Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Esmein válasza SPDeluxe1.0 (#99) üzenetére


Esmein
nagyúr

így hirtelen nem vágom a tökéletes számot, azt meg nem akarom hogylekössenek öten. Mennyit írjak be ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#102) Winner_hun válasza Winner_hun (#98) üzenetére


Winner_hun
félisten

mármint nem a linkelt, hanem ezt a topicot pirosoznám:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#103) SPDeluxe1.0 válasza Esmein (#101) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

A legutóbb átváltott tag Tildyke volt,ő 17007-nél(erre emléxem) Bővebben: link eszmélt rá :) ,sztem a 17001 helytálló adat,mivel a többi rang is xxx01-nél vált.
Imho írd be nyugodtan,majd Vlad kijavít úgyis,meg persze azért is,mert a te édesgyermeked ez az elsőháesz bővítés. ;) :C

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#104) Esmein válasza SPDeluxe1.0 (#103) üzenetére


Esmein
nagyúr

oksi, javítottam :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#105) Winner_hun válasza Winner_hun (#98) üzenetére


Winner_hun
félisten

:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#106) Esmein válasza Winner_hun (#105) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egy elsiklás nem elsiklás, beraktam megcsináltam :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#107) GodHeart


GodHeart
senior tag

ha esetleg szeretné a közösség, pár mobiltelefonnal kapcsolatos topikot elvállalnék, eléggé vágom azt a témát, hogy összefoglaljam a dolgokat! Persze ezt jelezzétek akkor nekem legyetek szívesek! :)

(#108) RAM válasza GodHeart (#107) üzenetére


RAM
őstag

adatkábelekben otthon vagy?
kukk: Nokia 6230

Csak tisztán

(#109) GodHeart válasza RAM (#108) üzenetére


GodHeart
senior tag

használtam 6230-at adatkábellel, megyek megnézem mi a helyzet! :)

(#111) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

[link] ide rakjatok be lecci.


256MB-os videokártyát 6600GT szintől felfele érdemes venni.illetve x700-aknál már előny.9800pro-knál is jo ha van, csak neméri meg azt a felárat.

És még azt is beleirhatnátok hogy az én kérésemre irtátok bele.

Üdv.

tiv

(#112) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!
Megkérhetek valakit, hogy ha nem kell, valami különleges kiváltság a dologhoz, akkor a következő [link]-elt topicban, írjon be valaki az első HSZ-be, úgy mint a többieket, és a képeimet, is rakja bele, amik ugyan abban a topicban találhatók, a 787-788-789-es HSZ alatt. THX!

Üdv. H

(#113) Achill3uS


Achill3uS
veterán

üdv a nagyérdeműnek..

topic: [link]

bővítés: Conroe supportos alaplapok, chipsetek (végső magyarázat :) ) [link]

ezt jó lenne beilleszteni már, ez 100%-os info a gyerek az intellel áll kapcsolatban, conroe-t is tesztelt már nem1-et, nem a levegőbe beszél..
késöbb ha lesz info a teljes modell listáról csinálok egy rendes bővítést, részletesebb elemzésekkel, de ez sos kell már oda sztem..

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#114) cigam


cigam
félisten

A digikabel összefoglalójából törölni kellene ezt a bekezdést:
A Nat Geo HD-n és a Nat Geo Wild HD -n nincs magyar hang. Nálam van a gond, vagy ez ilyen?
Ez ilyen sajnos. A Digi-n a HD-s Nat Geo-k nem lokalizáltak, hanem a páneurópai verziók

Okafogyottá vált, már mindkét adón van magyar hangsáv.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#115) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

E topik okafogyottá vált, mert már TIR van, és azt is már a topikgazdák tudják szerkeszteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.