Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BoltX károsultak topikja

Hozzászólások

(#51) internetezoo


internetezoo
senior tag

Azt kellene megtudni, hogy kitől vásárolta a terméket a BoltX

(#52) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Azóta se lett semmi az ügyben?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#53) Namelesske válasza Pityu. (#52) üzenetére


Namelesske
addikt

Semmi.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#54) Pityu. válasza Namelesske (#53) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szomorú,hogy ilyen fos ez az ország.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#55) Namelesske


Namelesske
addikt

:D Asszem jöhet a következő topicnyitás:

https://helloxiaomi.hu/bezart-a-turbado-hu-se-garancia-se-visszaterites-se-semmi-ezert-vegyel-hivatalos-forrasbol/

A turbado teljesen kivonult az értékesítési piacról, egyik weboldalán sem lehet már bérelni/vásárolni tőlük. A magyar weboldal teljesen üres, nulla tartalom mellet még nem tájékoztatták a látogatókat. A Facebook oldalukon is nagy a csend, senki nem válaszol a dühös bérlők kérdéseire.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#56) Pityu. válasza Namelesske (#55) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt hiszem jobb lesz úgy veszem majd a következő telefonom mint mikor először vettem xiaomit ,kínából.Majd leszervizelem magamnak mert egyre szarabb minden,saját garanciám többet ér.

Ezt írja amúgy az oldaluk
"Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

A másik kérdés teljesítik e?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#57) Namelesske válasza Pityu. (#56) üzenetére


Namelesske
addikt

Mivel jogutód nélkül szűnt meg és trükköztek is a készülékek eladásával, az az tartós bérletre adták őket, nyilván le lesz tudva azzal hogy még ők buktak rajtad és örülj hogy tiéd a telefon. :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#58) Pityu. válasza Namelesske (#57) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A cikk alatt volt aki védte őket,hogy nem igaz a bérlés meg nem tüntek el csak szünetelnek me,hogy a cikk író hülyeségeket ír. Na de igen sok az átvetés a mai világban.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#59) Pcfun87 válasza Namelesske (#1) üzenetére


Pcfun87
csendes tag

Na látjátok? Az alacsonyabb ár nem biztos, hogy mindig jobb. Úgy is mondhatnám, hogy olcsó húsnak híg a leve, és ez az ilyen noname webáruházaknál fokozottan érvényes!!!! Én soha nem vásároltam ilyen helyről, pont az ilyen kellemetlen szitu elkerülése végett!! Csakis biztos helyről rendeltem eddig!! Telekom, Euronics, stb!! Lehet, hogy drágább, de legalább nyugodtan alszok, a garancia miatt is! :) Aki pedig ilyen helyről rendel, és közben megszűnik az adott "cég" , az futhat a gari után!! Ezt jobb, ha tudjátok!! :)

[ Szerkesztve ]

Mindenben van tanulság, csak meg kell találni!

(#60) Namelesske válasza Pcfun87 (#59) üzenetére


Namelesske
addikt

Hát a turbadorol se gondolta senki :D Két hónapja még über király bolt volt, ami stabil mint a forint.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#61) Pityu. válasza Pcfun87 (#59) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Őszintén meg mondom én már leszarom,saját garim van :)

#Namelesske

A lényeg,hogy ilyenkor jöhetnek okoskodni az emberkék,hogy jaj én megmondtam meg hát ez meg az... :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#62) Pcfun87 válasza Pityu. (#61) üzenetére


Pcfun87
csendes tag

Ha esetleg ez az okoskodás nekem szólt, akkor igencsak félreértelmezted a mondókámat. :) Én csak célozni próbáltam arra, hogy biztos helyről érdemes rendelni/vásárolni, hogy az ember ne b.sszon rá. :) Ebben semmi okoskodás nem volt, csupán próbáltam logikusan gondolkozni, és megosztani tapasztalataimat!

Mindenben van tanulság, csak meg kell találni!

(#63) internetezoo


internetezoo
senior tag

(#64) Pityu. válasza internetezoo (#63) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És ez mit jelent pontosan?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#65) internetezoo válasza Pityu. (#64) üzenetére


internetezoo
senior tag

Ez az egy oldal mutatja ingyenesen, a többi nem. Szerintem garanciális probléma miatt valaki panaszt tett, a hivatal meg elindította a folyamatot.

(#66) Namelesske válasza internetezoo (#63) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem nem úgy tűnik, inkább hivatalos megszűnés...

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#67) Don Bosco


Don Bosco
csendes tag

Eléggé kihalt a topik, nem tudom azóta lett-e valami a kártérítésekből, én személy szerint nem is tettem feljelentést (csak a gari ugrott), de megint aktív a cég:

https://www.ceginfo.hu/ceg-adatlap/king-change-korlatolt-felelossegu-tarsasag-0109289883.html#cegkivonat

[ Szerkesztve ]

(#68) internetezoo válasza Don Bosco (#67) üzenetére


internetezoo
senior tag

Pesti cím helyett mogyoródi lett.

(#69) #30409472


#30409472
törölt tag

Aki megkárosított titeket: fb/bogdan.kingtel
Cégtörténetben utána lehet nézni, ő volt a boltx-es cég (king change kft) tulajdonosa akkoriban.

Ebben a bűnügyben is társtettes: https://hvg.hu/itthon/20211006_Evekig_tarto_vadaszat_utan_kapcsoltak_le_a_magyar_bunozozsenit
A cikkben szereplő video-ban 1:49-től látható az elfogása.

Jelenleg a belvárosban üzemeltet egy mobil telefon boltot, a cég (Ionic solution kft.) részben az élettársa nevén van. A google-s vélemények alapján sorozatosan átverik az embereket, jelenleg 3.8-as értékelés...Átváltoztatta a bolt nevét Ionosz-ra google-n és másik címet adott meg, de a bolt továbbra is itt található: 1066 Budapest, Teréz körút 12.

(#70) Namelesske válasza #30409472 (#69) üzenetére


Namelesske
addikt

Te meg csak parkoljál egy kerékkel a füvön és máris megkúpol az FBI, ezek meg itt járkálnak húzgálnak szabadon mindenkit :(

Úgy látom emelték a tétet, és az Apple usereket célozza az új bolt.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#71) Namelesske válasza #30409472 (#69) üzenetére


Namelesske
addikt

100% True komment

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BoltX károsultak topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.