Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1300) Pompi válasza F-ECT$ (#1299) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hehe, épp most akartam ide írni, amikor megláttam, hogy értesítő jött a topikból ;)

Letettem a 3mm-ről, már 5mm-ben gondolkozok (köszi nektek is). Akartam is kérdezni, hogy - ne fogjak megint mellé - van-e valami ajánlás, vagy valami márka (típus) amit semmiképp ne.

A múlt héten rátaláltam a Sea-Watch áruházra - elég nagy helyen vannak, nagy választékkal, ráadásul hozzám elég közel. Náluk leginkább Oceanic márkájú cuccok vannak. Van is nekik egy kifutó modell (nekem pont nem számít), 5mm full ruha, könyöknél, térdnél vékonyabb, elősegítendő a könnyebb mozgást, térvédővel. Ez lenne az - 30 ezer forintért.
Ehhez van nekik egy shorty csuklyával, amit kiegészítésként fel lehet venni hidegebb vizekben (plusz 16 ezer).

Aztán rákerestem, hogy máshol mennyiért mennek ezek a ruhák, és találtam egy Aqualung Safaga-t, ami 5.5mm-es. Ez 25-30e forint között találtam meg. Egyelőre ez szimpatikusabb, mert ismerősebb a márka (a többi felszerelésem is ilyen egyelőre), de ettől függetlenül az Oceanic is lehet jó, vagy akár jobb is.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.