Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy akcijós BTX rendszer... :))
De tapasztalatom nincs vele kapcsolatban...
Egyi oldalról jót, másikról rosszat hallok.
Mi az igazság???
Ki mit tud erről mondani?
Kinek mi a tapasztalata a btx-szel?

:R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2) [HUN]Tyson válasza Oly (#1) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Tapasztalatom nincs, de az ötletet jónak tartom. Remélem széles körben elterjed majd!

(#3) boba6 válasza Oly (#1) üzenetére


boba6
aktív tag

szerintem zsákutca, tudtommal az egyre jobban melegedő procik miatt fejlesztették ki (Intel ugye) de mielőtt elterjedhettett volna, már jönnek a kis fogyasztású procik a desktop gépekbe is

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#4) Oly válasza boba6 (#3) üzenetére


Oly
senior tag

Jönnek!
De még nincseenek itt!
Elérhető áron!

Nekem egy Cerka D 2,93 menne bele...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5) szandisas válasza Oly (#1) üzenetére


szandisas
senior tag

Szerintem jók lennének, ha elterjednének, sokan úgy gondolják, hogy ATX helyett, holott választási lehetőség lenne.. Mellette szavazok, ha elterjednek, szerintem benevezek eggyre, viszont attól tartok , hogy úgy jár mint a Rambus...
Végülis vagy bejön vagy nem ;]

aláírás

(#6) Oly


Oly
senior tag

Senki?
Bezzek a cica topic hamar betelt... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7) Szten Márs válasza Oly (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mi az a ''bezzek? ;]
Nos, ha jó áron jó konfig akkor nem hátrány hogy BTX szal benenvezni egyre ha akarsz, hát nevezz be ;)
Érdekes, kicsit több mint egy éve írták vmelyik újságban (asszem chip) hogy igen most már fognak terjedni a BTX-es rendszerek mint a gomba... én egy azaz egy darabot nem láttam belőlük azóta sem :U

[Szerkesztve]

(#8) Rover623 válasza Oly (#6) üzenetére


Rover623
félisten

[link]

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.