Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3029) #24334592 válasza Ferdzsoo (#3018) üzenetére


#24334592
törölt tag

na, valami csoda történt, mert elsőre leúsztam a 15m-t maszk nélkül és simán visszavettem+kilégtelenítettem :D úgyhogy a mai sikerélmény megvolt.

Ehhez képest gyerekjáték volt a bcd fel-levétele fent vagy lent és az ólomövvel is elég jól elboldogultam.

Jövő hétvégén irány Dorog, 7mm félszárazzal.Egyik csajszi ma mondta az aquaqorldben, h ő Neuenfeldben( vagy valami ilyesmi nevű helyen) a 10C-os vizet 3/4-ed óráig bírta 7mm-ben.Mondjuk rajta volt némi "extra" védelem ;]

A semleges lebeség is ment már.Ettől függetlenül számomra döbbenet, h egy 1-1 lélegzetvétellel hogyan lehet métereket mozogni a vízben vertikálisan :Y

(#3021) F-ECT$ bár korábban írtam, most így belelátva mégsem érzem magam "elégnek" egy szafarihoz.Kezdésnek jó lesz vmi parti merülős dolog is.Aztán ha már tényleg jól érzem magam és lazán merülök, plusz kicsi amplitúdóval lebegek, akkor jöhet a next level.

(#3023) gonger tudom, h fasza lehet.Évekig hajóztam...Meg alapból imádom a vizet, hajókat, élővilágot...Én voltam az egyetlen aki nem hányt mikor kivittek 8 embert paraglidingra az egyiptomiak :DDD pedig 1.5m-s hullámokban ugrált a motorcsónak.Élveztem, a többiek meg imádkoztak...
A pénz nem minden, azért hajszold magad végig 30-40 merülésen, hogy jobb legyen az 1 merülésre jutó ktg? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.