Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brave Trials RPG

Hozzászólások

(#1) mark!


mark!
őstag

Egy nagyon jó játék, ami az én igényeimnek tökéletesen megfelel: RPG, nem P2W, nem lehetetlen. Ezek azok a szavak, amikkel ezt a játékot jellemezni tudom. Ha többen összegyűlünk, esetleg guildot is alapíthatunk!
Ami még fontos lehet, hogy a játék eleinte nehézkes, de amint van egy pár normális felszerelésünk, nagyon gyorsan lehet fejlődni.

[ Szerkesztve ]

>

(#2) mark!


mark!
őstag

Na, senki? :( Androidon server 71-en megtalálhattok mazYtheking néven.

>

(#3) mark!


mark!
őstag

~1 óra alatt egy egész jó kis karit hoztan ki. De senki nem jár erre? :((

>

(#4) Nyugis válasza mark! (#3) üzenetére


Nyugis
senior tag

szia! tolod még? fizetős?

(#5) mark! válasza Nyugis (#4) üzenetére


mark!
őstag

Egy jóideje már abbahagytam, mert váltottam IOS-re, nem volt kedvem újrakezdeni :( Egyébként free, rengeteget játszottam vele! :D

>

(#6) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ha ezt az előtt találtam volna meg mielőtt kilőtték a szervert...
Ráadásul valami undorító módon lőtték le, egyik napról a másikra és előtte nem is kaptunk semmi üzenetet erről :'(
2 évet toltam, imádtam ! <3

Szerk.:
Imádom, hogy még mindig fent van a google playen -.-" Pedig kilőve az app ..

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7) mark! válasza Roxkex (#6) üzenetére


mark!
őstag

én is, amióta megnyitottam a topikot toltam kisebb-nagyobb szünetekkel, jó sok pénzt bele is öltem.
valami tesztelt/kipróbált hasonló játék? kéne valami, de ilyen jót nem találtam.

[ Szerkesztve ]

>

(#8) Roxkex válasza mark! (#7) üzenetére


Roxkex
senior tag

Sajnos Én se találtam semmit ami ehhez hasonlóan lekötné a felesleges perceimet :(
Azt szerettem ebben - különösen a vége felé - hogy mindig volt valami új amit nem fedeztem fel.
Csak a vége felé jöttem rá, hogy Grade 6 peteket nem csak sorsoláson lehet szerezni hanem "beváltással" is, ha össze szedtem a xy mennyiségűt kisebbekből.
+ Volt 2 karakterem mind kettőn legalább 25k gem :D - És 1x vásároltam mind a két karin a VIP 1 miatt csak.
De ha legalább tudtam volna, hogy vége lesz gyorsan elhasználom de mindig gyűjtöttem :@

Hát amivel most elvagyogatok az a Kritika: The White Knights el lehet vele lenni, habár nem olyan állat mint a Brave Trials volt a maga petjeivel :3 - De elvagyok vele.
Annyira nem mondanám pénz éhesnek, ha veszek gem-et akkor itt is csak a VIP level miatt, bár itt kicsit másképpen megy ez a rendszer.
Ha gondolod less rá :)

A másik amit megnéztem és még maga a grafikai világ és kicsit az irányítási dolog is hasonlít a Bravere az a Zenonia S: Rifts In Time de valahogy ez nem jött be annyira mint a Kritika, lehet hogy később jobb volna de az irányítása nagyon szokatlan a fent említett játékok után. - Vagy csak Én vagyok béna, ami nem kizárt. - Plusz a "tutorialt" az elején el skippeltem és nem lehet vissza kapcsolni xD - És kezdenék egy teljesen új accountot a google-mel de nem tudom törölni és csak emiatt nem akarok egy másik gaccountot behúzni a telómra. :\

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Brave Trials RPG
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.