Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#8801) DrBubo77


DrBubo77
addikt

&lezso: A fototrend-en az oldal tetején van 1-2 probléma.
- A fenti lapozóban a visszafelé mutató nyilak nem működnek.
- A header elem magassága dupla akkora, mint a valós tartalom, ezért ott nem érzékel linkre kattintást.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8802) Makifeju válasza Viktor0610 (#8797) üzenetére


Makifeju
tag

Nincs se csillag se semmi. Mindig ott van az a szemét! :Y

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#8803) Ndruu válasza Makifeju (#8802) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Erről az oldalról tudsz feltölteni egy képernyőmentést?

Harrrr!!!!

(#8804) Makifeju válasza Ndruu (#8803) üzenetére


Makifeju
tag

Persze tessék:
Mérgemben az összes üzim kitöröltem,de az a nem létező 1 még mindig ott libeg. :O

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#8805) Rimuru válasza Makifeju (#8804) üzenetére


Rimuru
veterán

Ott van a gépháztól egy üzenet. ;-)

Vigyázat, csalok!

(#8806) Bjørgersson válasza Rimuru (#8805) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sírjak vagy nevessek. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8807) DJ. Ru$y válasza Makifeju (#8804) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Akadhat az oldal a reklámblokkolókkal" szép vastag, bordó, kattints már rá kérlek. Aztán nézd meg újra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8808) dqdb válasza Bjørgersson (#8806) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mivel ez már a sokadik ilyen eset, és gyaníthatóan nem az utolsó, ezért a felhasználó ekézése helyett érdemes lenne felvetni az elhibázott UX kérdését is.

#8809: most indirekten felvetettem. Nem működött a két egymás alatti doboz, nem működik az egy doboz, így már csak az a megoldás van hátra, hogy külön lapra kerülnek a privát és rendszerüzenetek, amihez külön piros jelzés tartozik. Le lehet ezért a felhasználót hülyézni, de sokaknál, akik reklámblokkoló nélkül böngésznek a neten, nagyon durva reklámvakság állt be, aminek mellékhatásaként ilyeneket egyszerűen észre sem vesznek, mert az agyuk számára az már nem a tartalom része, és kiszűri, mint vizuális ingert (miközben az én szememet messziről kiszúrja, mert más színű).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8809) Bjørgersson válasza dqdb (#8808) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetoseg adott, vesd fel. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8810) Makifeju


Makifeju
tag

Köszönöm!
Piszkálni tényleg nem kéne,a fene se vette észre azt az oldalüzit. :(
Simán elférne a többi privát üzenet között a sorban,valszeg úgy nem járna így senki ember lánya. :N
Isméteten köszönöm,további szép napot mindenkinek!

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#8811) istvan kiss


istvan kiss
újonc

sziasztok. miért nem férek hozzá a korábban feltöltött képekhez?törli a rendszer? vagy az újonc mivoltunk mellékhatása? :F

ezen menüpont alatt Összes feltöltött képem semmi nem történik :F :Y

Köszönöm a segítséget :K

(#8812) Bjørgersson válasza Makifeju (#8810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig meg direkt ra is kerdeztek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8813) Intruder2k5 válasza istvan kiss (#8811) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem törli, de egy hónap után archiválja, így a régebbieket törölni már nem tudod. Nálam működik a funkció, és ennek semmi köze az Újonc ranghoz.

(#8814) istvan kiss válasza Intruder2k5 (#8813) üzenetére


istvan kiss
újonc

szia akkor rosszul fogalmaztam archiválja gondolom nincs hozzáférés ehhez? Ha véletlen kellene mondjuk kép :F

(#8815) Intruder2k5 válasza istvan kiss (#8814) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Használni (megnézni, újra beszúrni, letölteni) tudod a képet, a fentebb betett linken eléred minden korábban feltöltött képedet, csak törölni nem tudod azt.

(#8816) DrBubo77 válasza istvan kiss (#8814) üzenetére


DrBubo77
addikt

A bekarikázott linken elérhető minden feltöltött képed:

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8817) istvan kiss válasza Intruder2k5 (#8815) üzenetére


istvan kiss
újonc

köszönöm mind kettőtöknek. de ezen opció alatt Összes feltöltött képem semmit nem érek el inkább teszek fel másikat egyszerűbb lesz sokkal nem idegesít majd fel.

Ui: miért romlik az oldalminősége? az elő fizetéssel javul e valamit? ha igen előfizetnék. :K

(#8818) Lauda válasza istvan kiss (#8817) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen romlást vettél észre az oldalon?

(#8819) istvan kiss válasza Lauda (#8818) üzenetére


istvan kiss
újonc

A rengeteg javítás a tavalyi év második felében nem lép ki stbb.meg szokom lassan. :K

(#8820) Lauda válasza istvan kiss (#8819) üzenetére


Lauda
félisten

Hát ha javítgatják, akkor szerintem javul az oldal, nem romlik, persze lehet te másként látod ezt.

Ha gondod akad vele, nem lép ki például, jelezd itt, aztán majd megnézik.

(#8821) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@lezso wat dis? Minden más portál jó volt, csak a Logout nem.

Fototrenden (hogyan) lehet képet feltölteni hozzászólásba?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8822) Viktor0610 válasza Bjørgersson (#8821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Fototrenden (hogyan) lehet képet feltölteni hozzászólásba?"
Tudtommal nem lehet. Már jeleztem itt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#8823) Bjørgersson válasza Viktor0610 (#8822) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, akkor nem (csak) én vagyok vak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8824) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
A hivatalos hardveraprós useracc-tól kapott üzeneteket ki akarnám törölni kijelölés után, de 500-as errorba fordul mindig. A debug rész üres. :/

Mobilról (iOS) történő hw aprós oldalak legtöbbször megomlanak, alul a piros betűs mondat vár. Semmilyen adblokk nem fut. Gyári Safari alól (is). Mindegy milyen nézetben.
Szép napot.
G,-
:R

[ Szerkesztve ]

(#8825) Viktor0610 válasza Geller72 (#8824) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezeket ide: HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok;)

Hogy én is bugreportoljak.
A Fototrenden nem őrzi meg a belépéskor bepipálható nem lépek ki máshonnan/ne korlátozzon IP-címre/időkorlát nélkül belépve maradok dolgokat.
Ez szerettem a többi domain alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8826) Geller72 válasza Viktor0610 (#8825) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem a hibaoldalon ez a link volt, arra kattintottam rá, úgy jöttem ide, nem kerestem. Tehát akkor ez is egy újabb hiba, ha azt nézzük, hogy nem jó a link. :D.

(#8827) theuprising


theuprising
tag

Sziasztok!

Régóta fennálló problémám van a teljes lapcsalád fórumával + hardverapróéval is. Fogalmam sincs mi lehet az okozója, ezért írok már ide. A sokat említett bejelentkezési probléma van nálam is, a lényeg annyi, hogy ha bejelentkezem, akkor kattintok egyet-kettőt, már "ki is dobott", jelentkezhetek be újra. Szinte minden fórumon lévő kattintásra újra kell bejelentkeznem, kész szenvedés lett a használata.
Próbáltam Chrome-on, Edge-n is, egyiken sincs semmilyen böngésző bővítmény, mindkettőn ugyanúgy "kidobálgat".

Nemrég írtam az egyik topicba de elbénáztam egy mondatot, szerkeszteni akartam és 10 percen keresztül kínlódtam a folyamatos Bejelentkezés-Szerkesztés-OK gombok között, reménytelenül. Úgy hagytam ahogy van, mert már csak idegesíteni tudott.

Ilyenkor merre tovább?

UI.: Konkrétan ezt a hsz-t sem tudom beküldeni nektek mert eddig vagy 10x nyomtam az OK-ra, hogy aztán a Bejelentkezés köszöntsön. Használhatatlan számomra az egész fórum.

(#8828) Intruder2k5 válasza theuprising (#8827) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Esetleg valami olyan, túl szigorúra konfigurált biztonsági szoftver - nem böngésző bővítmény -, ami folyton törli, vagy már nem is engedi letárolni a sütiket?

(#8829) Geller72 válasza theuprising (#8827) üzenetére


Geller72
veterán

Chrome-ban a beállításokban, speciális fül, jelszavak és űrlapok, a jelszó kezelésnél amelyik lapcsaládot használod, oda manuálisan add hozzá - ha még nem lenne ott - az oldal címét és a hozzá tartozó jelszót. Ha volt előtte már, akkor töröld ki és adj meg újat. Előfordul, hogy a jelszavak és az oldal, amihez tartoznak, duplikálva vannak itt. Csak egyet hagyj meg belőlük.

(#8830) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#8821) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megint kaka. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8831) Rimuru


Rimuru
veterán

Lezso a kuka most mar desktopon se mukodik ugyan ugy ahogy eddig mobilon sem ment.

Vigyázat, csalok!

(#8832) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Már egy ideje tapasztalom ezt a hibát, és mondom most már rákérdek hogy szerintetek mi okozhatja. A lényeg hogy vannak olyan hozzászólások amibe néhány betűnek az alja nem normálisan jelenik meg, hanem olyan mintha árnyék lenne mögötte. Teljesen random módon jön elő, ma épp TWD topicba vettem észre. Csináltam egy screenshotot, remélem ti is látjátok hogy mire gondolok.
Pl. nézzétek meg a 2 z betű alját amire a jel mutat. Ha kinagyítjátok akkor még jobban lehet látni.

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#8833) lezso6 válasza jozsi252 (#8832) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eleve rohadt hányadékul néz ki az összes, valami gond van a böngésződdel. Bugos hardveres gyorsítás vagy valami NV FXAA jellegű postprocess antialiasing okozhat ilyet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8834) jozsi252 válasza lezso6 (#8833) üzenetére


jozsi252
veterán

De pl. ha megnézed a te hozzászólásod az már tökéletes. Illetve amikor hsz-t írok akkor is tökéletes. Igen ilyenkor az egész hsz csúnya, a z-t csak azért mutattam hogy ott az aljánál jól észre lehet venni. Illetve most próbaképpen visszamentem TWD topicba és most a fórumtárs hozzászólása hibátlan.
Akkor elkezdek keresgélni Firefox beállításoknál illetve Nvidia-nál. Vagy keresgélek a topicokba hogy hátha találkozott már valaki ilyen hibával. Ritkán fordul elő, de azért mégis zavaró.

iPhone 13 Pro Max

(#8835) lezso6 válasza jozsi252 (#8834) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Firefox topikban szerintem tudni fogják, mert emlékszem hogy másoknál is volt már ilyen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8836) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#8821) üzenetére


Bjørgersson
félisten

@lezso erre mondjál valamit kérlek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8837) kraftxld válasza Bjørgersson (#8821) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálam is néha meg szokott zakkani a logout, DNS hiba és pár óra mulva okés. A fórumot meg a PH felől nézem, tehát nem olyan nagy gond.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8838) lezso6 válasza Bjørgersson (#8836) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

DNS-t tudom csak én is mondani. :( Próbáld a 8.8.8.8-cal.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8839) Bjørgersson válasza lezso6 (#8838) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Átírtam, köszi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8840) Geller72


Geller72
veterán

..vagy az új [nem google] 1.1.1.1-re.

(#8841) Rimuru válasza Geller72 (#8840) üzenetére


Rimuru
veterán

vagy az uj [nem google] quad9: 9.9.9.9
bar szerintem egyik se elegge biztonsagos.

Vigyázat, csalok!

(#8842) kaciokos válasza kaciokos (#8759) üzenetére


kaciokos
őstag

Sajnos ez a probléma még mindig megvan, és eléggé zavaró. Hiába használok másik RSS olvasót, hiába állítom be, hogy az RSS olvasó android telefonnak vagy iPhonenak mondja magát, amikor rákattintok egy cikkre, a desktop oldal töltődik be a mobilos helyett. Ha ilyenkor az oldal alján a "mobil nézet"-re kattintok, bejön a mobil nézet, de nem az adott cikk, hanem a főoldal (lehet, hogy ez mondjuk normális viselkedés).

Ez pár hónapja még tuti jó volt, és nem csak nálam jelentkezik a hiba. Kérlek, segítsetek, ha tudtok. Köszönöm.

(#8843) lezso6 válasza kaciokos (#8842) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megtaláltam mi a gond, javítva. :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8844) kaciokos válasza lezso6 (#8843) üzenetére


kaciokos
őstag

És valóban. :) Örök hála. :R

(#8845) canniball válasza lezso6 (#8843) üzenetére


canniball
nagyúr

És úgy tűnik ez az RSS mellett megoldotta az e-mail értesítős anomáliát is. Köszönjük! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8846) lezso6 válasza Bjørgersson (#8839) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na nekem pont most dobott nemrég DNS problémát, pedig 8.8.8.8-at használok. Valami gond lehet, szólok az illetékesnek. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8847) Bjørgersson válasza lezso6 (#8846) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na nekem meg tegnap óta nem dobott (még?) hibát. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8848) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mi törpént az oldallal, de pár napja iszonyat lassú lett a szövegbevitel új hozzászólásnál Fototrend alól.
Kérném vissza új hozzászólásnála korábbi, gyors oldalt! :O:DDD
Android, mobil Chrome, normál asztali nézet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8849) solarix45 válasza lezso6 (#8843) üzenetére


solarix45
senior tag

Köszönjük!

(#8850) pc360


pc360
addikt

Üdv!

Megkérdezhetem, hogy a második Logout-os posztom kirakása után miért nem váltott a nickem alatti számláló 2-esre? Vagy nem ez lenne a funkciója?

Nekem ez íg ymost hiábsnak tűnik. A második cikket is inkubáltam egy darabig a publikálás előtt (ami egyébként 1-2 nappal később történt, mint az elsőé), de publikáláskor nem váltott a számláló.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8851) Ndruu válasza pc360 (#8850) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A szám csak azt jelzi, hogy van új írása az illetőnek, nem funkcionál számlálóként.

Harrrr!!!!

(#8852) pc360 válasza Ndruu (#8851) üzenetére


pc360
addikt

Jahogy ja... okés, köszi!

Akkor az az 1-es is csak X ideig él eszerint(?).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8853) Ndruu válasza pc360 (#8852) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én sem tudtam pontosan, hogy meddig, de megkerestem. [link]

Harrrr!!!!

(#8854) pc360 válasza Ndruu (#8853) üzenetére


pc360
addikt

:R

Nem mondanám intuitívnak, dehát na. RIOS ®

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#8855) Cifu


Cifu
nagyúr

Van valakinek ötlete, hogy egy ideje miért az utolsó oldalra ugrik a fórum?

Beállítások, csökkenő sorrend alapján:

És ha ráklikkelek bármelyik topicra a jobb oldali menüből (itt pl. a Oneplus 3T topic), akkor az utolsó oldalt látom (számszerüleg az első oldal, tehát a 200-astól visszafelé):

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8856) Viktor0610 válasza Cifu (#8855) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a Kezdő blokk az első nálad.

Állítsd utolsóra, jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8857) Cifu válasza Viktor0610 (#8856) üzenetére


Cifu
nagyúr

És tényleg, köszönöm! :R

Számomra csak az zavaró, hogy akkor ezt most miért? Évek óta nem jártam a beállítás oldalon... :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8858) Viktor0610 válasza Cifu (#8857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzom, én még évekkeel ezelőtt belőttem, azóta (kopp-kopp) jól működik ez az opció. :)

Samsung Galaxy A54

(#8859) Raymond


Raymond
félisten

Ma (pentek 13) napkozben eltunt egy rakas hozzaszolas a topic-okbol, valami gubanc van? Kitoroldott minden egesz kb. csutortok 12-ike napkozbenig.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8860) Ndruu válasza Raymond (#8859) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem bug, törlés volt a topikban.

Harrrr!!!!

(#8861) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Új windowst tettem fel és elfelejtettem a jelszavamat.Telefonon ok vagyok.
Jelszó emlékeztethetőt nem tudok kérni, mert ezt írja ki ki:"ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható".
Valaki valami ötlet?

(#8862) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem bugreport, feature request.
Lehetne egy kérdés, ha el akarom hagyni a szövegbeviteli mezőt Fototrend alatt, mert már párszor jártam úgy, hogy a Küldés helyett a Mégse gombra nyomtam rá. :(

(Tudom, tanuljam meg kezelni az érintőkijelzőt, ill. figyeljek oda jobban. :)) )

Samsung Galaxy A54

(#8863) lezso6 válasza Viktor0610 (#8862) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek szerint ez a feature valahogy ki maradt, pedig meg akartam csinálni. Akkor majd jön. :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8864) Viktor0610 válasza lezso6 (#8863) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Néhányszor találkoztam vele (nincs mit tenni, ennyire béna vagyok. :DDD ), gondolom, akkor teszteltétek.
És természetesen nagyon köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8865) lezso6 válasza Viktor0610 (#8864) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor lehet mégis van ilyen, de csak akkor mutatja, ha már írtál szöveget. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8866) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Megprobaltam feltolteni egy fotot (haromszor) de mindig error lett a vege:

https://fototrend.hu/foto/g_zs/img_20180416_090853_3.html
https://fototrend.hu/foto/g_zs/img_20180416_090853_2.html
https://fototrend.hu/foto/g_zs/img_20180416_090853.html

A fotok latszodnak a fototrend fooldalon, de ha kattintok a linkre akkor ugyanugy hibat dob.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#8867) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A hardverapro.hu írtam egy hirdetéshez, a PROHARDVER!, Mobilarena, IT café, LOGOUT.hu fórum oldalakon nem tűnik el a új hozzászólás jelölés az "Itt szóltam hozzá" részben. Folyamatosan ott marad az "1 új hozzászólás érkezett" jelölés, pedig csak az enyém van ott.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8868) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#8861) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erre valaki?
Uncsi már hogy nem tudok belépni PCről... :(
Esetleg másik topikban kérjek helpet?

(#8869) Viktor0610 válasza ProEvoFan (#8868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Keress meg egy nagybetűst. Azt hiszem, Kalandor pl. segíthet.
Vagy legalábbis infót ad, hogy hova, kihez fordulj.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8870) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#8848) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefon, amit használok, egy Xiaomi Mi A1. A hozzászólás írása Fototrenden gyötrelmesen lassú. :O
Kipróbáltam egy Samsung Galaxy J3 2016-ot, azzal teljesen vállalható sebességű a hozzászólás írása.

Mi lehet a baj, hogy egy lényegesen gyengébb gépen sokkal jobban fut az odal?
Inkognito módban meg jónak tűnik Mi A1-en is.:W
Tévedtem. Az volt a különbség, hogy csak egy hozzászólás volt betöltve, azt szerkesztettem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8871) Intruder2k5 válasza ProEvoFan (#8868) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A jelenlegi belépési email címedre, pontosabban annak a szolgáltatónak a címeire, biztonsági okokból nem küldünk emlékeztetőt. Cseréld le a címet, mondjuk egy gmail-re, akkor nem lesz ilyen gondod.

szerk.:
Látom időközben ez meg is történt.

[ Szerkesztve ]

(#8872) ProEvoFan válasza Intruder2k5 (#8871) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, az email cím változtatás lett a megoldáa.
Privát üzenetben köszöntem meg, nem akartam feleslegesen szemetelni a topikban.Mondjuk most már megtörtént. :)

(#8873) Rimuru válasza Viktor0610 (#8870) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem tudom mi a lassú és milyen böngészőt használsz, nekem FF alatt jó (az más kérdés hogy vannak más bugok ami pl chromium alatt működik)

Vigyázat, csalok!

(#8874) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok,
7 képet szerettem volna feltölteni, és hibára ment.
JPG, nagy felbontási lehetőség be volt pipalva.
Mivel is volt írva, hát ide beírtam. :)[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.