Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#580) #48613632 válasza Multibit (#578) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az az igazság, hogy még az elmúlt évtized közepéről maradtak "jóminőségű" Ritek DVD korongjaim, egytől egyig olvasható, pedig némelyik igen viseletes már. Igaz, főként adatok vannak rajtuk, filmeket TDK-ra írtam anno. (Állítólag nem mindegy)

Ezt most csak azért mondom, mert félek ugyan kicsit a noname cuccokktól, de még soha nem faragtam rá igazán.

Emlékszem, valamikor a 90-es években volt írható TDK CD-m, akkor jöttek be az első CD írók, már úgy értve, hogy nem kellett érte egy lakás árát kifizetni. Na, az annyira sz@r volt, hogy a nyomtatott felülete, tehát a "teteje" olyan volt, mint a szaloncukor papír, vagy az alufólia, csak vékonyabb. Egyszerűen bármi megkarcolta, és olyan könnyen lejött, mint a sport szeletről a védőfólia :DDD Arany TDK, ha esetleg mond ez valakinek valamit.
Azóta a lemezeimet mindig az írható felükkel lefelé tárolom, ha valamiért nincs mód rá, hogy visszategyem a tokba.

Joshi

Az igen, elég jó áron adja a csóka, kár hogy nem otthon élek, csak Japánból tudok szerezni ennyiért :)
A BD50-eimet onnan veszem, csak vigyázni kell, hogy ne menjen az ár 20 font fölé, mert akkor vám van. Ezért minden héten rendelek 10 darabot, és szépen sorban befutnak, úgy 3 hét alatt :)

Az mit jelent, hogy nem minden író tudja megírni a 6x korongokat? :Y Az én Pio-m megtudja? (207)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.