Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1813) Peetry válasza F-ECT$ (#1812) üzenetére


Peetry
senior tag

és szerinted jó azt tanítani egy újoncnak hogy a profik se tartják be az 50 bart?
nyilván 50 merülés után nem fogsz rá hatást gyakorolni, mert ő dönti el hogy mennyire veszi komolyan. ezért kellene az elején beleverni mindenkibe.
És tudom hogy frusztrált hogy ő fogyaszt a legtöbbet, de nem kell miatta szégyenkezni. Inkább próbáljon kevesebbet fogyasztani, odafigyelni a légzéstechnikára, minthogy ááá a profik is 30 jönnek vissza, akkor nekem is lehet...

1. az hogy első merüléseid egyikén 30-ra ugrottál az oktatódat minősíti (bár részedről is elég nagy felelőtlenség, ezzel nem dicsekednék). melyik rendszerben mehet owd 18 alá?
2. ha a párod 5-10 barral ment be merülni, akkor hol volt a társellenőrzés és milyen minőségű?

ne érts félre, de felvázoltál két olyan esetet ami egyértelmű jele a felelőtlen, ön- és társveszélyes búvárnak. Nem hiszem hogy egy újoncnak pont ezt kellene reklámozni.

Ne érts félre, nem el/megítélni akarlak, mindenki követhet el hibát, én is tettem. Csak ezt pont nem hangoztatom, főleg nem egy kezdőnek, hanem inkább azt emelem ki, hogy mire figyeljen, és hogy csinálja, hogy biztonságosan, kényelmesen merüljön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.