Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2656) Ferdzsoo válasza gonger (#2655) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah, elég is volt a ruha. Most jöttünk meg. Jól elvoltunk nem fáztunk a 19 fokos vízben, bár az utólsó merülésnél amikor egy helyben voltunk kb 40 percet nah az már nem esett jól.
Viszont iszonyatosan nagyon nagyon élveztük a tanfolyamot. :K
Számos új és hasznos ismerettel lettünk gazdagabbak, sok stresszszintcsökkentő gyakorlatot végeztünk. Ezeket élveztem a legjobban. (maszk nélküli lebegés, komplett felszerelés levétele, összerakása, felvétele, majd a legvégén a levegő elzárása :D stb.) Én ezeket iszonyatosan élveztem, nagyon tetszettek. A levegő elzárása kimondottan. :DDD Jó ez hogy az ember megismeri milyen érzés amikor bármilyen okból kifolyólag nem jön a levegő. Természetesen a tájolás, tájékozódás éjszaka, bólyahasználat is mind mind nagyon hasznos és értékes gyakorlat volt. Főleg ebben a 0,2-1,5m-es látótávolságban ami volt. (iszoynat felkavarta a vizet a vihar.)
Egyszóval: Minden búvárnak tényleg kötelezővé lehetne tenni a résztvételt.
Sokkal többet ad mint az OWD.

Azért amikor ma reggel kint volt 12 fok és a vizes ruhába bújtunk bele... :D nah hát ennek is van egy fílingje.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.