Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

üdv. szeretnék egy csini bootolható windows dvd-t írni a burnatonce nevű progival.

van egy leírás arról, hogyan néznek ki a bootolási opciók nero ([link]) és easy cd creator ([link]) alatt.

annyit tudok, hogy nero 6 és 7 segítségével már tudtam működő dvd-t írni ezek alapján. mivel azonban a nero macerás, nagy és lóvés, szeretném ''portolni'' a beállításokat a burnatonce programra.

jelenleg így néznek ki a beállításai: [link]

ezzel már odáig jó vagyok, hogy elindul a telepítő (virtual pc alatt isoként mountolva), de állítóleg nem találja az egyik fájlt az i386 könyvtárban. gondolom valami a pipákkal nem stimmel, de elég béna vagyok cd témában. minden ötletet köszönök.

(#2) lapa válasza lapa (#1) üzenetére


lapa
veterán

nemtom ez segít-e, egy olyan fájllal van baja, ami nagybetűs-kisbetűsként van benne az i386 mappában. konkrétan a Si3112r.sy_ fájl az, ami később lett berakva hogy ne kelljen F6-ozni. de eddig ezzel nem volt probléma (mármint nero alatt).

(#3) lapa


lapa
veterán

upsz... egy cédémágus valahol?

(#4) Balinov


Balinov
félisten

sajna csak uppra futja tőlem,Lapa,de a téma engem is érdekel. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) lapa válasza Balinov (#4) üzenetére


lapa
veterán

nos azóta sok küzdelmet követően megoldódni látszik a probléma, ehune az igazságos beállítás: [link]

a boot.bin fájlt a gugliról szedtem, de ha kell elküldöm mailen. nemtom remélem nem valami illegálos dolog. az 2 kbyte.

most marha boldog vagyok ám, nem kell a gyökér néróval szarakodnom a windows írogatásához :)

(#6) lapa válasza lapa (#5) üzenetére


lapa
veterán

bocs nem upszolni akarom, csak visszakerestem a boot.bin helyét, hogy ne kelljen keresgélni: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.