Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Bootgond (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gboy


Gboy
csendes tag

Üdv mindenkinek! A probléma a következő: adott egy egy Abit KT7A-Raid, ami atomstabilan ment egy 900 Athlonnal, amíg nem engedélyeztem a biosban a 4* AGP-t, ugyanis új grafkártya került a gépbe. innentől kezdve viszont bekapcsoláskor nem bootol a gép. csak úgy tudom rávenni, hogy beinduljon, hogy lekapcsolom a tápról a 220 V-ot néhány másodpercre. már csináltam clearcmost, visszatettem a régi grafkártyát, de csak nem akarja az igazságot. van valami ötlet?

''Intel or AMD? - That is the question!''

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nekem ezt akkor csinálta, mikor húztam a gépet és megnöveltem ezzel az AGP Bus frekvenciáját. Úgy nem bírta el a 4x-ezést, csak a 2x AGP-t. Ellenőrizd hogy 66Mhz-nél ne menjen gyorsabban az AGP. Milyen graf. kártyáról van szó egyébként?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) guest


guest
veterán

Helló mindenkinek!

Kérdésem van. Vettem egy új alaplapot, Acorp 7a jelűt, és hozzá egy AMD K7 1,4 gigás procit, 256 Mbyte DDR RAM-mal. Újra szeretném telepíteni a Win98-at az új géphez, de CD-ről bootolásnál a telepítő kiugrik DOS-ba, és hajlékonylemez eltávolítást kér, holott nincs is benne floppy.
Ha valaki tud választ kérem írjon!

Köszi és csá Feri

prohardver vendég

(#4) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Minden kábelt jól kötöttél be? Lehet hogy fordítva van benn a Floppy-kábel...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5) greg214 válasza Agyzuzo (#4) üzenetére


greg214
tag

ha egyfolytában ég a zöld led a floppyn, akkor ez a helyzet. Kínos, de legalább könnyű megoldani:DD

Greg O'Rich

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Bootgond (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.