Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:25

LOGOUT.hu

Az ImgBurn és a BD Rebuilder használatával kapcsolatos alapvető tudnivalók (gg72 és joshi hozzászólásai alapján).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49) sensor060


sensor060
aktív tag

Hello !

Lehet nem ilyesmi a gond, de én már sokszor találkoztam olyan problémával ismerösök pc-in, hogy a dvdiró az ujrairható lemezt nem akarta letörölni, vagy nem is látta, meg egyéb megmagyarázhatatlan hibák, mintha meghalt volna az iró.
Ilyenkor mindig leszedtem a Nero és egyéb bugware programokat (amik ráadásul bonyolultak, tehát nem is értem minek használják emberek), feltettem egy dvd decrypter-t, vagy egy imgburn-t, és láss csodát müködött minden, tudtam irni, törölni, és azóta sincsen gond. Elötte ugy látszott, hogy magával az iróval van a gond, vagy driver, vagy nem tudom, egyszerüen megmagyarázhatatlan problémák jöttek elö, de a már emlitett két programmal valahogy mégiscsak mindig kiderült, hogy minden oké. Ezt már többféle pc-n, többféle iróval eljátszottam, szóval az a tapasztalatom, hogy nem kell mindenféle programokat megvenni, felrakni, elég egyet, ami jó, például imgburn.....

ja és attól, hogy blu-ray, még nem szenvedös, mert pont ugyanugy kell megirni, mint egy dvd-t : lemez betesz, iso kiválaszt, megfelelö sebesség kiválaszt, vár.....csak annyi, hogy mivel itt jóval nagyobb az adatátviteli sebesség, ezért nem illik közben játszani, de még nagyon netezni sem, és érdemes jó nagy buffer-t adni a programnak (már amelyiknek lehet), persze 6-8 éves pc-n sem érdemes BD-et irogatni.

-s-

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.