akkor az csillagászati összeg.

Biztosan így van, nem is vonom kétségbe, csak számomra ez elég furcsa és visszatetsző. Tudom sokan akarnak így is meggazdagodni a túristákból, de ez.....

Hirtelen nem tudom elképzelni azt a jelenetet, amikor mondjuk a Karib-tenger egyik kis szigetén egy elhagyatott partszakaszon akarok bemenni a vízbe és odajön hozzám valaki, hogy ezt nem lehet, csak engedéllyel.....

Olyan nagy sportbúvároknak sem kellett minenféle engedély, mint Hans Hass, igaz az nem most volt már....

Szóval, a kérdésem, ez tényleg így van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.