Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1506) balog tiby válasza Paarthurnax (#1503) üzenetére


balog tiby
csendes tag

Szia!
Egyébként a hírhedt index Technikai búvárkodás topikban már összefutottunk.
Régebben én voltam ott az egyik mumus ott saját néven írtam. De már itt is írogattam azidőtájt az itteni nevemen.
Ott sem mumusként kezdtem, sőt ott barátkoztam össze a néhány mostani merülőtársammal akik szintén mumusok :) . /állítólag miattunk nem mert már írni oda senki/ Az egész úgy kezdődött egyszer elegem lett abból hogy ha valaki leírt egy nyilvánvalóan szakmai hozzánemértést tükröző hszt és erre figyelmeztetted utána még ő akar idiótának beállítani másokat. Elszakadt a cérna és így reagáltam ja hát én is tudok akkora durung lenni hogy cölöpöt lehet verni velem és nem is esik ez nehezemre.
Visszatérve a hsz-edre. Köztünk és a dcn szereplő DMek között az a különbség hogy mi nem egy DM kártyával szeretnénk helyettesíteni a tech képzést /mintha az jolly joker lenne/. Tanulunk ami idő és pénz, de a gondolkodásunk is átformálódik ezidőalatt a merülésről.
Egy személyes találkozás alkalmával az érintettek csak azt a mantrát ismételgetnék minek ez a techdiving én ugyan oda megyek egy palackkal, ép ezért nem is érdemes velük vitázni................................

Te tibi sok nekünk ez a meló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.