Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3191) Inferno1988


Inferno1988
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Korábban vásároltam már Panasonic 25 és 50 Gb-os lemezeket. Most ismét vásárlás előtt állok és az itmedia-ról szeretnék rendelni.
A Panasonicról az itteni hozzászólásokból is tudom hogy jók, meg nekem is jók a tapasztalataim, csak ugye az ára is mutatja, ráadásul 25*500 forint nem kis összeg.
Így az itmediaról milyen alternatívák a javasoltak, ha nem feltétlenül az archiválás hosszú évtizedekre a cél, hanem normál minőséget szeretnék, és nem a legolcsóbb lemezeket, hanem a Panasonicnál olcsóbban szeretném megúszni?
Másrészt érdekelne 50 Gb-os lemez is, ugyanúgy nem feltétlenül archiválásra, ebből mi az ami javasolt az itmediaról?
Ha most jelenleg valami elfogyott, az sem gond, mert akkor várok a termékek beérkezésére, annyira nem sürgős a vásárlás. Persze ha van olyan hogy elérhető és kifogyott javaslat, azt is elfogadom és mérlegelek, hogy várok-e vele. :)

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.