Hirdetés

2020. január 18., szombat

Gyorskeresés

(#1704) Füge007 válasza YikeSS (#1700) üzenetére

Füge007
(senior tag)

Ez szemlélet dolog, nem csak felszerelés. A technikai búvárok az előörs, olyan mint az autók világába a forma1. Hidd el sokmindent köszönhetsz a technikai bóvároknak. Hogy miért választottam a DIR vonalat, a válasz egyszerű, olyan helyekre akarok merülni, ahová ez a tudás kell. Van 1-2 álommerülésem ami 100m illetve kicsit alatti.

Igen gyakorlatokat hajtunk végre. Ezekkel készülünk fel a mélyebb merülésekre, illetve ami nagyon fontos, a vizalatti veszélyhelyzetek kezelése!!!! Mivel ott nem tudsz feljönni, ott kell orvosolni a problémát! Ergó veszélyhelyzet imitálás, és ezek megoldása, illetve hogy segítesz a társadnak. Stage palack kezelése, gázváltás.

Nem gondoltam, hogy élőben lesz veszélyhelyzetem, de az Adrián egy képzetlen orosz búvárt visszahoztam egy komoly beesés után, mert tudtam mit hogy kell csinálnom. Ergó a tudásom nem csak nekem a merülőtársaim hasznára is van.

Én azt mondom menj el merülni egy techniki csapattal, és nézd meg hogy merülnek. Utánna átérzed, hogy miért más is ez.

Igen jól mondod máshogy "nézik" a falat.

Füge

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.