Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) operator10


operator10
aktív tag

Tehát adott egy viszonylag régi winyó.Seagate. Boot sector a hibás ez már tutti.Olyan programra lenne szükségem amit bootoltatni tudok, vagy valami hasonló, mert felmegy rá a win, de pár perc működés után lefagy.Vagy valami DOS-os is jó lenne.Mit tudtok esetleg javasolni?? bad sector nincs rajta, scandisk serint de sem Fdisk sem semmi általam ismert program, kapcsoló nem segített.

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#2) Rover623 válasza operator10 (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Próbálkozz ezzel: Bővebben: link
Az esetek nagyrészében sector remap-el meg lehet javítani az ilyen jellegű hibákat...persze függ a vinyó pontos típusától is.

primus inter pares

(#3) operator10 válasza Rover623 (#2) üzenetére


operator10
aktív tag

köszi de ezzel sem megy .Látszólag minden ok. Fdisk/mbr után is stb.De felmegy rá a win és pár perc után annyi.Utána csak bootolásnál ''update succes'' és többé nemtörténik semmi:O:O:O:O:O:O:O

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#4) bebean válasza operator10 (#3) üzenetére


bebean
aktív tag

probald ki ezt:
Bővebben: link, azert olvasd el a manualt...

...

(#5) operator10 válasza bebean (#4) üzenetére


operator10
aktív tag

Ez már bíztatóbban néz ki:C

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.