Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#15551) LamerGyuri válasza lezso6 (#15549) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Köszönjük szépen.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15552) lezso6 válasza Viktor0610 (#15550) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Épp aludtam, lusta disznó vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15553) DJ. Ru$y válasza LamerGyuri (#15547) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mikor nincs interneted és az ÁSZF 72 órás hibaelhárítási időt garantál, akkor egy link hibajavítása nehogy, már ekkora fájdalmat okozzon. Attól, hogy egységnyi idő alatt 120-an jelentitek ugyanazt a (piti) hibát Lezsoból nem lesz még 3....

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15554) zsoleer


zsoleer
senior tag

Tisztelt Prohardver
Hol tudok panasz tenni, jogi úton? Egy ügyfelem el utalt nekem, 41.000 forint egy telefonért,amit elküldtem. Erre pár nappal később, az ügyfél vissza mondta. Én persze levontam a költségeket, rögtön visszautaltam 35.000 forintot. De később a maradék 6.000 forintot is. Erre a drága oldal letilt véglegesen! Megkérdezem miért is? Azért írom ide mert szeretném ha mások, is tanulnának ebből! Hol van az objektív vélemény? Valakire panaszt jelentek és megtiltják hogy hirdetést adjanak fel? Meg kérdeznék hogy a vevő semmilyen kár nem ért, de engem meg igen? Ez rendben van? :W :W

(#15555) lezso6 válasza zsoleer (#15554) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

IDE írj. Ha tényleg rendeztétek, akkor elvileg vissza kell kapnod a hirdetési jogosultságod.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15556) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

W10 alatt szétcsúszva és "ragyás" betűkkel jelenik meg a PH, FF, Chrome, Edge, Opera alatt is, ellenben W8.1 alatt semmi gond sincs...
W10 alatt maga az OS, az alkalmazások, egyéb általam gyakran látogatott weblapok megjelenítésével/megjelenésével nincs semmi gond, csak a PH érintett nálam...

W10 alatt elég megdöbbentő, hogy pl. a ClearType ilyen hatással van a PH megjelenésére.
ClearType ON vs. ClearType OFF

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15557) PHM


PHM
addikt

Egy érdekesség, gondolom bug:
Logout alól azok a hirdetések, amelyeknél le van tiltva a hozzászólás,
nem kattinthatók a kedvencekben.
Ugyanúgy át vannak húzva, mint az archiváltak, be is pirosodnak, ha az
egérkurzort rájuk viszem, de kattintásra nem történik semmi.
Win10 Pro, Firefox, elvileg mindkettő a legfrissebb.
Közben megnéztem, Edge alatt is ugyanígy viselkedik.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#15558) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Ebben a HSZ-omban mi törpént a linkelt képpel?
Esetleg túl hosszú a fájlnév? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15559) weiss


weiss
addikt

A lenyíló topik összefoglalók nem működnek. Próbáltam FFX-ből és edge-ből is.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15560) Mitsou


Mitsou
csendes tag

Nem kritikus dolog, biztos nem sokakat érint a dolog egyébként, de gondoltam leírom...
Mióta regisztráltam az oldalra szépen lassan rakosgattam kedvencek közé hirdetéseket (mentett apróimként van elnevezve az oldalon. Ha megnyitsz egy hirdetést a jobb oldalon látszik a lista). Úgy tűnik nem rég elértem a maximumot és gondoltam törlöm őket. Minden egyes törlési műveltnél az oldal a tetejére ugrik, megkérdezi, hogy biztos törölni akarom-e, és az igen kattintás után újratölti az oldalt. Nem gond, ha pár hirdetésről van szó, de van még 30+ mentett hirdetésem. Van erre valami gyorsabb mód, hogy egyszerre többet tudjak törölni?

(#15561) Viktor0610 válasza Mitsou (#15560) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.

Samsung Galaxy A54

(#15562) Somatom válasza weiss (#15559) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Hozzátenném, hogy logout, vagyis a régi fórumfelületről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15563) weiss válasza Somatom (#15562) üzenetére


weiss
addikt

Csak onnan fórumozok :D

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15564) Somatom válasza weiss (#15563) üzenetére


Somatom
veterán

Én is. Az egyik topikban jelezték, hogy az új felületű oldalakról megnyílnak, csak a logoutról nem.
Kellemetlen, mert tegnap linkeltem mélben egy "kívülállónak", hogy olvassa el az X topik összefoglalóját. Ő nem tudja, hogy át kéne írnia az url -ben a logoutot, mondjuk mobilarena -ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15565) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most tapasztaltam :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#15566) davetoo


davetoo
kezdő

ÜDV!
Szeretnék érdeklődni, hogy STEAM accountot lehet e árulni az oldalon?

Dave :)

(#15567) DJ. Ru$y válasza davetoo (#15566) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sikerült regisztrálni az alapelvek elolvasása nélkül? Gratulálok! :K

Segítek: III/11/10, hogy ne kelljen végig olvasnod az egészet. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15568) dqdb válasza DJ. Ru$y (#15567) üzenetére


dqdb
nagyúr

+ [link]

"Your Account, including any information pertaining to it (e.g.: contact information, billing information, Account history and Subscriptions, etc.), is strictly personal. You may therefore not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use) or as otherwise specifically permitted by Valve."

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15569) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Tetszik az új fícsör, amivel már a hirdetések címsoránál látható az eladó értékelése és hogy milyen régóta van fent az oldalon. Nagyon hasznos! :R :R :R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15570) MasterMark


MasterMark
titán

Az összefoglaló lenyitása be van szarva logout.hu alól mindenhol.

Switch Tax

(#15571) Somatom válasza MasterMark (#15570) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass vissza! Jeleztük már, de se bú, se bá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15572) MasterMark válasza Somatom (#15571) üzenetére


MasterMark
titán

Visszaolvastam ezt az oldalt, de átfutásra nem találtam közte.

Switch Tax

(#15573) Somatom válasza MasterMark (#15572) üzenetére


Somatom
veterán

Pl. #15559, #15562

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15574) MasterMark válasza Somatom (#15573) üzenetére


MasterMark
titán

Látom már, de nem javult meg azóta sem. :D

Switch Tax

(#15575) DJ. Ru$y válasza MasterMark (#15574) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg, mert hátra került a listán. Reszponzív az első, sokáig nincs értelme a logoutot sem reszelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15576) Parci válasza DJ. Ru$y (#15575) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, a logout az utolsó site még a régi kóddal, azt már nem kalapáljuk, ott egy új logout a feladat, ha egyszer eljutunk oda, de egyelőre van más.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15577) weiss válasza Parci (#15576) üzenetére


weiss
addikt

Azért elcseszni sem kellene.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15578) Parci válasza weiss (#15577) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

átadom a terepet akkor a fórumozóknak, akik jobban átlátják a fejlesztést, prioritásokat :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15579) DJ. Ru$y válasza Parci (#15578) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hagyd Parci... Úgyis jobban tudja mindenki. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15580) weiss válasza Parci (#15578) üzenetére


weiss
addikt

Ha nincs rá erőforrás, akkor lőjétek le a fórum részét, és irányítsátok át reszponzívra.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15581) Viktor0610 válasza weiss (#15580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P

A Logout teljesen jól működik, kivéve a téma összefoglalók lenyitása/elérése.
És meg is válaszoltad, a reszponzív oldalak alól működik, tehát használd onnan ezt a funkciót.

Samsung Galaxy A54

(#15582) DS39 válasza weiss (#15580) üzenetére


DS39
nagyúr

Nehogy. Az utolsó normális fórum felület mobil nézetben. Hagyják csak így. Retro, kell. 😀

(#15583) weiss válasza Viktor0610 (#15581) üzenetére


weiss
addikt

A probléma azzal volt, hogy reportoltuk a hibát, és nem jött rá érdemi reakció, viszont akkor minek van a topik? Ha meg nincs energia fenntartani két felületet, akkor nem kell. Mindegy, én ezzel tudok élni, részemről a dolog le van zárva. Peace.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15584) Somatom válasza Parci (#15578) üzenetére


Somatom
veterán

Ne hagyjatok itt minket, mert pont arról van szó, hogy nélkületek sosem fogjuk megérteni, hogy miért nem lehet meghagyni a régi felületet is (mármint úgy, hogy működjön is).
Most megint tesztelek reszponzívon.
[tesztkép]

Wow! Már tudom linkesíteni a képet reszponzívon is. :R
Na, akkor megpróbálom a továbbiakban ezt használni, hátha sikerül megbarátkoznom vele. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15585) Parci válasza weiss (#15580) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ennek mi az értelme? a fórum része most is elérhető telibe az összes többi portálról.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15586) weiss válasza Parci (#15585) üzenetére


weiss
addikt

Nem kell fenntartani két kódbázist, és nem sérül a felhasználói élmény. Vagy én értek félre valamit?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#15587) Parci válasza weiss (#15586) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a logout most készen van, nincs vele dolog. a kód régi, sehol máshol nem az fut már.

egyszer majd új lesz, az új kóddal, és akkor megszűnik a régi kód végleg. addig viszont nem sokat nyerünk azzal, ha a fórumot lelőjük és átirányítjuk mondjuk a ph fórumára, mert ezt most is meg tudja tenni bárki, hogy a ph alól fórumozik, viszont, ha valamiért, bármiért mégis a régit akarja használni, a logout alól még megteheti.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15588) Intruder2k5 válasza Somatom (#15584) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De ha jól értem és Neked konkrétan csak a hozzászólás írással, szerkesztéssel van problémád az új felületen, akkor ott is használhatod a régi szerkesztőt. [kép] Egyébként meg igen, lehet az új felületen is linkesíteni a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#15589) Somatom válasza Intruder2k5 (#15588) üzenetére


Somatom
veterán

Az új felületen a régi szerkesztőt? Hogyan?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15590) Intruder2k5 válasza Somatom (#15589) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Katt a linkre, amit fentebb is megjelöltem a nyíllal. És váltás után úgyis marad, amíg nem váltasz vissza, tehát a beállítás nem egy hsz. írására szól.

(#15591) Somatom válasza Intruder2k5 (#15590) üzenetére


Somatom
veterán

Sorry, user error. Megláttam, hogy a saját hsz -emet mutatod és nem gördítettem a kép aljára.
Köszi az útmutatót, ez tecccik! :R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15592) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Ha az aprón megnyitok egy hirdetést, akkor (telefonon, chrome) álló nézetben nincs olyan, hogy "hirdetés mentése ".
Ha elfordítom fekvőbe (véletlenül jöttem rá :B) akkor megjelenik egy sávban alul.
Ez direkt van így, vagy nálam lehet elállítva valami?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#15593) tripponlaci


tripponlaci
csendes tag

Üdv.
Ha az aprón megnyitok egy hirdetést számítógépen (google), akkor nincs olyan, hogy "hirdetés mentése ". Ez tegnap óta van így, korábban volt.
üdv

(#15594) Intruder2k5 válasza tripponlaci (#15593) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Van az, csak új helyre költözött, most nem a hirdetés alatt, hanem mellette van.

(#15595) G Tibi


G Tibi
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, ide való-e, vagy sem. A jegelés ténye valamiért nem látszik a konkrét hirdetésekben. A listákban még igen, a hirdetésen belül már nem. Korábban még látszott. A böngészőben könyvjelzőként elmentett, és onnét indított művelet esetében ez félreértéseket okozhat. (Firefox, Chrome mindegy). Végül is pár kattintással megoldom, de jó lenne, ha látható lenne. Lehet ezt valahogy orvosolni?
Üdv: Tibi

[ Szerkesztve ]

(#15596) Intruder2k5 válasza G Tibi (#15595) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A jegelt hirdetésnek kék betűkkel van írva a címe, még az aktívé piros. Ezen kívül a hirdetésben lévő képek alatt lévő ikonsorban kétszer is ott van a kék "jegelve" ikon, illetve szövegesen is ki van írva az állapota, hogy jegelve. Ettől több szerintem korábban se volt.

(#15597) G Tibi válasza Intruder2k5 (#15596) üzenetére


G Tibi
csendes tag

Kösz a gyors választ! :)
A cím valóban piros, illetve kék színű. Ez így elég lesz.
(A kép alatt nálam valamiért nem látszik ikon sem, és kiírás sem pár napja.)

(#15598) Intruder2k5 válasza G Tibi (#15597) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, azt viszont én néztem be, sorry! Látszik, de csak saját hirdetésnél. :D

De amúgy ha böngésző könyvjelző helyett a HA mentési funkcióját használod, akkor már megnyitás előtt is látszik az állapotváltozás, és így legalább más eszközről is látod a mentett hirdetéseidet.

[ Szerkesztve ]

(#15599) G Tibi válasza Intruder2k5 (#15598) üzenetére


G Tibi
csendes tag

OK, köszi a tanácsot! Majd kipróbálom. :R
Tibi

(#15600) #15490560


#15490560
törölt tag

Miért nem működik a felhasználói fiók törlése? Mindenre hibás/lejárt kódot ad. Hiába írom be jól.

(#15601) Viktor0610 válasza #15490560 (#15600) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ptóbáld asztali oldal alól és ne a Logout felől.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15602) #15490560 válasza Viktor0610 (#15601) üzenetére


#15490560
törölt tag

Próbáltam. Maga a link is ami mobilarena vagy proharveres bejelentkezés után van ide mutat:
https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php?url=%2Ffiok%2Fadatlap.php
Hiaba írom át a logout.hu-t prohardver.hu-ra 404 lesz.

(#15603) Viktor0610 válasza #15490560 (#15602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php
Ezt ptóbáld meg privát ablakban megnyitni.

Tévedtem, az oldal csak a Logout alatt megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15604) #15490560 válasza Viktor0610 (#15603) üzenetére


#15490560
törölt tag

Köszi, de ez valószínüleg soha nem működött. Ugyanazt a lejárt kód hibát dobja mindig.

(#15605) Viktor0610 válasza #15490560 (#15604) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes. 🤔

Inkogniólapon megnyitva nálam is a rossz, csak 4 karakteres capthca van.
Viszont, ha nem inkogniólapon belépek, és utána nyitom meg a linket, már a jó, két szavas captcha van.

Lezso6 talán tudja az okát, ez miért lehet. Addig próbálj meg másik böngészőt, hátha az megoldja a gondod. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15606) Parci válasza #15490560 (#15604) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs tiltva mindenféle süti, js nálad?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15607) Viktor0610 válasza Parci (#15606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem megfejtettem.
Ha jól sejtem, mobilról próbálja (mint én).
Amennyiben a Logout mobil nézetben van, akkor a rossz, 4 betűs captcha jön be a https://logout.hu/muvelet/tag/torol.php oldalon.
Ha belépés után átállítom a Logoutot asztali nézetre, majd ezután nyitom meg a fenti oldalt, akkor a megfelelő, 2 szavas captcha jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15608) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv!

Érdekes jelenséget tapasztalok, de nem tudom hovatenni.

Opera böngészőt használok, Android-on.

Amikor hozzászólok, van hogy másodpercekig megáll a szöveg begépelése, majd az Opera dob egy üzenetet, hogy az oldal nem válaszol...

Van , hogy magához tér a gépelés, de van hogy be kell zárnom a böngészőt, és újranyitni.

Más tapasztalt-e esetleg hasonló 'élményt'?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15609) Parci válasza Graphics (#15608) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen :U, stock android böngivel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15610) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Nemtom jó helyre írok e, de az adatlapomon nem engedi megadni a másik mobilomat.
Lehetne több lehetőség erre!

Köszi szépen!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#15611) Somatom válasza Graphics (#15608) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáld ki úgy, hogy váltasz régi szerkesztőre! Nálam teljesen jól működik Opera -val. Nekem úgy tűnik, hogy az új szerkesztő nem bírja az Opera nagyítás/tördelés ficsőrjét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15612) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok
Van egy szervizzel kapcsolatos hirdetésem, a Boltok, szervizek kategóriába tettem fel, vettem rá előresorolás kiemelést, de sajnos itt nem jelenik meg előresoroltként a többi között, mi lehet a probléma?
köszönöm előre is a segítséget!

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#15613) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni, szervizes hirdetést tettem fel a boltok, szervizek kategóriába, vettem előresorolást a hirdetéshez, de az említett kategóriában nem látszik az előresorolt hirdetések között a termékeknél, itt, mi lehet a gond, előre is köszönöm!

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#15614) lezso6 válasza Graphics (#15608) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem sikerült reprodukálnom se Opera, Chrome alatt. :( Pedig Google Pixel 3a telefonom van, ami nem egy erőmű.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15615) lezso6 válasza Black Phone (#15613) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15616) Black Phone válasza lezso6 (#15615) üzenetére


Black Phone
senior tag

koszonom

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#15617) twitch89


twitch89
újonc

Üdv. Valamiért van egy nagyon régi értesítésem, amit sehogyan nem tudok eltüntetni! Folyamatosan csak azt látom. Bármi megoldás, h végre eltűnjön? :F

(#15618) Intruder2k5 válasza twitch89 (#15617) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Asztali nézetben próbáltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.