Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:25

LOGOUT.hu

Az ImgBurn és a BD Rebuilder használatával kapcsolatos alapvető tudnivalók (gg72 és joshi hozzászólásai alapján).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) gg72 válasza uszilard (#799) üzenetére


gg72
veterán

A legfontosabb kérdés: mit akarsz lejátszani vele? Csak optikai adathordozókat (BD, DVD, CD), vagy multimédiás tartalmakat (pl. MKV) is? Ha az előbbieket, akkor én Panasonic, Sony lejátszót javasolnék, ha az utóbbiakat is, akkor az LG, Samsung lehet a jobb választás.

BD-képminőség tekintetében nem sok különbség van az egyes lejátszók között, ezek leginkább a multimédiás képességekben (lejátszható fájlformátumok száma/típusa), az internetes összeköttetés típusában (wlan, dlan), DVD-képminőségen, gyorsaságban (lemezbeolvasás sebessége) mutatkoznak meg, ill. nagy különbségek vannak a lejátszók mechanikai zajosságában is.

(#802) uszilard válasza tibi72 (#800) üzenetére


uszilard
tag

Miért nem? A 9-es sorozatú Philips tv-m 3 éve hibátlanul üzemel és maximálisan elégedett vagyok vele.

(#803) uszilard válasza gg72 (#801) üzenetére


uszilard
tag

Igazából mindkettőt. Azért is néztem ezt a Philipset ki és mert a TV-m távja kezelné :D
Elvileg usb-ről és lan-ról is tud lejátszani tartalmakat.

A tv-men is van lan és usb is de bevallom soha nem próbáltam vele lejátszatni semmit. Egyszer toltam rá egy freemware update-et és annyi.

(#804) uszilard


uszilard
tag

Közben utána néztem és csak mpeg1 és mpeg2 tud lejátszani LAN-ról és usb-ről. Szóval kb értelmetlen az egész :)

(#805) gg72 válasza uszilard (#804) üzenetére


gg72
veterán

Ha ennyire fontosak a multimédiás tartalmak és a (w)lan, akkor az LG BD670 típust ajánlom, ebben minden benne van, amit ma el lehet érni és a 38ezres ára sem vészes:
[link]
[link]
Illetve itt 45ért egy 3D filmmel együtt adják:
[link]

(#806) uszilard válasza gg72 (#805) üzenetére


uszilard
tag

Köszönöm a segítséget. A Philipsel mi a gond hogy ennyire le akartok beszélni róla? Jelenleg 11 távirányító van a szobában :) Az sem lenne rossz ha 3 év garos lenne a cucc, sajnos az LG és Samsung drivejaival elég sok a negatív tapasztalatom és tartok a laser egység hibájától. Külső BD-írót is csak a 2 év gar miatt vettem meg, megfelelt volna nekem a belső is de arra csak 1-et adtak.

Ilyen a tv-m. A vicc az egészben hogy amikor 2008-ban megvettem nem emlékszem rá hogy bármi utalt volna arra hogy 3D-s lenne. Itt pedig azt írják. Astra műholdon van 3D teszt HD adás. Ketté van osztva a kép, nálam mind két oldal egyforma. Szóval nem látni különbséget.
Egyébként nem 450-ért vettem, ennyire azért nem megy jól sajna :)

[ Szerkesztve ]

(#807) uszilard válasza uszilard (#806) üzenetére


uszilard
tag

Baromságot írtam. Az enyém nem LED háttér világítású. Gondolom az előző modell.

(#808) gg72 válasza uszilard (#806) üzenetére


gg72
veterán

A TV-d biztosan nem 3D-s...

Én nem beszéllek re a Philips-ről, írtam ilyet? :F Egy szóval nem említettem, mert nem ismerem. Ha mindenképpen Philips-et akarsz és olyat, ami viszonylag "naprakész", akkor ne tavalyi (BDP5100) modellt válassz, hanem ideit: BDP5200. Itt van PDF-ben, hogy mit tud: [link]

De annak, hogy mivel milyen mértékben kompatibilis (MKV, felirat, DTS, stb.) fórumokon nézz utána, elég kevés olyan asztali BD-lejétszó van, amely tökéletes lenne ebből a szempontból, ilyen célra médialejátszó kell. Ehhez én nem nagyon értek.

Szerintem nem fogsz idehaza asztali lejátszót találni 3 év garanciával, manapság általában mindenre egy évet adnak.

(#809) uszilard válasza gg72 (#805) üzenetére


uszilard
tag

Végül is meggyőző ez az LG. De ugye lemezről csak a szabvány BD-t játssza le? Az nem lenne túl jó ha valakinek oda adok egy filmet és nálam megy másnál pedig nem. Egy barátom adott kölcsön 4 BD filmet. A PS3 csak kettőt játszott le. Nála az LG mindet vitte.

(#810) gg72 válasza uszilard (#809) üzenetére


gg72
veterán

Nem igazán értem, hogy mi köze van annak ahhoz, hogy lemezről mit játszik le az LG, ill. hogy ha másnak kölcsön adsz filmeket, akkor ott nem mennek... Ez utóbbi valószínűleg a hibásan autorizált, vagy gyenge minőségű lemez miatt lehet, ha írott BD lemezekről beszélünk. Te miket kaptál kölcsön, amik nem mentek a PS3-ban? Gyáriak voltak, vagy írottak?

Nézd meg a lejátszó honlapját, ott minden technikai adat szerepel, itt van a használatija, talán érdemes átböngészni, többet én sem tudok erről a típusról: [link]

(#811) uszilard válasza gg72 (#810) üzenetére


uszilard
tag

Írottakat kaptam. Verba lemezek voltak pio íróval írva. Biztosan valami formátum vagy könyvtár struktúra hiba lehetett.

Jó lesz nekem ez a lejátszó. Kösz a segítséget!
Lemezeket megkaptam, köszönöm szépen.

(#812) uszilard


uszilard
tag

Ha van kb 70 .MTS kiterjesztésű file-om azokat hogy tudom egybe muxolni ?

Tsxmuxerrel szoktam a join menü pontal, de egyesével ez nagyon sok időt venne igénybe. Esetleg egy fade in fade out jó lenne a végére. Ediusal meg tudnám csinálni, de nem akarom újra tömöríteni az egészet.

(#813) gg72 válasza uszilard (#811) üzenetére


gg72
veterán

Ha megvan a lejátszó, írhatnál majd pár sort a tapasztalatokról!

Kösz a visszajelzést. ;)

(#814) sensor060 válasza uszilard (#812) üzenetére


sensor060
aktív tag

Egyszer már írtam neked ez ügyben, úgy lászik nem olvastad el...szal ha videot akarsz egybefűzni, effektezni, akkor minenképpen újra kell encode-olni, ez máshogy nem megy. Fentebb írtad, hogy 25P-be csináltattad a videokat, ami nem jó, blu-ray formátum 23.976fps-sel megy.
Tehát a muxolás meg a beleeffektezés az két külön dolog, nem összekeverni ! Mux-nál (Ts-Muxer) a beADD-olt adatokat EGYBEfűzi a program, tehát például 10 darab 10 perces video nem 100, hanem 10 perces marad, tehát marhaság ilyet Muxer-rel csinálni. A Muxer arra jó, hogy a video, hang, felirat file-okat egybefűzd, vagy az egybefűzött adatot módosítsd (kiveszel belőle hangot).

(#815) uszilard válasza gg72 (#813) üzenetére


uszilard
tag

Azt hittem ilyened van :) Akkor te csak a fórumok alapján gondolod hogy ez a frankó?

Üdv

(#816) uszilard válasza sensor060 (#814) üzenetére


uszilard
tag

50i be csináltam. hülyeséget ír ki a KMplayer. Kemrán 50i van beállítva.

Pedig működik. Muszáj ezt csinálni mert a kamerának van 16Gb belső memje és van benne egy 16-os kártya. Az első filet add-al betoltam a többit pedig joinal hozzá, a file egy egybe fűzött file lett. Kiválasztottam a BD-t, kiírtam és a Ps3 gyönyörűen viszi a pana lemezről :)

1920x1080 50i kb 22mbit/s.

Az a baj ha újra kódolom akkor romlik a minőség vmennyit szerintem. Sony AVCHD-t csak 17mbitben tudok az Ediusban kiválasztani. Végül is csak egy fadein-out ot akartam rátenni, az meg annyira nem hiányzik hogy egy napig menjen a gép miatta.

(#817) gg72 válasza uszilard (#815) üzenetére


gg72
veterán

Nekem egy Panasonic BD85 és egy Sony S760 lejátszóm van, ezek BD-re és DVD-re tökéletesek, de sajnos multimédiára kevésbé. Azokra jobbak a koreaiak. Mérlegelni kell, hogy mire kell és úgy kell választani.

(#818) uszilard válasza gg72 (#817) üzenetére


uszilard
tag

És a fórumokból általánosságban az jön le hogy a koreai playerek a jobbak a file kompatibilitás terén? Olyan player mennyi körül van amibe bele lehet rakni a hdd-t vagy hátul van rajta az usb bemenet? Elég hülyén néz ki ha ott lóg az elején a kábel :)

A legfontosabb kérdésem: Ez az LG hálózaton lejátsza egy sima megosztásból a fileokat, vagy kell valami media server? Azért kérdezem mert van egy win2003 serveres gépem ami egyfolytában megy. Ha arról vinné a cuccokat akkor tényleg jó döntés lenne.

(#819) gg72 válasza uszilard (#818) üzenetére


gg72
veterán

A Panasonic/Sony lejátszói sohasem a multimádiás képességeikről voltak híresek.

Azt, hogy az LG hálózaton mit játszik le, én is csak a kézikönyvből tunám kideríteni, de ezt már korábban linkeltem neked, nézz utána.

Ha ennyire fontosak neked a megosztott, mkv, stb. multimédiás tartalmak, miért nem inkább egy médialejátszót veszel? Vagy ha BD is kell, akkor ott a Dune HD Max, ez szinte mindent tud (pl. lehet venni bepített HDD-set belőle, van hátul USB, stb.):
[link]
[link]
[link]
[link]

Amúgy pedig eléggé offtopic ez a téma itt, szerintem errefelé kérdezősködj inkább: [link]

[ Szerkesztve ]

(#820) gg72 válasza gg72 (#819) üzenetére


gg72
veterán

Most nézem, hogy a sima változatba is be lehet tenni hátulra HDD-t:

- eSATA port: csatlakoztasson HDD-t a leghatékonyabb eSATA interfésszel!
- HDD-rekesz „hot swap” funkcióval: helyezzen be és ki könnyen, gyorsan 3.5" SATA HDD-t!

(#821) Sasmadar67 válasza uszilard (#809) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Sziasztok!
Bocs, hogy így közbe szólok. Nekem egy ilyen LG BD670-es 3D blu-ray lejátszóm van.
A köszörű korongon kívül mindent lejátszik, lemezről és usb-ről is.
Simán viszi usb-ről is a 25Gb-os mkv-kat. Nekem egy külső 2Tb-os vinyó lóg rajta.
Annyi van, hogy a nagy vinyó lassabb áll fel, mint egy 8Gb-os pendrive, de ez szerintem természetes. Sokkal több adatot kell felismernie. Wi-fi-s, nem kell kábelezni a nethez.
Szóval én csak ajánlani tudom.

(#822) Sasmadar67 válasza uszilard (#818) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Láttam volt még egy hálózatos kérdésed az LG BD670-ről.
Simán minden átalakítás és közbenső dolog nélkül lejátszik bármiről (asztali gép, laptop)
mindent még wi-fin keresztül is szakadozás mentesen.
Annyi kell, hogy meg kell osztanod azt a könyvtárat a számítógépen ahol a filmek
vagy képek, zenék vannak és ő egyből beteszi neked egy hozzáférési listába, ahonnan kiválaszthatod.

(#823) uszilard válasza gg72 (#819) üzenetére


uszilard
tag

Jó drága ez a cucc de ebben az lenne a jó hogy egyszer megvenné az ember és benne lenne a HDD. Az összes videómat ami a pcn kallódik ráraknám. Megoldás lenne egy 5 éves problémára :) Addig nem kellene új playert vegyek az biztos. Ebay-ről kb egy kilóban megkapnám.

(#824) uszilard válasza Sasmadar67 (#822) üzenetére


uszilard
tag

Kösz a hozzá szólást, ez jó hír. Így teljesen megéri az árát a cucc. Hátsó usb nincs rajta ugye? Mondjuk ha lan-ról viszi így akkor a letöltő pc-ről is tudom nézni...

(#825) Sasmadar67 válasza uszilard (#824) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Szia!
Sajna elöl, jobb oldalon van az usb.
Én is azért választottam mert már rég óta tervben volt egy média lejátszó.
Ez annak is jó, mert tényleg jól játszik mindent, de ráadásul ott a blu-ray és a 3D is.
A média lejátszókat is végig néztem, nekem ezek tetszettek:

(L:http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/6207_a_c_ryan_playon_hd_halozati_hd_lejatszo_acr-pv73100/)
(L:http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/8535_asus_o_play_gallery/)

Itt van pár teszt.
(L:http://hardver-teszt.hu/news.php?newsID=1320)
(L:http://www.globalplaza.hu/hir/hyundai-mbox-r600-medialejatszo-teszt)

Árban szinte ott vannak mint az Lg BD670-n, de nincs bennük a blu-ray és a 3D.

(#826) Sasmadar67 válasza Sasmadar67 (#825) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

A linkeket elbénáztam bocs. Így már talán jók lesznek.
Tesztek
http://www.globalplaza.hu/hir/hyundai-mbox-r600-medialejatszo-teszt

http://hardver-teszt.hu/news.php?newsID=1320

Média lejátszók
http://novatron.co.kr/eng/index.php?m=2&s=83

http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/6207_a_c_ryan_playon_hd_halozati_hd_lejatszo_acr-pv73100/

http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/4337_asus_o_play_air_hdp-r3/

(#827) uszilard válasza Sasmadar67 (#826) üzenetére


uszilard
tag

Köszi de nekem mindenképpen olyan kell amiben van BD Olvasó is.

(#828) uszilard


uszilard
tag

Egy olyan kérdésem van hogy létezik olyan program BD tartalomhoz mint a srink?

Konkrétan az a bajom hogy van egy 4,8GB os file amit szeretnék ki írni AVCHD lemeznek DVD5 lemezre csak ugye nem fér rá. És persze nem szeretném 1 napig újra kódolni.

Köszi

(#829) sensor060 válasza uszilard (#828) üzenetére


sensor060
aktív tag

Van több is, az egyik legelterjedtebb a BD-Rebuilder, ami több alprogramból áll, és ingyenes.
Vannak fizetősök is, de nem biztos, hogy azok jobbak, legfeljebb kényelmesebbek.
Blu-ray video átkódolása viszont idő és gépigényes. Nekem a mostani configomon kb. 3-4 óra, de a régi rendszerrel ez 30 óra volt. Mivel sokkal nagyobb a tartalom, emiatt hosszabb is az újraenkódolási idő, ez ugye egyértelmű, ráadásul blu-ray video-k sokkal jobban tömörítettek, nagyobb is a gépigénye a lejátszáshoz (h.264, MPEG4)

(#830) Sasmadar67 válasza uszilard (#828) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

TXMUXER GUI simán visszaakítja az .mkv file-t blu-ray-nek pár perc alatt.
Fizetős :-) (torrent) :-).
Aztán meg a Nero10 vagy BurnAware Professional simán írja a Blu-ray lemezt.
Neroval próbáltam vinyóra könyvtárba írni. Az írás volt hosszú kb 1,5 óra, de közben minden mást is csináltam a gépen, de meg lett.

(#831) sensor060 válasza Sasmadar67 (#830) üzenetére


sensor060
aktív tag

Ts-Muxer az egy multiplexer program, tehát nem tud újratömöríteni. Ha már nem tudsz több felesleges hangot, feliratot, menüt, extrát leszedni akkor nincs más hátra, újra kell tömni. Ehhez kevés a Ts-Muxer! Mkv-ból azért tud BD-t csinálni, mert az mkv csak egy konténerfile, a video és a hangok benne hogy úgy mondjam külön-külön vannak, ergo könnyű belőle bármit kiszedni, betenni. Ts-Muxer ilyenkor a video adatot meg a hang adatot összefésüli (multiplexing), hogy abból egy szabványos blu-ray video lemez legyen. Tehát egy 20 gigás mkv file a blu-ray muxolás után is 20 giga marad, csak "máshogyan néz ki".

(#832) Sasmadar67 válasza sensor060 (#831) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Köszi az infókat!
Akkor ugye, ha blu-rayt akarok írni, akkor azt így mkv file ezzel kibontva, majd felírva valamelyik íróval jó megoldás?

(#833) sensor060 válasza Sasmadar67 (#832) üzenetére


sensor060
aktív tag

Igen, Ts-Muxer-be betöltöd az mkv-t, alul átállítod blu-ray-ra, aztán Start Muxing. Megkapod a BDMV és CERTIFICATE mappákat, ez már mehet is lemezre UDF2.5-ös filesystem-mel.

(#834) Sasmadar67


Sasmadar67
csendes tag

Volt szó itt az LG BD670-es 3D blu-ray lejátszóról.

[link]
Itt a leírásom róla, ha valakit komolyabban érdekel, hogy mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#835) Sasmadar67 válasza Sasmadar67 (#834) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

[link]

Ezt is érdemes megnézni. Itt minden meg van róla.

[ Szerkesztve ]

(#836) Sasmadar67 válasza sensor060 (#833) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Szia!

Rajta vagyok, hogy összerakjak itthon egy 3D rendszert.
A tv van vissza. Illetve meg van csak még megy itthon párommal a harc. :-)
Megnéztem az összes 3D aktív (régi) és passzív (újabb) tv-t.
Az LG-k simán verték az összes többit. Legalább is én a szememnek hiszek.
Kérdésem az lenne, hogy szerinted a blu-ray lejátszóm már eleve LG, akkor
a nagyobb kompatibilitás miatt a blu-ray író is LG legyen, vagy ez nem igazán számít?
Kinéztem az LG BH 10LS30RB és BH 12LS30RB belső írót és a SONY BD-S300S-OB vagy
Sony Opticarc BWU-500S írót. A Sony-knál külön említik a 3D blu-ray lejátszást is, az LG-k ezt nem támogatják? Számít az azonos gyártó?

(#837) Joe100


Joe100
csendes tag

Hát még mindig szenvedek a filmekkel :(
A lejátszóm LG BD550, íróm LG BH10LS30, most vettem pár hete őket. Firmware-ket is frissítettem. Több (nem eredeti) filmnél, pl. Gladiator, Shooter, Sin City, megakad a kép 1-2 percenként és tekerni se lehet. TSmuxerrel remuxoltam és imgburn-el kiírtam. Utána Dvdfab-bal is fő filmet másolva kipróbáltam, és már lehet tekerni de még mindig megakad a lejátszás. Nem tudom mit kéne csinálni. Már mindent megpróbáltam.

(#838) tibi72 válasza sensor060 (#829) üzenetére


tibi72
aktív tag

Szia!
Nem tuddom nekem BD-Rebuilder 1ó-1ó30p végezni szokot.Több még nem volt még ha 30gb körülit kellet tömöritenie. Én "Encoder Settings-Idle Priority(Default) van ki pipálva és -Automatic Quality Sattings van ki pipálva.
Te milyen minöségi beállitást használsz?

(#839) sensor060


sensor060
aktív tag

Hello Sasmadar67 !

Szerintem nem számít az írónál a márka, mármint hogy ugyanolyan legyen, neked Samu tv+blu-ray van, LG író és mégsincs semmi gondom.
Az, hogy oda van írva a 3D blu-ray lejátszás az szerintem marketing, mivel a software határozza meg, amivel nézed. Ez persze pc-re értendő.
Szóval egy BH12LS30 is simán írja a 3D-s blu-ray filmeket, nincsen gond, más dolog, hogy itt a fórumon inkább a Pioneer írókat szoktuk favorizálni, mivel ők azért jobban írják a lemezeket (hosszabb távon nézve jobbak).
Nekem BH10LS30-am van, jelen pillanatban semmi bajom a másfél éve megírt filmjeimmel, de ki tudja mit hoz a jövő...
Ha LG írót szeretnél venni akkor mindenképpen az újabbat, tehát a BH12LS30-at vedd !!

Hello Tibi72 !

Én DvDFab8-cal encode-oltam régebben, ma már inkább megvárom és letöltöm a nekem megfelelőt, mert gyorsabb, és jobb lesz.
Az encode-olási idő nagyon függ a processzortól, hány magos, mekkora freki, stb. Nekem egy régi E8400-as van, ami csak 2 magos, de a DvdFab supportálja a videokártyában lévő CUDA procikat, ezért a videokai is segít a tömörítésben. Tulajdonképpen ha nem lenne, csak a procival tömném akkor kb. 15 óra alatt végezne. Persze a legjobb minőségre van beállítva, de ugye ez DvdFab8.

(#840) Joe100 válasza Joe100 (#837) üzenetére


Joe100
csendes tag

Kipróbáltam másik 550-esen is és avval is akad, tehát vagy a filmekkel nem kompatibilis, vagy a rippelése szar a filmnek.

(#841) Attiba


Attiba
tag

Sziasztok!

Új lennék ebben az új Blu-ray "örületben". Szeretnék notebookhoz venni egy külső írót.
A kiszemelt egy LGBE12LU30. Kérdésem az lenne, hogy van e esetleg tapasztalata vkinek ezzel az íróval kapcsolatban: érdemes e beruházni?

Illetve, hogy milyen hardver követelményeknek kell megfelelni, pl: merevlemez kapacitás - írás közben mennyi free spacere van szükség..
A rendszer: 3 GB RAM, T3200 Dual -Core, Windows 7 Ultimate 60bit, 160GB HDD

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#842) tibi72 válasza Attiba (#841) üzenetére


tibi72
aktív tag

Nekem elözö tipusokbol az egyik van.Én nagyon megvagyok elégedve vele.Nekem nem notebookhoz van kötve de kiprobátam azon is és tökéletesen irt velle is.Még nem rontot (kop,kop) lemezt pedig irtam vele minden féle noném olcso lemezeket(BD lemezt) és tökéletesen irta.Amit rontot az meg az én hibámbol történt.(Nagyon gondolkodok rajta hogy veszek még egyet mert nekem nagyon be vált és nagyo jol néz ki.)
Rendszerkövetelmény:
• CPU : Pentium D 3,2 GHz vagy nagyobb (Ajánlott Core 2 Duo E6600
vagy nagyobb.)
• O/S : Windows XP (Home / Professional / Media Center Edition)
with SP2/ Windows Vista (X86, X64)/ Windows 7
• RAM : legalább 1 GB
• HDD : 30 GB vagy több szabad hely (60 GB a Blu-ray lemez szerkesztéshez)

[ Szerkesztve ]

(#843) Attiba válasza tibi72 (#842) üzenetére


Attiba
tag

Köszi a választ.
Ez a 30 GB szabad helynek hol kell lennie: rendszermeghajtón, vagy ahonnan a forrás BD írom ki?

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#844) gg72 válasza Attiba (#843) üzenetére


gg72
veterán

Ahonnan kiírod, ill. ahol szerkeszted (tömöríted).

(#845) sensor060 válasza gg72 (#844) üzenetére


sensor060
aktív tag

Én félreértelmeztem kicsit, mert magához az íráshoz konkrétan nem kell szabad hely a hdd-n. Nálam például ISO file-ok vannak, csak rábökök az egyikre és már íródik is kifelé, nem kell semmi plusz.

(#846) Sasmadar67 válasza tibi72 (#842) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Ezek szerint az én procim kicsi lesz a blu-ray íráshoz?
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 2.00GHz
2GB Ram van a gépben.

(#847) gg72 válasza Sasmadar67 (#846) üzenetére


gg72
veterán

Íráshoz nem, de a tömörítéshez, kódoláshoz igen.

(#848) sensor060 válasza Sasmadar67 (#846) üzenetére


sensor060
aktív tag

E2180-nal simán tudsz lemezeket írni, nekem is volt ilyen procim, igaz kicsit overclock-olva, de ez más téma....
Én akkoriban is törekedtem arra, hogy ISO-ban legyen meg minden, ha adatlemezt írtam ki akkor is előtte legeneráltam ISO-ban, és ezt írtam ki lemezre.

(#849) Attiba válasza sensor060 (#848) üzenetére


Attiba
tag

Köszönöm a válaszokat, elvileg holnap jön az LG íróm. Kíváncsi leszek rá :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#850) Sasmadar67 válasza gg72 (#847) üzenetére


Sasmadar67
csendes tag

Milyen tömörítésre, kódolásra gondolsz?
Az mkv filokat a tsMuxer nálam két perc alatt szétkapja blu-ray irható formátumba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.