Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3143) stanley00 válasza Nor- (#3139) üzenetére


stanley00
tag

Nyilván mindketten a saját szemszögünkből látjuk az egészet. Már másodjára említed, hogy ti nem árultok szemetet amit én sosem állítottam, vissza lehet olvasni. Pusztán az ügy kezelésével voltak problémáim. Én csak a te szavaiddal élve zokon vettem (személyes kategóriába esőnek), hogy valaki anélkül rak bele 30 papírtokba 30 lemezt egyesével aminek mindegyik darabja tiszta folt az írható felületén, hogy azt nem veszi észre. Azt is zokon vehetném, hogy folyamatosan azt írod, hogy már ha megkapjátok a levelet vagy már ha jó címre van küldve. Én elküldtem és nem jött vissza, A reklamációs email címre küldtem mert reklamálni szerettem volna. Ezen a dolgon már nem is vagyok hajlandó vitatkozni mert értelmetlen. Szerintem zárjuk is le. Újra leírom. Soha nem volt problémám eddig a rendeléseimmel, a legjobb árakon dolgoztok és továbbra is fogok rendelni tôletek amire bárki mást is bátorítok. Én nem fogok elnézést kérni mert kaptam 30 rossz lemezt, viszont az is lehet, hogy türelmesebb is lehettem volna mert mindenki hibázhat és tényleg ahogy említettem soha semmi gond nem volt eddig. Én részemrôl lezártam, köszi a párbeszédet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.