Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3885) Nor- válasza lenoma (#3883) üzenetére


Nor-
tag

Nos, mint írtam, árazási hibájuk volt, és mára már javították is ...
alt="" title=""
És igazad van, nem jól mondtam, nem 1640 hanem 1647 forint a valós ára náluk ...

Amúgy arról hogy ki ferdíti a tényeket, csak annyit, hogy te "korrektül" 10 darabra mondtad a szállítást, de amikor a MI árainkat másoltad be, 1 darabot raktál be a kosárba, nem pedig 10-et ...
10 darab esetén -meglepő módon- ingyenes a futárszolgálatos szállítás, csak akkor kell fizetni ha ragaszkodsz hogy a sprinter vigye ki.
többnyire a sprinter viszi, de ha gazdaságosabb akkor saját futár is viheti, ezért a rugalmasságért olcsóbb ez a szállítási mód.

Mellesleg minden hónap utolsó hetében megy a hírlevéllel egy kupon kód amivel minimum 8% kedvezményt kapsz a vásárlásból, tehát a fizetendő végösszeg 15410 Ft lenne 10 darabra ...

De amúgy mondom, nekem nem azzal van a bajom hogy megírod hogy máshol mennyi, mert szived joga, hanem azzal hogy úgy állítasz be minket mint akik szemetet árulnak drágán.

[ Szerkesztve ]

http://itmedia.sk/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.