Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) dptrsk válasza lezso6 (#7950) üzenetére


dptrsk
addikt

Rendicsek :K , akkor addig nem használok bonyolultabb kiemeléseket.
Kb. mikor oldja meg az új PH? :P :U

(#7952) lezso6 válasza dptrsk (#7951) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2018 január 23-án délután 2-kor biztosan.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7953) Rimuru válasza lezso6 (#7952) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt megjegyezzuk. :U

;]

Vigyázat, csalok!

(#7954) Winner_hun válasza dptrsk (#7949) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem a feature miatt lett olyan, hanem azért mert elrontottad.

2 havidíjas[/B ]mobil előfizetésed van. A lezáró részben pl mit keres az a szóköz?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7955) dptrsk válasza Winner_hun (#7954) üzenetére


dptrsk
addikt

Én csak a gombokat használtam.
Elküldés előtt minden rendben volt.
Ha szerkesztés nézetben néztem volt (B)(/B) tag is...

(#7956) Winner_hun válasza dptrsk (#7949) üzenetére


Winner_hun
félisten

Privátban küldd át a hozzászólás forrását, majd este elküldöm a kijavított változatot ha nem megy a javítás

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7957) dptrsk


dptrsk
addikt

Sajnos nem vagyok sem magenta 1 ügyfél, és csak 1 mobilelőfizetésem van
Tehát ha jól értem:
Otthon tripla csomag + 2 havidíjas mobil előfizetésed van.

"A kedvezmény aktiválásáról SMS értesítőt kap minden csoporttag, ekkor lép életbe a 0 Ft-os tarifa."
Ezt az SMS-t megkapta a 2 mobil előfizetés?

Ingyen beszélgetés csak mobil előfizetések között van, a vezetékest nem lehet bevonni.(A havi keret 5000 percéig a vezetékes ingyen hívja a mobilt, de a mobil nem hívja ingyen a vezetékest)

A mobil hívásnaplóját össze kell vetni a számlával, ha a 95 perc a mobil szerint is 95 perc (minden megkezdett perc díjköteles, így pl. az 1:10-et 2 percnek kell számolni), akkor nincs bekapcsolva a szolgáltatás. Ha valami lényegesen nagyobb szám jön ki, pl. 200 perc, akkor nem szerepel a számlában,de nem is fizettél érte, az ingyenes számokat, pl. 1414 ne számoljátok, azok nem szerepelnek a számlában sem.

Újra írtam, itt most jól jelenik meg, de a (B)(/B) sem került bele, most bemásoltam a Telekom fórumba is és jól jelent meg. Ismét csak a formázó gombokat használtam, lehet, hogy elsőre becsúszott valami felesleges space, mindenesetre furcsa, hogy most (B)(/B) sem került bele.

[ Szerkesztve ]

(#7958) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Mostanában miért találok egyre több hiányzó képet a prohardveren tároltakból?

(#7959) dqdb válasza quailstorm (#7958) üzenetére


dqdb
nagyúr

A linkelt cikkben minden hiányzó kép az imageshack.us-ről van linkelve. Ők 3 éve átmentek kizárólag fizetősbe, tavaly év elején törölték az összes ingyenesen feltöltött képet, és a fizetősön is korlátozzák a hotlinkelést.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7960) Ndruu válasza quailstorm (#7958) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerencsére a PH-s képek közül egy sem hiányzik, amik nem jelennek meg, azokat a szerző imageshack oldalra töltötte fel. Nekem is sok képem volt oda feltöltve, amik mind "elvesztek" az átállás után. Fizetőssé tették az oldalt, prémium felhasználónak kell lenni, hogy látszódjanak a képeim máshol is, ami 4$/hó.

A szerzőnek lehet írni esetleg egy privátot, hogy töltse újra az imgshack képeket PH-ra és akkor működni fognak.

MOD: Lekéstem...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7961) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Remek. Chrome-ban nem is látszik egyáltalán a hiányzó kép (üres kép sincs ott), ami meg megvolt, az meg logoutos volt, ezért nem értettem, hogy mi van.
Nem gondotlam, hogy egy cikken belül többet is használt.

imageshacket meg ismerem, nekem is odaveszett pár tonna kép és link
amit tudtam, máshova felraktam, régi N900 cikk HD képei hiányoznak még mindig az tuti

De akkor ezek szerint, ha látok hozzászólást/képet, ahonnan gyanúsan hiányzik valami, akkor gondoljak az imageshackre.

[ Szerkesztve ]

(#7962) dqdb válasza quailstorm (#7961) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vagy a kepfeltoltes.hu-ra. Vagy más időközben megszűnt szolgáltatásra. Vagy olyanra, ami időnként takarít a feltöltött képek közül.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7963) quailstorm válasza dqdb (#7962) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Képfeltöltéseseknél ott a törött kép link. Azt látom, hogy ott egyáltalán volt valami, itt még azt se. És semmi manipulátort nem használok a böngészőben.
IE11-ben láttam csak a kép helyét logouton.

(#7964) dqdb válasza quailstorm (#7963) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hiányzó kép esetében IE piros X-et mutat, Firefoxnál bekapcsolható, hogy mutasson, Blink származékoknál általában* nincsen erre utaló jel (legfeljebb az tűnhet fel, hogy üresen maradt egy felület, és kellene ott lenni valaminek, mert vége a paragrafusnak vagy be van állítva a képnek fix méret).

A RIOS kódjában némi JavaScripttel lehetne tenni azért, hogy sikertelen képletöltés esetében valami placeholderszerűség jelenjen meg, de attól, hogy felhívják a figyelmedet arra, hogy hiányzik egy kép, még nem lesz a helyzet jobb.

A probléma elkerülésére a PH képfeltöltőjét kellene használni mindenkinek, hogy a 3rd party függőséget minimalizálni lehessen, és minél inkább ebbe az irányba terelni az embereket. Például hozzászólás elküldésekor ellenőrizni kellene a beágyazott képeket/URL alapján képre mutató linkeket, és ha azok kifelé mutatnak, akkor menne egy kérdés, hogy nem szeretné-e inkább feltölteni azt a felhasználó a PH-ra.

* néha belefutok törött kép ikonba, de ez ritka, és nem jöttem rá a megjelenítési logikájára

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7965) quailstorm válasza dqdb (#7964) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, én itt a PH!-n láttam először a semmit Chrome alatt, nem is értettem hogy mi van. Rettentő ostoba dolognak tartom, hogy nem jelzi, hogy ott kéne lennie valaminek de nincs ott.

PH! képfeltöltővel meg a helykorlát a baj és a tömörítés. Jelenleg flickr az, ami évek óta megbízható és remélem az is marad, plusz az legyárt több méretet is.

(#7966) csako válasza quailstorm (#7965) üzenetére


csako
veterán

Esetleg az imgur.com?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7967) quailstorm válasza csako (#7966) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valóban, bár én ezt sose használtam.

PH! cikkezéshez a legjobb a flickr. Mert visszadobják, ha nincs 500px thumbnail.

[ Szerkesztve ]

(#7968) dugo_


dugo_
veterán

Tárgytalan. User error. :B

[ Szerkesztve ]

(#7969) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Már többször előfordult, de most valamiért gyakrabban. Több helyről vagyok bejelentkezve PH-ra. Ami állandó jellegű az kb 4-5 eszköz (itthoni gép, telefon, melóban 2 gép stb.) De ha új gépre jelentkezek be valahol, és hiába van kipipálva mindegyik bejelentkezésemnél a 3 pipa, hogy maradjak belépve stb, mégis kiléptet. Miért van ez?

Összefoglalóban olvastam, hogy ha lejár az IP címem vagy ilyesmi akkor kidobhat.. de ugye az egyik pipa azt is elkerüli elvileg. Meg ha teszem azt csak itthon vagyok bejelentkezve, akkor hetekig, hónapokig bent maradok (digi dinamikus ip-vel) tehát ez nem függ össze.

Valami tipp?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7970) #22743424


#22743424
törölt tag

Mobil nézetben a Prohardver! főoldalán a fórum gombra kattintva a nano cellás kép jön be.

(#7971) Intruder2k5 válasza #22743424 (#7970) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nekem tökéletesen bejön a fórum. Próbáld meg üríteni a cache-t, vagy esetleg használj másik böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#7972) olloczky válasza olloczky (#7969) üzenetére


olloczky
senior tag

Akkor erre semmi? :F

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7973) lezso6 válasza olloczky (#7969) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha valahol kilépsz, akkor kiléptet mindenhonnan. Ez egy feature akar lenni. Régen volt lehetőség arra, hogy máshonnan ne léptessen ki, csak arról a gépről / böngészőből, de ezt a mostani HA miatt ki kellett venni. Szerintem majd ha minden megújul, akkor visszahozzuk ezt a feature-t.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7974) olloczky válasza lezso6 (#7973) üzenetére


olloczky
senior tag

De ki, nem lépek sehonnan (nem kattintok rá, hogy kilépés). Magától kiléptet.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7975) Winner_hun válasza olloczky (#7974) üzenetére


Winner_hun
félisten

Havonta kiléptet, lejárnak a sütik...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7976) olloczky válasza Winner_hun (#7975) üzenetére


olloczky
senior tag

De ezt is leírtam, hogy nem, mert ha máshova nem lépek be, akkor itthon hónapokig úgy marad. Viszont ha ez tényleg csak akkora véletlen egybeesés, hogy mindig pont egy hónap után lépek be más gépre akkor az durva :D figyelni fogom ezután.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7977) Winner_hun válasza olloczky (#7976) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

Régebbről nekem is úgy rémlik hogy nem volt ilyen gyakori ez a kiléptetés, de valószínűleg csak rosszul emlékszek. Na mindegy...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7978) olloczky válasza Winner_hun (#7977) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#7979) Espla


Espla
aktív tag

Sziasztok! Gugliban keresek, erre olyan találatot ad ami: /nyomtatobarat/teljes.html
Ez sem SEO, sem user szempontból nem jó.

(#7980) Rimuru


Rimuru
veterán

summon lezso6

Vigyázat, csalok!

(#7981) #71746560


#71746560
törölt tag

Jó napot kívánok,tiszteletem!
Már jó ideje nem lehet belépni az oldalukra,fórumra+kommentelni mert ez fogad:

Illetve ha beállítást módosítok akkor is ez van.
Ha felhasználónevet módosítanák+vásárolnék akkor meg ez van:

Ezt azért furcsállom,valaki feltörte az oldalukat?
Ha befejezem a böngészést(Chrome),jelszavak kivételével törlök mindent,mindenkori időintervallummal! :K
És nem vagyok hajlandó más böngészőt használni,ha erre az lenne a válaszuk,mint prémum előfizetőként.

(#7982) qnadam válasza #71746560 (#7981) üzenetére


qnadam
veterán

dettó. fizetnék prémiumot újra, de amikor rányomok hogy egy év, 404 lesz.

szerk: a korábbi vásárlások is 404-et adnak.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7983) lezso6 válasza Rimuru (#7980) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva, most már újra elérhető a fizetési modul.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7984) qnadam válasza lezso6 (#7983) üzenetére


qnadam
veterán

jejj :K

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7985) #71746560 válasza lezso6 (#7983) üzenetére


#71746560
törölt tag

Köszönjük! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.