Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Boot-képernyő megváltoztatása. help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) djsunny


djsunny
aktív tag

Kipróbáltam a BootSkin nevü programot amivel sirály módon megváltoztattam az XP gyári bootképernyőjét. Gondoltam ezt a változást elmentette ahova kell és letöröltem a programot. Viszont ezután újból a gyári bootképernyő fogadott.:O

Tudtok olyan progit mondani amit elég egyszer lefuttatni és le lehet törölni úgy, hogy nem áll vissza az eredet bootképernyő?

Előre is köszi!

(#2) ptiboy válasza djsunny (#1) üzenetére


ptiboy
senior tag

boot skin legujjab verziója
de a régiek is jók
én is azt használom

te vagy a béna

:)

(#3) djsunny válasza ptiboy (#2) üzenetére


djsunny
aktív tag

És ha letörlöd a BootSkin-t akkor is marad a beállított képernyő?
Nekem 1.05a-van.

[Szerkesztve]

(#4) ssolitude


ssolitude
őstag

szerintem még mindig egyszerűbb az ntoskrnl.exe-vel machinálni.Nem kell hozzá
külön szoftver,és amig Xp van addig van bootscreen.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#5) djsunny válasza ssolitude (#4) üzenetére


djsunny
aktív tag

Megtaláltam ezt az exe file-t. Hogy kell ezzel ''machinálni''?

(#6) ssolitude


ssolitude
őstag

Elballagsz www.themexp.org-ra,ott a Bootscreen fül alatt minden le van írva,jó sok
bootkép társaságában.Csak saját felelősségre!!(A régi ntoskrnl.exe-t mindenképp egy floppyra tedd ki!:P

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#7) djsunny válasza ssolitude (#6) üzenetére


djsunny
aktív tag

OK! Megtettem letöltöttem az Electric Windows nevüt. Van hozzá readme is amiből aztán kiderül, hogy ez nem egyszerű dolog (pláne úgy, hogy angol).
Módosítani kell a boot.ini fájlt és elég keményen, nem csak pár sort.
Hát ha ezt megcsinálom akkor szaltót vetek, rögtön duplát.:DD

(#8) ssolitude


ssolitude
őstag

Dehogy.Van más mód.Ha délutánig ráér,akkor adok pontos leírást.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#9) djsunny válasza ssolitude (#8) üzenetére


djsunny
aktív tag

Képzeld sikerült. Igaz most induláskor megkérdezi, hogy melyik OP rendszert akarom betölteni.
Persze ráér a leírás, ha van egy kis időd és el tudnád küldeni e-mailben azt nagyon megköszönném! E-mail : djsunny@invitel.hu
Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Boot-képernyő megváltoztatása. help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.