Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1369) Peetry válasza Pompi (#1367) üzenetére


Peetry
senior tag

A 2 cikk elég jól bemutatja a dolgokat, ha van kérdésed ezek után, szívesen válaszolunk rá. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy az integrált súly nem azt jelenti hogy maga a súly van benne a dzsekiben. Van egy súlyzseb amibe pakolhatsz, és vészhelyzet esetén a zsebet dobod el, és nem az ólomövet (ami nincs). Az ólmokat meg nem viszed magaddal a repülőn, azt helyben adják mindenhol. Tehát a cucc súlyát nagymértékben nem növeli. Nyilván a komolyabb mellény több anyagot tartalmaz, valamivel nehezebb mint a tök egyszerű legolcsóbb fajták, de ezt én nem is nagyon említeném. A repülésről meg annyit, hogy ma szerintem kb épphogy belefér az ember a súlykorlátba. Reduktort sokan kézipoggyászban viszik, egyrészt, h óvják, másrészt a súly miatt. Mi most voltunk egyiptomban családdal. 4 fő komplett cuccal. 2buvártáska+2ruhásbőrönd->78kg, reduktorok kéziben. Ha meg tengerentúlra mész akkor ott nagyobb a korlát.

Az eredeti kérdésre visszatérve, be kéne lőni, hogy mennyit tudsz áldozni a mellényre, és úgy keresgélni szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.