Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) mukibuci válasza Hmura (#100) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ööööööö, oszt' :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#102) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Aki már a cégnél van, annak itt is van ingyenes Facebook hozzáférése?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#103) club1 válasza JetiRulez (#102) üzenetére


club1
veterán

Nincs, de itt alapdíj nélküli (kizárólag a forgalom után fizetett) net lehetősége sincs. Azaz hogy egyáltalán ezt a ratyit el lehessen érni, elő kell fizetni valami mobilnet csomagra, azok meg a napijegy kivételével korlátlanok (csak lassítják őket x MB után).

(#104) nightshadow


nightshadow
veterán

Internettel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Látom, hogy itt van pl.egy olyan, hogy 1 hónapra 1000Ft 100MB. Soha nem volt internetes telefonom, így nem tudom megítélni, hogy a 100MB havi forgalom az sok vagy kevés. Én csak híreket szeretnék olvasni, tehát semmiféle videót, meg egyebeket nem akarok nézni rajta. Pl. elolvasok két cikket az indexen, az pl. nagyságrendileg durván hány MB lehet?

(#105) JetiRulez válasza club1 (#103) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor máris nem éri meg nekem az egész még akkor sem, ha csupán egész évben egy BlueNet S csomagot fizetek 600 Ft-ért. Tudni illik az ismerőseim legalább háromnegyedének soha nincs egy fillér se a kártyáján, így csak Facebookon tudom elérni őket. Így hiába, a 33 Ft-os percdíj, ha nem kompenzálják ingyenes FB szolgáltatással.
Akik persze a "kerületben" laknak, egyszerűen csak felpattanok a bicajra és személyesen megbeszélem velük, amit meg kell. ;)
Kösz! :R

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#106) club1 válasza nightshadow (#104) üzenetére


club1
veterán

Óriási különbség van abban, hogy mivel (milyen böngészővel) nézed meg az index cikket. Ha egy standard böngészővel és mindent (pl. képeket) engedsz, akkor az index főoldala 3 MB körül van. Opera mini-vel meg ugyanez 50-100 kB... Nekem napi 30-40 email elolvasásához elég havi 100 MB. De mivel engem is csak lassítanak a 100 MB után, nem szokott izgatni, ha 200 MB lesz belőle havonta... Az más kérdés, hogy nem egy élmény egy mellékletet megnyitni 32 kbps sebességgel...

(#107) DS39 válasza nightshadow (#104) üzenetére


DS39
nagyúr

emailezés (én gmail klienssel szoktam, nem böngészővel), Opera Minit használva, index nem fogyaszt sokat, (képminőség beállítástól is függ), de más oldal sem, ha a mobilos verziót nézed, ha a rendes webest akkor az többet eszik. nekem eddig mindig elég volt a 100 MB egy hónapban, híreket nézek, mobilarena-s cikkeket, fórumot olvasok, pár sportos oldalt nézek, livescore-ost is, szóval elég ez bőven, ha videót nem nézel. (egyébként opera mini szépen mutatja a lenetezett kb-okat, egy adott oldal betöltésénél is látod hogy az épp mennyi)

(#108) nightshadow válasza club1 (#106) üzenetére


nightshadow
veterán

Opera mini-vel meg ugyanez 50-100 kB…

Akkor Opera minivel talán elég a 100MB, hogy munkából hazajövet átfussam a híreket.

Igazából még két kérdésem lenne:

Az egyik, hogy mivel ez a T-mobil hálózatát használja, akkor a bluemobile lefedettsége is elvileg megegyezik vele. Ezt jól gondolom?

A másik, hogy a 2000-es évek elején, mikor még a monochrome-os mobilok voltak (Nokia 3410), akkor még volt WAP-os előfizetésem egy pár hónapig, de az valami pár száz forint volt, de az akkori kijelzőkön csak szöveg volt, tehát tökéletes volt hírek olvasására. De ez nem forgalomfüggő volt, hanem átalánydíjas. Ilyen még létezik? Egyáltalán az akkori WAP-nak van bármi köze a mai mobil internethez, mert akkor nem oldalcímeket kellett beírni, hanem kategóriák voltak, pl hírek, moziműsor, s ezeket kellett kiválasztani, hogy bejöjjön a megfelelő infó, de oldalakat nem kellet beírni. Én ekkor használtam utoljára WAP-ot, így elnézést kérek, ha hülyeséget kérdeztem.

Club1, DS39, köszönöm a válaszotokat.

[ Szerkesztve ]

(#109) DS39 válasza nightshadow (#108) üzenetére


DS39
nagyúr

az első kérdésre, igen.

a másikra:
technológiáját tekintve más volt, mert egy telefonszámot hívtál fel a wapra csatlakozáshoz de lényegében ott is voltak címek, wap.valami.hu, szóval volt erre lehetőség, viszont a T-Mobile csinált egy külön menüt amellyel egyszerűbben és gyorsabban elérhetted a híreket, időjárást, ott lehet nem látszottak a címek ( erre már nem emlékszem, rég volt, még Siemens M35i-m volt :D )

[ Szerkesztve ]

(#110) Peat;)


Peat;)
veterán

T dominos(nap) vagyok, nemrég árat is emeltek, hülyeség lenne nem váltani 20%-al alacsonyabb árért (függetlenül attól hogy ez is magas, igen szemetek, de külföldön nem ennyi előfizető van és nem ilyen (külön)adók, felesleges ezeken rágódni, a vásárlók is tehetnek róla, jó példa lesz erre a blue hogy mennyien váltanak és mennyien nem mert az a 20% csak pár ezres évetne..). A net ára csalódás hogy ugyanannyi, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#111) Fecogame válasza Hmura (#30) üzenetére


Fecogame
veterán

Arra azért még kíváncsi lennék, hogy milyen arányban osztják a hasznot.
A telefonált percdíjakból kap-e pénzt a LIDL, vagy a LIDL szedi be a
pénzt, és abból százalékot fizet a T-nek.
Esetleg csak a telefon és kártyaeladásból kap jutalékot.

A hálózat X részét megkapják havi X összegért, ezen belül annyit forgalmaznak, amennyit akarnak. Nincs jutalék.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#112) club1 válasza Fecogame (#111) üzenetére


club1
veterán

Erre azért ne vegyél mérget, az összekapcsolási díjak miatt ezt nem lehet megtenni...
Ha ez így lenne, 10 Ft-os percdíjjal nyomulna a Lidl, mert akkor lehetne igazán szép előfizetői tábort ultrarövid időn belül összehozni...

(#113) timea1991 válasza Fecogame (#111) üzenetére


timea1991
tag

Amit leírtál az a valódi virtuális szolgáltatók modellje ilyen lesz a tesco mobile (ha elindul)

(#114) club1 válasza timea1991 (#113) üzenetére


club1
veterán

Biztos vagy ebben? Magyarországon ui. van összekapcsolási díj is (szemben mondjuk egy csomó olyan országgal, ahol ez működhet). Ez azt jelenti, hogy itthon egy virtuális szolgáltató esetében előfordulhat, hogy az infrastruktúra átalánydíjas bérbeadásával többe kerül a leves mint a hús. Ezt pedig egyetlen hazai szolgáltató sem engedheti meg magának, mert abban a pillanatban repül a menedzsment (itt nem két forintról van szó)...

(#115) Hmura válasza Fecogame (#111) üzenetére


Hmura
tag

Ezt szinte kizártnak tartom. Akkor a LIDL azt csinálná, hogy
szaré'-húgyé' akció keretében adná a telefont meg fillérekért
a percdíjakat, mert a költség fix, csak jöjjön a bevétel.

(#116) sifarr válasza club1 (#114) üzenetére


sifarr
senior tag

Magyarországon ui. van összekapcsolási díj is (szemben mondjuk egy csomó olyan országgal, ahol ez működhet). Ez azt jelenti, hogy ...
Ez a tévhit a hívásvégződtetési díjról hogy tartja magát ...
Mikor ismerik fel a fogyasztók, hogy ennek a díjnak nincs hatása a szolgáltatók költségeire?
Fizetnek egymásnak és kapnak egymástól. Gyakorlatilag ugyanannyit, azaz szolgáltatói szinten az egyenleg lényegében nulla, elhanyagolható.
Nem történne semmi, ha ezt a díjat holnap eltörölnék.

Egy esetben van csak szerepe: ha szolgáltatónként eltérő a végződtetési díj.
Pl. egy új belépő szolgáltató magasabb végződtetésit számolhat fel. Így volt anno a Vodánál sokáig. És lehet, hogy így lesz a 4-nél.

(#117) smog86 válasza sifarr (#116) üzenetére


smog86
senior tag

Hogy lenne már ugyanannyi? T-mobilenak annyi előfizetője van mint a Telenornak és Vodafonnak együttvéve... ez már alapból kizártja hogy ugyanannyit fizetnek egymásnak.
Másik meg az hogy ezek van áfa is... nem mindegy hogy 1 vagy 2 Ft áfát fizetnek be hívásonként...

(#118) timea1991 válasza smog86 (#117) üzenetére


timea1991
tag

A Lidl eladott kártyánként részesedést kap mint viszont eladó. forgalmazza a t- fapados kártyás csomagját blue mobile álnéven. megcélozva ezzel kisebb pénztárcájú embereket ha bevállik lehet lesz ár csökkentő hatás

(#119) sifarr válasza smog86 (#117) üzenetére


sifarr
senior tag

Olvass utána itt!

(#120) club1 válasza sifarr (#116) üzenetére


club1
veterán

Tételezzük fel, hogy lenne egy szolgáltató, akinél a publikus percdíj átlagosan 10 Ft lenne. Egy ilyen percdíjjal rendelkező előfizető a jelen viszonyok mellett szerinted nagyjából ugyanannyi hálózaton kívüli hívást indítana, mint amennyit onnan fogadna?
Abban persze igazad van, hogy az összekapcsolási díj költségvonzata nem akkora, mint a díj nagysága maga, pont a beérkező hívások miatt.

A fix összegű hálózatbérleti díjnak viszont óriási veszélye van, erre ui. épeszű virtuális szolgáltató nagyon kicsi percdíjú (akár lehet ez 5 Ft is), de pumpoló (mondjuk minimum havi egy 3500 Ft-os feltöltést megkövetelő) díjcsomagot alakíthat ki, amivel simán milliós előfizetői kört tud néhány hónap alatt létrehozni. Ezt pedig egyetlen hazai (tényleges) szolgáltató sem akarhatja.

(#121) sifarr válasza club1 (#120) üzenetére


sifarr
senior tag

Tételezzük fel, hogy lenne egy szolgáltató, akinél a publikus percdíj átlagosan 10 Ft lenne. Egy ilyen percdíjjal rendelkező előfizető a jelen viszonyok mellett szerinted nagyjából ugyanannyi hálózaton kívüli hívást indítana, mint amennyit onnan fogadna?
1.) Ha lenne ilyen szolgáltató, akkor 2 éven belül az előfizetők 90 %-a nála lenne, beleértve a jelenleg nem publikus tarifát használók is. :))
2.) A konkrét kérdésedre pedig a válasz az, hogy igen!!
Ugyanis a családodat, barátaidat, hasonlókat átvinnéd a feltételezett szolgáltatóhoz. A többi hívás esetében pedig nem foglalkoznál azzal, hogy te olcsóbban hívod őt, mint ő téged.

A fix összegű hálózatbérleti díjnak viszont óriási veszélye van, erre ui. épeszű virtuális szolgáltató nagyon kicsi percdíjú (akár lehet ez 5 Ft is), de pumpoló (mondjuk minimum havi egy 3500 Ft-os feltöltést megkövetelő) díjcsomagot alakíthat ki, amivel simán milliós előfizetői kört tud néhány hónap alatt létrehozni. Ezt pedig egyetlen hazai (tényleges) szolgáltató sem akarhatja.
Én a "fix összegű hálóbérleti díjjal" vitatkoztam. Azért sem mert nem így működnek a virtuálisok. Nem sávszélességet vesznek fix díjért korlátlan felhasználásra. Szerintem ez technikailag sem működne.
Nagy tételben vesznek percet, minél olcsóbban és megpróbálják haszonnal eladni. És minél több percet adnak el, annál több percért fizetnek.

(#122) Hold


Hold
őstag

Nem értelek titeket, sokszor elhangzott hogy a Blue Mobile csak a t mobiletól kapott készülékeket adja el, percdíjakat is a T mobile szabhatta meg.. Innentől kezdve hogy mindent a T mobile rendez csak azt tudom elképzelni hogy olcsón megkapta a Lidl a készülékeket és a haszon csak a készülékek és a kártyák eladásából eredhet.
Semmilyen percdíj után nem kaphatnak mert miért kapna ha a T mobile a szolgáltató, csak egy viszonteladóról beszélünk..
Viszont elgondolkodtató a Nap díjcsomag 43-44 ftos percdíjon megy, akkor miért adja olcsóbban ezt.. Szerintem ezt csak ők tudják..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#123) kandur27


kandur27
csendes tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a BM-os telefonok függetlenek? thx

(#124) club1 válasza kandur27 (#123) üzenetére


club1
veterán

Sim lock-osak.

(#125) harry válasza Hold (#122) üzenetére


harry
veterán

Engem nem is erdekel kulonosebben, en, mint keveset telefonalo user annyit latok, hogy percenkenr 10ft-tal kevesebbet kell fizetnem, s egyeltalan nem foglalkoztat, kinek-hogy eri ez meg, meg hogy ez draga, mert kulfoldon olcsobb - es? Az itteni lehetosegekbol kell valasztanom. Szoval szerintem a csalad tagjait at is viszem ide. Elvileg akkor T fuggo telo kezeli a BM simet? Ja igen, van telom is, igy a kis kinalat sem erdekel :)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#126) axioma válasza harry (#125) üzenetére


axioma
veterán

Milyen jo hogy van ez a topik, eppen kellett tesztelesre (megvagdosni es ugy felveszi-e a kapcsolatot) baromi olcso sim, es nekem most az elejen levo bejegyzesekbol esett le, hogy mi az a postafon... 500-ert sim kartya 350Ft egyenleggel az utos, es nem sajnalom ha ki kell dobni, ez meg az aproban hirdetett "normal" szolgaltatos sim-eknel is jobb. Eredetileg a BM-nal akartam megnezni, de ott is 1700 (akkor mar inkabb vesz az ember 2500-3000 kozott expressz praktikum vagy ilyesmi csomaggal keszuleket is, legfeljebb odaajandekozza valami gyereknek). Nem is ertem, miert nem adnak a tobbiek is sim-et bekerulesi koltseg + egyenleg aron.

(#127) dedike válasza harry (#125) üzenetére


dedike
addikt

A T-s telefonok nem fogadják el a bm-es SIM-et, csak fordítva. Forrás

axioma:

Már miért ne adna? [link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#128) axioma válasza dedike (#127) üzenetére


axioma
veterán

Ez korrekt! Mondjuk nekem ugye a feltoltesre egyaltalan nincs szuksegem, ugyhogy nem baj azert hogy megrendeltem a postafon-t (rohej, nem tudtak a postan - amelyik arusit - megmondani 10 perc keresgelessel, hogy most arusitanak-e ilyen termeket vagy nem, marad a netes rendeles, csak azt nem tudom mikor fogjak idehozni a kozeli postara ahova kertem).
Azert a linkbol is csak a netes - akciosnak mondott, gondolom evek ota az - ar korrekt csak, a bolti eleg durva itt is...

(#129) cocka válasza dedike (#127) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom a T-mobile alapból vmi speckóbb hálózatzárat alkalmaz.

Itt van egy kis "szakirodalom":

http://www.option.com/en/support/faq/article/articleen-168

De a régi Trium telóm service manualjában pepitában ugyanez van leírva.

Network lock az sima MCC-MNC alapján zár.
Network subset az az MCC-MNC utáni első bájt alapján.
Serivce provider lock az GID1 alapján megy.
Corporate provider az meg GID2 alapján.
IMSI alapján meg adott kártyára zár.

Szal lehet hogy a tré a fenti 2.- 4. alapján zár, a blue meg az 1. alapján. Bár szvsz fordítva lenne logikus, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#130) cocka válasza cocka (#129) üzenetére


cocka
veterán

Két teszt sim kártya alapján simán meg lehetne határozni, hogy hol van az IMSI-kben, GID-ekben az eltérés ami alapján zárják a telókat.

(#131) axioma válasza axioma (#128) üzenetére


axioma
veterán

Off, de ha mar itt kezdtem el a sztorit, meg raadasul itt is emlegettetek a negyedik szolgaltatot.
Szoval rendeltem neten egy ilyen postafon sim-et, ugy, hogy atveszem a postan. Remeltem, hogy mar aznap - csut. esti rendelesnel penteket ertve rajta - megkapom, de mikor ma se volt email, gondoltam felhivom az ugyfelszolgalatot. Erre azt mondja, 10 nap(!!) az atfutasi ideje annak, hogy a Magyar Posta a sajat termeket netes megrendelesre eljuttassa az altalam megjelolt sajat postahivatala'ba! XXI. szazad... meg is mondtam a fickonak, hogy ennyi ido alatt ebay-en tavolkeletrol megjon az, amit egy picit surgosebbre kerek! Raadasul nem is irjak sehol, hogy ez ennyi, akkor meg se rendeltem volna. Meg akkor sem, ha a posta besetalasra tudott volna adni ilyen sim-et, de hat az se megy...

[ Szerkesztve ]

(#132) harry válasza axioma (#131) üzenetére


harry
veterán

Én ezt az egész postafonos dolgot elég nyomoréknak érzem, pl. felmegyek a honlapjukra, és nem is találok semmit a tarifákról - ezt valaki belinkelné nekem? Vagy van olyan link az oldalukon, ami hibás oldalra mutat, nem is jön be semmi. És ez csak az online felület, erre jön amiket írtok is, hogy a postásnéni nem tudja, meg több mint egy hét mire megjön, stb... vicc, így nem lehet szolgáltatást nyújtani. Az ügyfélszolgálatra már gondolni sem merek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#133) [CS]Blade2 válasza dedike (#127) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A (#88) -ba meg azt írja, hogy elfogadta.

A weblapon a dokumentumtárban a számhordozásos papír alapján nem szabadna, ha jól értelmeztem:
"a T-Mobile által kedvezménnyel értékesített, hálózati zárral ellátott készülék kizárólag akkor használható a Magyar Telekom Nyrt. hálózatában, ha
a kedvezmény nélküli ellenértékét az előfizető kiegyenlítette és ezt követően az átadó szolgáltató a hálózati zárat feloldotta.
Márkaváltásom állapotával kapcsolatban, a +36 30 440 8400-as ügyfélszolgálati számon tájékozódhatom." [link]

(#134) axioma válasza harry (#132) üzenetére


axioma
veterán

Olyasmi mint a bluemobile, csak egy tarifa van, itt olvashatod: http://posta.hu/object.0bdaa713-b2dc-440d-958f-134531920b20.ivy
Ugyfeles legalabb kepben volt - mondta, h. ha nem kapok postan ilyet, akkor nagyaruhazakban normal voda sim csomag is akciozik allitolag ennyiert. Majd meglesem.

(#135) mukibuci válasza axioma (#131) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt pedig ingyen van teljesen, bár 0Ft lebeszélhetőséggel ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#136) axioma válasza mukibuci (#135) üzenetére


axioma
veterán

Koszi ezt is, rendeltem:) Lesz mit vagdosni, meg fuggo telot tesztelni! De most ok is azt irjak, hogy posta kuldi, es 2 heten belul vmikor.

(#137) harry válasza axioma (#134) üzenetére


harry
veterán

Így akkor nekem továbbra is a BM a szimpatikusabb.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#138) dedike válasza [CS]Blade2 (#133) üzenetére


dedike
addikt

Véleményem szerint ez a szöveg annyit jelent, hogy a T-s telefon csak függetlenítés után fogadja el a blue-s kártyát. Tehát jól értelmezed!

A (#88) -ba meg azt írja, hogy elfogadta.

Erre meg nem tudok mit mondani..

Jó szerencsét!

(#139) Kloden válasza dedike (#138) üzenetére


Kloden
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék, T-s feltöltősről váltanék erre, de ez nekem sem világos.

Egyébként van ennek a Blue-nak valami buktatója, hátránya? Ugye nem emelnek percdíjat pár hónapon belül?...

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#140) Hold válasza Kloden (#139) üzenetére


Hold
őstag

Vodánál vagyok Scool díjcsomaggal rég nem forgalmazzák mégis mindig emelik a percdíjat és a havidíjat is.. mert megtehetik

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#141) mukibuci válasza Hold (#140) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mert a kettő kizárja egymást? azt is megtehetnék, hogy megszüntetik örökre, mégse teszik :U

(#143): a számhordozás eddig is így működött, ha már a BM is szolgáltató, akkor miért lenne másképp?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#142) dedike válasza Kloden (#139) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem nincs benne buktató, az meg, hogy mikor emelnek árat, ki tudja?

Jó szerencsét!

(#143) Hold válasza dedike (#138) üzenetére


Hold
őstag

Hírdették hogy számhordozás is lehetséges, na ilyenkor mi van, dobod ki a régi sim kártyát és adnak a BM-nél újat a régi számoddal, ez oké de akkor telefont is venni kell mert BM-est nem fogadja el a régi teló, ördögi kör ez..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#144) Hold válasza mukibuci (#141) üzenetére


Hold
őstag

Tudod mi a mókás ? Mikor a kedves voda felhív hogy köszönik a hűségemet, de ajánlanak egy jobb díjcsomagot.. mire én.. "Scoolnál jobbat ?" válasz tőlük, jah attól nem tudunk jobbat :))

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#145) Kloden válasza Hold (#143) üzenetére


Kloden
senior tag

Számomra ez a döntő. Kell-e telefont cserélnem. De úgy gondolom, hogy a T-s telefonokat elfogadja, lévén hogy mégiscsak közük van egymáshoz. Holnap asszem letisztázom ezt a kérdést az ügyfélszolgálattal.

Ok, fel is hívtam az ügyfélszolgálatot, csak független készülék fogadja ez a blue kártyáját... szipp...

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#146) harry válasza Hold (#143) üzenetére


harry
veterán

Ezért támogatom én a független telefonokat :)
Nálunk egy ilyenbe kerülne. Ráadásul T-ből BM-re számot hordozni annyi, hogy kitöltök két papírost amit netről letöltök, elküldöm mailben, és azt hiszem küldenek egy új sim-et postán, ennyi, be sem kell menni ("márkaváltás" talán az elnevezés). Az oldalukon olvastam.
Még szülőkkel egyeztetek, nekik lenne ez érdekes, ha rendben, akkor egyet szerintem bejátszunk, az biztos menne a független telefonnal, s akkor meg tudnám nézni egy T függőben is.

Ügyfélszolgálaton (- munkaidőben 8:00-16:30 óráig, a 1037 Budapest, Rádl árok 6. szám alatt. ) nem tudom, ki lehetne-e próbálni a BM-es simet saját telóban... gondolom valahogy megoldható.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#147) Hold válasza harry (#146) üzenetére


Hold
őstag

Én úgy tudom csak rendesen tollal aláírt papírt fogadnak el

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#148) Kloden válasza Hold (#147) üzenetére


Kloden
senior tag

Letöltöd netről, kitöltöd, aláírod és beküldöd postán vagy beviszed egy Lidl-be. Pár nap és jön az új sim postán. A régi simeden ha volt pénz az elveszik az éterbe, nem hordozódik át.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#149) harry válasza Hold (#147) üzenetére


harry
veterán

Minden bizonnyal - ezért kinyomtatnám, kitölteném, majd beszkennelném. Azt írják, hogy emailben is elfogadják, a lényeg (gondolom), hogy az aláírásod rajta legyen.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#150) dedike válasza Kloden (#145) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk kettőt-hármat kellett volna visszaolvasnod... :P

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.