Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1957) stanley00 válasza Flashget (#1956) üzenetére


stanley00
tag

Mondom, hogy elfogadom amit írsz csak kicsit visszás az egész. Mert ugye ha én most itt feltenném a nagy kérdést, hogy éppen blu-ray írót vennék de nem tudom, hogy milyet akkor kapásból a szakik rávágnák, hogy csakis Pioneert. OK. Aztán mondjuk feldobnám, hogy most láttam jó áron Mediarange DL lemezt és vennék is rögtön, hogy kipróbáljam. Elküldenének a sóhivatalba:), hogy csakis a MEI-T02-001, VERBAT-IMd-000, TDKBLD-RFB-000 MID-es lemezek az ajánlottak. Az egészből csak azt akarom kihozni, hogy mindenből a legjobbat próbálom hozzátenni mégsem működőképes a dolog. És ez bosszantó. De ez csak egy kis hangos eszmefuttatás volt, nehogy kötözködésnek vagy okoskodásnak vedd. Értem amit mondani akarsz. Egyébként pár hozzászólással előbb írtam, hogy a [következő és egyben általad is ajánlott lemezek] már úton vannak, hogy pontot tegyek a kérdés végére :DD.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.