Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Tetszik.!
Előlappal nem sok mindent lehet kezdeni, de akkor legalább a futball méretű hátlappal kezdjenek valamit a gyártók. :K

Oppo Find X7 Ultra Black

(#2) hito válasza Elit3Zotya (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Középtávú terveimben szerepel az Axon 40 Ultra, vagy az Xperia Pro-I. De inkább az előbbi :B Olcsóbb és valamivel érdekesebb is számomra. Ez a kiadás meg egyszerűen gyönyörű.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) bmt50 válasza hito (#2) üzenetére


bmt50
senior tag

Rövidtávú terveimben szerepel egy olyan kereset, amiből az ilyen Xperia/Axon 40 ultra telefonokat meg tudom venni. De tudod mit? Ha már lenne ennyi felesleges pénzem ilyenekre, akkor azért elvárnék egy kicsit nagyobb innovációt, mint amit ezek tudnak. Pl. a footballpálya méretű hátlappal kezdeni valamit, ahogy Elit3Zotya is írja.
Vagy mondjuk egy 5 coll körüli zseb barát telefonba bele integrálni egy projektort, és akkor kapásból a netezéstől a játékig azok igénye is teljesülne, akik nagy képernyőre vágynak.
De nem, 18GB ram és 2TB háttér "fícsörök" esetén csak az ár növekszik, hogy kihasználható-e mobil platformon, azt erősen kétlem.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4) laci laci


laci laci
addikt

Nekem 30 ultra-m van, illetve van most egy xiaomi 12s ultra is ,kettő egymás mellett vannak azonos és egyenlőség köztük,de az axon nem lagol annyiszor.Jó irányba megy a ZTE..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#5) sfefe


sfefe
őstag

Ennek a hátlapjával szerintem semmi baj nincs... Ellenben a csak oda b...ott kamera kockáknak...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#6) Baggins86 válasza bmt50 (#3) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Szerinted mire lenne képes egy telefonba épített projektor? 800*480-as felbontás 60ANSI lm? Jó vastag lenne hogy a keletkezett hőt el tudja vezetni, folyton töltőn lenne, szenvedhetsz hova és hogyan vetíted, napfényben használhatatlan, útközben használhatatlan, cserébe jó drága. Ettől az ötlettől még a 18Gb RAM meg a 2TB háttértár is használhatóbb.

(#7) bmt50 válasza Baggins86 (#6) üzenetére


bmt50
senior tag

Teljesen igazad van, egy projektor sokat fogyaszt, nem lehet menet közben használni, fényviszonyok is erősen befolyásolják.
Ez egy 5let volt részemről arra, hogy hogyan legyen egy telefon zseb barát, miközben a fogyasztott tartalom megjelenítése ne egérmozi legyen. (Nemcsak) Szerintem ugyanis akár még 7 collon is egérmozi érzete van, a hajtogatható kijelző pedig elég sérülékeny.
Ha lehúzni tudtál valamit, remélem (akár a következő Axon tervezőinek) ajánlani is tudsz.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.