Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3671) tomajer


tomajer
tag

Nagy szükség lenne a tapasztalatotokra.
Négy öt éve lelkesen írogattam Bluray-re filmeket, hogy majd pár év múlva milyen jó lesz őket újra megnézni.
/(IT7878 Verbatim BluRay BD-R 6x (25GB) 10cake Fullprint LTH (43751)/

Azt tapasztaltam, hogy konkrétan már a kiírt lemezek nyolcvan %-a használhatatlan. Az író amivel írtam, (PIONEER BD-RW BDR-209D) nem is látja hogy van bent lemez, az asztali lejátszó pörgeti pörgeti .... aztán feladja.
Az a baj, hogy néhány családi videót is mentettem rájuk. Az viszont már mentendő lenne, ha lehetne.
Sajnos az egész ismeretségi körömben senkinek nincs Bluray írója, olvasója, de nem hinném, hogy az pont én két eszközöm múlt ki, és mindkettő, csak a bluray-el, mert dvd-t, cd-t gond nélkül olvasnak, írnak.
Őőőőő ... írni most is ír új lemezt, és azt olvassa az asztali is. IMGBurn-t használok.
Remélem minden adatot megadtam.
Láttam, hogy van itt az IT Mediának "képviselője" ő talán utána tudna nézni, hogy ezekkel a lemezekkel volt-e másnak is problémája.
Nem egyszeri rendelésről volt szó, és hosszabb idő alatt, tehát nem egy szállítmány lehetett hibás.


És akkor, hogy ne fussak ugyanebbe a hibába. Van olyan lemez, ami már bizonyított, és évek múlva is olvasható?

hallotaxi.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.