Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Kloden válasza dedike (#150) üzenetére


Kloden
senior tag

Azt hittem erre írtad ezt is, ezért voltam bizonytalan. :)

A (#88) -ba meg azt írja, hogy elfogadta.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#152) Peat;) válasza Kloden (#139) üzenetére


Peat;)
veterán

"Ugye nem emelnek percdíjat pár hónapon belül?..." Simán lehet, a lényeges pont hogy mindig a tmobile domino alatt lesz árban, magyarán aki tombile dominos az hülye ha nem vált a következő feltöltése előtt. (hogy ne vesszen el egyenleg ahogy írod)
Más szolgáltatónál lévő, függő telefonosoknak azért már sokkal inkább megkérdőjelezhető hogy megéri-e. Ahhoz hogy egy új telefon árát visszahozza elég aktívan kéne használni, de aktív használatnál könnyen lehet hogy jobb már egy előfizetés.

(#153) [CS]Blade2 válasza Peat;) (#152) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha T-mobile függő teló se eszi meg a kártyát, akkor rájuk is érvényes ez.

Egyébként aki havonta elnyom egy 3000Ft-os kártyát, domino nappal számolva legyen 70perc, annak ez havi 770Ft-ot hoz. A SIM 1099Ft-ját és a készüléket kell visszahozni, utána már megtakarítja ezt a havi 770Ft-ot.
Előfizetésben nem tudom melyik csomaggal jönne ki 33Ft-ra egy perc bármikor bárhova, de tuti, hogy havi 3000 alatt nincs ilyen.
Szóval trükkös.

(#154) harry válasza harry (#146) üzenetére


harry
veterán

Beszéltem anyámmal a témáról, de igazából november óta elvan egy 2500Ft-os feltöltéssel :D Szóval annyira nem lényeg a dolog. Majd ha lejár az egyenlege, átgondoljuk megint. Igazából két papír kitöltése, meg a várakozás, míg megcsinálják a számhordozást + sim postán fogadása lenne a művelet. Szóval nem sok, csak kellemetlen, ha a régi simet már letiltják, az új meg valamiért elkeveredik...

Magának a BM-os csatlakozásnak hátulütője akkor lenne, ha valami nagyon macerás dolgot kell ügyintézni (egy személyes iroda van), vagy nagyon belenyúlnak a tarifába (és visszaváltanék), de igazából egyiket sem tartom túl valószínűnek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#155) Kloden válasza harry (#154) üzenetére


Kloden
senior tag

...csak lehet Ténél is ügyintézni, hamár partnerek!

Az áruk meg remélem marad ennyi, hamár a Tescos is aláment. (bár kicsit trükkösen)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#156) harry válasza Kloden (#155) üzenetére


harry
veterán

Igazából nem tartom valószínűnek, a legtöbb dolgot talán online / telefonon el lehet intézni, azt meg bárhonnan lehet, szóval szerintem lehet, hogy a személyeshez csak egy van, de mindegy végül is.

Azért az a tescos csomag... nekem nem szimpatikus, de az egy dolog. De pl. ha valaki csak 20 percet beszél egy hónapban, akkor a BM-el jobban jön ki. Feltöltöm 2000Ft-tal mindkettőt, akkor:
- BM: 2000Ft / 33Ft = 60perc, ami havi 20 esetén 3 teljes hónap.
- Tesconál 2000Ft-ért kapok +2000-et, avagy 33p ingyen beszélgetést az 1. hónapban, de ha az első hónapban 33p alatt vagy (ugye most 20-at nézek), akkor a második hónap elején van 2000Ft-od (mert a bónusz elvész), amivel már csak 33p-et tudsz beszélni, avagy 20 az első hónapban, és csak 13 a másodikban.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#157) club1 válasza harry (#156) üzenetére


club1
veterán

Ha 20 percet telefonálsz átlag havonta, akkor a Blue 2000 Ft-os feltöltése tényleg 3 hónapra jön ki, a Tescoé meg csak 2.65-re. De ha 30 percet, akkor a Bluenál durván 2 hónapra elég a 2000 Ft-os feltöltés, a Tesconál pedig bő 3 nappal többre... 40 percnyi havi beszélgetésnél pedig a Lidllel 1.5 hónapot lehet telefonálni, a Tescoval 6 nappal többet.
De a lényeg: Szerintem ezzel a csomaggal a Tesco túl sokat akart, nem hiszem, hogy sok előfizetőjük lesz. Gondolom ők sem biztosak benne, ezért lengették be a további csomagok lehetségesek szöveget... A Lidl fix percdíjával sokkal jobban lehet számolni, nem is beszélve arról, hogy egy bónusz megváltoztatásához/visszavonásához nem kell a fogyasztói árindexet meg az egyéb költségeket figyelembe venni, míg a percdíjak meghatározásánál igen...

(#158) sifarr válasza club1 (#157) üzenetére


sifarr
senior tag

Szerintem ezzel a csomaggal a Tesco túl sokat akart, nem hiszem, hogy sok előfizetőjük lesz.
Ők sem hiszik. :N
Mindössze 10 ezer számot foglaltak le eddig a 31-es mezőből.
Ha ezt a számot a 1,5 milliós célközönséghez viszonyítom, akkor ez nudli.
Inkább arról van szó, hogy elindultak, mert kellett (Lidl miatt). De egyelőre kivárnak.
Mindenki az NMHH döntésre vár, lesz-e 4., mikor indul, milyen csomagokkal.

(#159) alfa147


alfa147
tag

Ki tudná valaki próbálni,hogy egy T függő HTC wildfire s elfogadja -e a blue mobilos sim kártyát?

(#160) dedike válasza alfa147 (#159) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ötödszörre is:

A T függő készülékek NEM fogadják el a bm-os SIM-et, csak fordítva....

Jó szerencsét!

(#161) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Erre bedobott egy új domino-t a T. 5 szám 29ft a többi 46. (Domino 5)

(#162) Pek001 válasza mukibuci (#14) üzenetére


Pek001
csendes tag

Ezzel azert vitatkoznék: én màr több éve bérlek kàrtyàt egyik ism.ömtöl. 14 ft brutto, kb: 500 db kartyat berel a vodafontól.

(#163) Pek001 válasza mukibuci (#14) üzenetére


Pek001
csendes tag

Ezzel azert vitatkoznék: én màr több éve bérlek kàrtyàt egyik ism.ömtöl. 14 ft brutto, kb: 500 db kartyat berel a vodafontól.

(#164) kaller1


kaller1
veterán

Máris leürült az S5230 készlet, hogy csak a 2 kis gagyi mobil elérhető?

.::> <::.

(#165) Hmura válasza kaller1 (#164) üzenetére


Hmura
tag

Nagyon úgy tűnik.
Ellenben Tuscoéknál nincs valami nagy fogyás.... sőt.....::))

(#166) mukibuci válasza Hmura (#165) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

link? adatok? vagy csak böfögtél szokás szerint? :))

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#167) Hmura válasza mukibuci (#166) üzenetére


Hmura
tag

Fáradj be, kérdezd meg az eladókat. Én már megtettem.

A dual készülékre volt érdeklődés, ott is úgy, hogy megvette
a telefont a vevő, és megkérdezte az eladót, kell-e neki a kártya,
mert igazából neki csak a telefon kel.l...

(#168) mukibuci válasza Hmura (#167) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

imádom, hogy mindig ennyire törekszel az objektivitásra ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#169) Hmura válasza mukibuci (#168) üzenetére


Hmura
tag

Attól még a tények tények maradnak.... bár kenyéradó gazdáid
szeretik azt gondolni, hogy a valóság az, amit ők kitalálnak.....

(#170) mukibuci válasza Hmura (#169) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#171) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

A Lidl készülékeibe bele lehet tenni a T-s kártyát?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#172) dedike válasza klepto (#171) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, bele, és működni is fog!

Jó szerencsét!

(#173) klepto válasza dedike (#172) üzenetére


klepto
addikt

Ezt próbáltad?
Sajnos bedöglött a t-s telefonom, és szeretnék olcsón egy készüléket, viszont jelenleg csak a Lidl kínálatában találtam elfogadható ár/érték arányú telefont. Én is úgy gondoltam, hogy működnie kéne a T-mobile kártyának a Blue Mobile készülékben, de a T pontban személyesen érdeklődve közölték, hogy nem fog működni a T-s sim kártya a Blue Mobil készülékeiben :U
Ha próbáltad, és működött, akkor holnap veszek egy B telefont :K

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#174) dedike válasza klepto (#173) üzenetére


dedike
addikt

Fordítva nem működik, tehát a T-s telefon nem fog bm-es SIM-mel működni. Forrás

(Én személy szerint nem próbáltam, de a forrás miatt a tévedést kizártnak tartom! ;) )

Jó szerencsét!

(#175) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Itt hogyan lehet lekérni az egyenleget?

(#176) dedike válasza SzalaiG (#175) üzenetére


dedike
addikt

Én első körben a csillag102kettőskereszt kombót javasolnám.

Jó szerencsét!

(#177) klepto válasza dedike (#174) üzenetére


klepto
addikt

Köszönöm a segítséged :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#178) SzalaiG válasza dedike (#176) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mennyibe kerül?

(#179) club1 válasza SzalaiG (#178) üzenetére


club1
veterán

A hálózati üzenetek (amiket kóddal és hívásindító gombbal lehet aktiválni) általában ingyenesek.

(#180) harry válasza SzalaiG (#178) üzenetére


harry
veterán

Kétszer kipróbálod és kiderül ;] A dominós emlékeim szerint ingyenes. Vodánál talán nem, de nem tudom...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#181) mukibuci válasza harry (#180) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez a kód a vodánál is ingyenes, bár nem is csinál semmit ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#182) dedike válasza SzalaiG (#178) üzenetére


dedike
addikt

Ingyen van és csak feltöltőkártyás, illetve feltölthető havidíjas díjcsomagoknál (Mix, Fun) működik!

Jó szerencsét!

(#183) klepto válasza dedike (#174) üzenetére


klepto
addikt

Na megvettem a Lild mobilt, és működik benne a T-s kártyám, úgyhogy a hír valóban igaz :K
De kissé átverve érzem magam a telefon kapcsán :((
Azért a B-s 1230-as Samsungra esett a választásom, mert azt hittem, lesz benne headset, és máshol azt olvastam, hogy Bluetooth kompatibilis...
Erre egyik sem jött be, se headset, se kékfog, és még azt sem tudom benne állítani, hogy kiírja a számomat a hívott félnél...
A *31# kódot ismerem, de alapból nem lehet engedélyezni a szám elküldését :W
Szóval alighanem lesz egy eladó telefonom, és megveszem inkább a Nokia 100-ast :(((

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#184) DS39 válasza klepto (#183) üzenetére


DS39
nagyúr

ne haragudj, de csak magadat verted át, a Blue Mobile, és a Samsung oldalán sem írják a headset-et és a bluetooth-t.

egyébként most hogy az S5230 elfogyott, domboríthatnának vmi olcsó okostelóval :)

[ Szerkesztve ]

(#185) klepto válasza DS39 (#184) üzenetére


klepto
addikt

Meglehet, de én azt gondoltam, hogy ... :B
Egyébként a Bluemobile honlapján azt írják, hogy van benne MP3/AAC lejátszó, és ez sem igaz :U
Én az FM rádió, és a zenelejátszó meglétéből gondoltam, hogy van hozzá headset :U
Egyébként ezen információk (FM rádió, MP3 lejátszó) miatt választottam ezt a telefont :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#186) DS39 válasza klepto (#185) üzenetére


DS39
nagyúr

a Samsung oldalán azt írják csengőhangként lejátssza az MP3-akat, de mivel belső memóriája kicsi és nem is bővíthető így nem sok értelme lenne komolyabb lejátszónak.

ami a headsetet illeti, ez mostohagyermek a gyártóknál, az okostelefonokhoz sem adnak 90%-ban.

(#187) klepto válasza DS39 (#186) üzenetére


klepto
addikt

Na ja, csak bosszús vagyok, mert a Nokia 100-hoz lett volna, és az sem butább ennél :U
Igaz, az 6000.-Ft Domino Quick csomagban, de jobban jártam volna vele az miatt :F
NA mindegy, ha tudom eladom, ha nem megtartom, és nem telefonálok vele kocsiban :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#188) DS39 válasza klepto (#187) üzenetére


DS39
nagyúr

biztos? [link]
én itt 11k-t látok és a tartozékoknál sincs headset. :U

(#189) klepto válasza DS39 (#188) üzenetére


klepto
addikt

Én itt olvastam, hogy jár hozzá: [link]
Egyébként A Tescoban láttam Domino Quick csomagban 6000.-Ft-ért.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#190) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Van egy **********telefonom,********. Éveken át vodás kártyát használtam benne, ebből is gondolom hogy sikeres volt a függetlenítés. De most bármit teszek, nem fogadja el a lidlis kártyát, azt írja sim kártya hiba. Megnéztem a sim lock menüt, és az összes lakat nyitva, szóval mégis független? Akkor miért nem kell neki Blue mobile kártya? Segítsetek, nem akarom telefon vásárlással kezdeni a szolgáltató váltást :O

[ Módosította: Kalandor ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#191) club1 válasza dethroner (#190) üzenetére


club1
veterán

Aktiváltattad a BM simet?

(#192) DS39 válasza dethroner (#190) üzenetére


DS39
nagyúr

próbáld ki egy ismerősödnél, akinek van gyári független telefonja... egyébként lehet hogy a SIM kártya hibás tényleg.

(#193) dethroner válasza DS39 (#192) üzenetére


dethroner
veterán

A kártya működik, ezer éves nokia, motorola, siemens telefonokban ki van próbálva. De az én hülye sony ericsson k800i készülékemben meg nem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#194) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Kaptam smst, h változik az üzletszabályzat. Ez vajon mit jelent?
Ti is kaptatok?

(#195) mukibuci válasza SzalaiG (#194) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

na vajon :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#196) club1 válasza SzalaiG (#194) üzenetére


club1
veterán

Itt tudod a változásokat megnézni.

Villámvill. Vagy inkább Mukibuci...

[ Szerkesztve ]

(#197) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Az első hozzászólásba bele kellene írni a főbb jellemzőket. Hadd kérdezzek:

- A kártyafüggetlen telefonomhoz tudok venni feltöltőkártyát?
- van számhordozás? Megtarthatom a vodafonos 70-es számom?
- E-bankról otthonról is fel lehet tölteni a telefonra?
- Most akkor 33 Ft/ perc a feltöltős tarifa?

Köszi a válaszokat.

(#198) dethroner


dethroner
veterán

A 190-es hozzászólásomhoz tényleg nincs ötletetek? Ma beleraktam egy t mobile kártyát, az is működött a telefonban. Szóval csak a blue kártyát nem tudja, de miért? :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199) DS39 válasza vinikorn (#197) üzenetére


DS39
nagyúr

ezekre a kérdésekre mind megtalálod a választ a bluemobile.hu-n. :D

(#200) dedike válasza vinikorn (#197) üzenetére


dedike
addikt

Az összes kérdésedre igen a válasz! :)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.