Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silencer83


Silencer83
addikt

egy kosza 5let eredmenye amit most olvasol T. Olvaso! az utobbi egy honapban 3 kul.deszka+cpu+ram combo jart nalam, mondhatni ''maniakusan'' cserelgetem a cuccokat a gepemben, es annyi foto&tapasztalat gyulemlett fel, h jo lesz itt e szent helyen :D osszegezni, majd unalmas oraimban olvasgatom miket muveltem par hettel//honappal ezelott!
tegnap raktam ossze a mostani konfigot, azt ezt megelozo ASUS P5ND2-SLI + P4 531 / 3ghz, 1mL2, 64b/ Loretto-kollega :R birtokaban van mar, es remelem elegedett is vele :B
az utobbi idoben talan tulzasokba esek,ha a szamitogeprol van szo :B , egyfolytaban az filozok, mit kellene vennem meg :DD
pl nemreg vettem az Mx1000-egerentyut, egy iszonyat Thermaltake Silent Towert, /ma vettem pont ra 2db Aerocool Silence 8-as ventit, kepek nemsoka../, egy uj hazikoval is megorvendeztettem magam :D , / szinten Aerocool,aeroen. jr black../ ill a vga mizeria is tombolt nemreg, hala Istennek ebbol kilabaltam :C , es nem cserelgetem mar ugy mint a ram+cpu+deszka ''szent3omsagot'' ;]
jojjenek a kepek, hiszen foleg ezert irom a blogot, h megtalaljak mindent egy helyen!
uhh azert annyit leirok magamrol, h uccso felevem nyomom a PTE FEEK-en, levelezon tagozaton vagyok!
Bnom mar lassan 4 eve mellettem van, O allando pont az eletemben :R , nem ugy mint a Hardverek! :DDD
sportolok rendszeresen, tobb eve nyomom a gyurast powaahh ;]

(#2) Silencer83


Silencer83
addikt

TT Silent Tower projekt :DDD
egy szop* van, eleg nehezkes lesz olyan csavart talalni, ami fasza is lesz ra :F , ugyanis amit adtak hozza,a 2 aerocool ventihez, sajna nem ok a TT-re :O
nah ugyis 14.00 fele jon Toness baratom, O eleg nagy guru, ha vki O tudni fogja a megoldast ra :R , legalabbis remelem :U
[link]
[link]
[link]

keresek olyat is, amiko meg ''mukodes kozben'' is lathato, mert sajnos ismetelten ki kellett szedni, a lapcsere miatt, es eleg maceras feltenni ra, remelem a 2 ventit rabirjuk vhogy

(#3) Silencer83 válasza Silencer83 (#2) üzenetére


Silencer83
addikt

a 2.-es link nem jo :U
[link]

[Szerkesztve]

(#4) Silencer83


Silencer83
addikt

huuh :) most ment el az en Cimboram, Toness :R , es meghómmédeltük a Silent Towert, ra kerult a 2db 8-cmes Aerocool Silence venti :C
3200+ E6 Venicem, 2000mhz @ 2850 mhz csak boot erejeig, nem stabil :((( , 2700on viszont testelve, max 48fokra ment igy fel 1.55Von
jojjenek a kepek!
asztalon a cooler, 2 ventivel
[link]
uaz. ver2 :[link]
mar a deszkan rajta : [link]
deszkan2 : [link]
gepben :[link]
hatulrol :[link]
kozeli :[link]
leszedve a plexi [link]
@2850mhz : [link]
superpiii:D :[link]
test stab. :[link]

(#5) Silencer83


Silencer83
addikt

rajottem, most kerek egy honapig nem nyulok a gephez, marmint upgrade ugyileg :B , ugyanis jovo honapban egy 3700+ san diego -i korutra nevezek be :D , ill filoztam egy durvabb ram theman is :U , amit ha minden igaz nem sajat koltsegen intezek de psszt :)
elso sorban a cpu izgat,bar megmondom oszinten ez a jelenlegi 3200+ is fullxtra, maxim. elegedett vagyok vele :R , 1.5V on maszkal 2700on,es kozben 34-36fok idle...
vhogy mindig is a sandiego fele huzott a szivem :B , csak fogjak ki melle ket normal 512-es ramocskat, jo kis BH-5rol leteszem magam, eleg ritka... :O
majd nezek TwinMos Twister , Kingmax HC, ill A-data Vitesta 500mhz ramok kozott...
a qrva kib**** szakdoga :(((

(#6) Silencer83


Silencer83
addikt

Hnap meglepem a Parom vmi gyonyoru rozsaval ahogy illik, ez mar a 4.ik V. nap ha jol szamolom :B amiota Vele vagyok :)) / mar nem is lesz igazi :O , mert egy reszet mar megkapta :B , ma meg meglatta a ''meglepit'' :O /

[link]
[link]
[kép]

[Szerkesztve]

(#7) Silencer83


Silencer83
addikt

eleget toltam mostanaban az ut2k4-gyel, most vmi masra vagyom :o
azon filoztam, h megint COD 2-oznom kellene :U , nincs kedvem az ultra-speed henteleshez,ezert jo lesz egy kis sunyis-snipis cod powahh ;] , a kedvenckemet pihenore kuldom egy idore :D /ut2k4/
delelott le kell ugranom viragert :) , ill ebedutan eddzes.
konzulens-tanarommal nem ma talalkozom, masik 2 csoporttarsam is O nala irja, es lemondtak a mai :F talalkat, igy en is csutortokon megyek :((

(#8) Silencer83


Silencer83
addikt

tegnap arra gondoltam, milyen sok embert ismerek a ph! reven :R , jonehany igaz baratsag szuletett forumozasbol kifolyolag :C
sajnos a teljesseg igenye nelkul kell osszeszednem neveket :B , de remelem senkit nem sertek meg,ha esetleg kihagynam!
szoval elsok kozt:
az en ''Tesokaim'':D :
-Lev Andropov - MW kapcsan,majd..gyakorlatilag a nap minden szakaban msn es telcsi kapcs., nyaron jon le hozzam :C , kicsit adunk a feelingnek
-Motion_Blur - a 9550 es regi szep Offtopik :DDD
-Toness - O ugyan pecsi, de nem ismertem ezelott,a HW Gurum :R
-Bandus99 - szinten pecsi kollega,igazi jo ember ;)
-westlake - Ot is ideirom :P , kulonos egy figura...
-Loretto - csak nehany napja ismerem, egy biznisz kapcsan..., nagyon korrekt ember, megbizhato , szimpatikus szamomra :R

nos vannak meg boven :B , csak O veluk vagyok napi kapcsolatban, de ha lesz egy elvetemult pillanatom :D , lehet osszeszedek Mindenkit :C

(#9) Silencer83


Silencer83
addikt

Rozsa megvan, sziv-alaku lufi :B sajnos kidurrant mikor fujtam fel :((( a jo qrv@ anyjat
h necsak hw, es oc legyen a blogban, ime a kis dragaszagom :D , ugye milyen szep a kek Hella-helyzetjelzovel :U , mocskos rendorok annyira nem orulnek neki ;]
szept. ota van nalam, Punto 2 , 1.2 16V 80paci elvileg :DD , lassan errol is jonnek kepek, a kovetkezo ''modding'' mar a fejemben van :P
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#10) Silencer83


Silencer83
addikt

tudom idiota lamer keres :B , de legyszi aki olvassa a blogom, dobjon egy privit, nem kell semmit irnia benne, csak annyit pl '' irttvan bazz'' :D
erdekelne, kik olvasgatjak :U , rajtam kivul :D
koszonom :R

(#11) Silencer83


Silencer83
addikt

nah huztam lefexeni :D , eletemben eloszor ''tuningoltam'' MSN-en keresztul, es nem is akarmilyen sikerrel ;] :C ! lehet nem sok ember szamara vilagos, aki kell h ertse ugyis erti :P
tudom fogadalmat tettem, de ugy erzem megszegem hamarosan :D huje szokasomhoz hiven :D , a marciusi lovembol nem csak egy San Diego-i korutra :DDD fizetek be, hanem egy odabaszosabb deszkat is ala vagok, ha nem lesz megoldas uj Biossal az 1.55V kerdesre, ugyanis A8N-E nel ennyi a max :((( / 1008 Biosban legalabbis/
ha igy marad, kenytelen-kelletlen jon aminek jonnie kell, es ugy erzem nem fogok sporolni deszka ugyileg ;] , egy markaban gondolkozok termeszetesen,amiben nem csalodtam, aki ismer rogton kitalalja :B :U

[Szerkesztve]

(#12) Silencer83


Silencer83
addikt

vannak emberek, akiknek kello tehetseguk van hozza, hogy akar 1-2mp alatt felb*sszak az agyam :((( , keves van beloluk, de akad

[Szerkesztve]

(#13) Silencer83


Silencer83
addikt

megkajaltam :) , lassan elhuzok Bnomert, O a Nagyijanal ebedelt,es lusta felgyalogolni par100 metert :D , jo en beszelek aki meg sz*rni is kocsival jar :))
utanna feldobom Cod2-ot ismet, majd este fele atjon egy Cimbora,aki folyton a Toca2ovel basztat,merth mekkora asz neten nyomni egymas ellen :D , mondom jo en nem vagyok semmi jo elrontoja, jojjon at dobja fel nekem, lojje ba amit be kell, szivesem nyomom ellene hiszen Ut2k4ben szarra alazom rendszeresen :DDD , ha ebben is be akar egni ;]

(#14) Silencer83


Silencer83
addikt

nah egy kis ''bemelegito''-feleseg, COD2, elso game egy tetszologesen kivalasztott serveren... gondolhatjatok milyen amikor ut2k4 utan dodge-olni akarok folyton Codban :D , de ennek ellenere :C [link]
azert van nemi rutinom, tok8 milyen FPS :U ;]

(#15) Silencer83


Silencer83
addikt

BK poowaahh megvolt :D , egy kis henteles jon Cod-ban, esetleg sunyizok inkabb snipival :F ,nah majd meglatom, lenyeg h a sok lamert felb*sszam kicsit ;]
nem akarok sokaig jaccani :U , delelott a fosulin van jelenesem :DD

(#16) Silencer83


Silencer83
addikt

elvezem amikor a sok bohoc,akik fel eve a gamen gorcsolnek, csak ugy b*szkodj@k magukat a foldhoz,mikor kapjak jobbrol-balrol a head-shotot :D ;] , pedig ez nem is UT :U
[link]
igaza volt Cimboramnak, public servereken qrva sok a lamer kezdo,akiknek raadasul meg az arcuk is nagy, ha 2percen belul 3x rotalod le oket, mar csiter vagy :(((
nah aludjatok jol, en is huzok vazz

(#17) Silencer83


Silencer83
addikt

lassan huzok a T. kozulensemhez :((( remelem addig Gianni is valaszol az ajanlatomra :D :U
jo lenne a 3700+ megintezni minnel elobb, nyugodtabban hajtanam alomra a fejem estenkent :DDD :))

(#18) Silencer83


Silencer83
addikt

bar nem akartam addig, mig meg nem jon a 3700+ :U , de lehet megkerem Toness baratomat :R ugorjon fel hozzam, egessuk bele a 1010es Biost a deszkaba ;] , mindenkepp meg kell lepni elobb-utobb, ugyanis az uj stepp. San Diegokat egyszeruen nem ismeri fel a mostani 1008-as , csak a regebbieket!
hajra :))

(#19) Silencer83


Silencer83
addikt

jovo7 kedd,ismet konzultacio :(( eljen, hnap meg huzhatok az egyetemi konyvtarba /ott nem surun lattak meg :)) /, ugyanis egy rahedli konyvet kellene kivennem a szakdogahoz!
tenyleg, le is irom ide a cimet, mindig elfelejtem :D ;]

A KULTURA FINANSZIROZASANAK HAGYOMANYOS ES NEM HAGYOMANYOS MEGOLDASAI
:C nah csak ennyi :O

(#20) Silencer83 válasza Silencer83 (#17) üzenetére


Silencer83
addikt

nos Gianni szamomra igen kedvezo privit kuldott :C , ugy dontottem nem DFI-t veszek, sokkal inkabb az uj cpu hoz lazba :B , a lap extrait nem hasznalom annyira ki, h most ebbe fektessem a zset, inkabb a San Diego

(#21) Silencer83


Silencer83
addikt

Ismet az Uvegtigrincs 2 lesz az ''esti filmem'' :D , csomo ismerostol hallottam,h az 1 igy jobb ugy jobb :F , en mar vagy 3x megneztem,de meg mindig iszonyat kesz vagyok tole ;] :))

(#22) Silencer83


Silencer83
addikt

hnap faraszto napom lesz,marmint eddzesre ertem :U
huzodzkodas, nyakmogehuzas,evezes, nyakmogul-nyomas huuh vallazni utalok :(( , majd egy kis tricepsz
delelott COD powah, de szigoruan a konyvtar utan
ablaktorlo lapatot kell majd h csereljek, ma esett nem kicsit,es mar qrvara bassza a fulem, ugyh nincs mese

(#23) Silencer83


Silencer83
addikt

[link] ezzel a memoriaval ki lennek bekulve, meg ha sima 400-as akkor is :U / cl2 azert hozzateszem ;] /, ha nem Giannival bizniszelek, ilyen lesz belole sztem a HC-k helyett
mocskos mod lehet oket huzni, es eleg impozans a kinezete is, nalam ez is fontos

(#24) Silencer83


Silencer83
addikt

Hugom gepet upgrade-eljuk, igy hnap szereles lesz, Toness baratommal :R szetboritjuk a regit, majd hetfon behuzok Tp-be az alkatreszekert :U !
lga775 mellett dontottem, eleg nekik egy 3ghz Cerka 64bit, termeszetesen nf4 sli chipset alaplappal ;] , meg egy 6600non-gt,667-es Samu ddr2

(#25) Silencer83


Silencer83
addikt

egy kis COD2 igy BK-utan :D , Rifle-only servereket annyira nem komazom, de neha itt is kell azert :B
[link]

(#26) Silencer83


Silencer83
addikt

rajottem, nemcsak a hentelos / ahol en folyton mp44-el flangalok :D / mapeket ill csatakat szeretem, imadok sunyizni is pl Brecurt :R jo kis snipival :C , leszarom ha vkinek nem teccik,de jo musor hasalni a bokorban egy dbig! de azert nem kempelek,nem igy kell felfogni :U

(#27) Silencer83


Silencer83
addikt

most irtam Gianninak :)) :R , holnap adom postara a 3200+, es kuldi a 3700+ SAN DIEGOOOOOO-t :DD :DD :DD
alig varom, ez a cpu volt a mindenem

(#28) Silencer83 válasza Silencer83 (#27) üzenetére


Silencer83
addikt

annyi a valtozas, h egy kedves pecsi ph!s ismeros vette meg a 3200+ t,de a lenyeg, h holnap max szerda delelott itt a 3700+ :R
mas:
ma ismet szerelunk :DD , Hugom gepe itt van mar , darabokban ;]
Gigabyte GA-8N-SLI / lga775, nF4sli/
2.8ghz Cerka D, 64Bit
6600nonGT
Corsair 2x256 Value Select Ram Kit
Samu 80Gb Sata winyo
ez boven eleg neki a COD-hoz, rafert mar arra a gepre az upgrade :D

[Szerkesztve]

(#29) Silencer83 válasza Silencer83 (#28) üzenetére


Silencer83
addikt

Hugom gepe rendben, majdnem mindent felraktam ra amire szuksege lehet, majd amit kifelejtettem O felteszi, hisz eleg nagy mar... :)
Mizol baratom elvitte a 3200+ kis Venice-met :O , remelem jol megy majd az MSI SLI deszkajaban is :U
holnap mar alig varom a postast,igaz nem biztos h en veszem at, mert pont :((( 10.30ra :(((
megyek a konzulensemhez, es a postas meg kb 10re szokott jonni,szal remelem elcsipem meg... :B
ha nem jon meg hnap,akkor szerdan! :))
Bandus baratom ismet segitett rajtam :C / most ramokkal /, es Toness is hozta a formajat, nagyon segitokesz ugyes emberek :C , akikre mindig szamithatok, persze ez visszfele is igaz, foleg mostansag annyit tettek ertem :B , remelem vhogy majd tudom viszonozni is :B

(#30) Silencer83 válasza Silencer83 (#29) üzenetére


Silencer83
addikt

''es Toness is hozta a formajat'' -- ez egy kicsit felreertheto,sry :B
szoval arra gondoltam termeszetesen, h ugyanolyan segitokesz volt felem mint mindig, szoltam neki h megvannak a cuccok ,csak ossze kellene dobni, O vegzett a suliban es mar jott is :R :C
ilyenek az igazi nagybetus Baratok
Bnomnek is rendkivul halas lehetek, h elvisel a sok hulyesegemmel egyutt, a cpu cserelgetesek meg a tobbi elvetemult maniaim :B , mar lassan 4eve :Y
egy hetet kihagytam a gyurassal, hnap ujult erovel vetem bele magam, rajotte, jo ha 2-3 havonta tartok ennyi pihit, jobban fejlodik a szervezetem.
este hnp ha megjon a San Diego tuti nem alszok ;] , eszmeletlen h egy nyamvadt procit igy varok, mint a messiast kb :D

(#31) Silencer83


Silencer83
addikt

itt a cerka [link], bar eleg furcsa, h ennyivel magasabb a Core Speed a def.-nal, mondjuk ha nem okoz gondot kit izgat :D , lenyeg h stabil legyen


Hugom ugysem az az OC-os fajta, bar lehet meghuzom neki egy kicsit ;] :D
tok furcsa a cerkanal ez a magas szorzo, AMD mellett el vagyok ezektol szokva!
San Diego is 11x , az ezelotti 3200+ 10x volt..

[Szerkesztve]

(#32) Silencer83


Silencer83
addikt

reggelt!
mar fenn is vagyok, keszulnom kell a konzultaciora,nem mehetek felkeszuletlenul :o
nagyon remelem, h a postas ideer 10 max 10.15-ig, akkor legkesobb el kell indulnom,eleg nagy forgalom van ilyenkor, amig kertvarosbol bejutok a suliba,kozben be kell ugranom egy benzinkutra toltenyert ;]
nagyon meg vagyok elegedve a kocsi fogyasztasaval, ebbe a kis kaszniba 80LE boven eleg, ha pl varoson kivul hajtok / mondjuk megyek Anyumert Siklosra / siman 5-5.2 re jon ki a computer szerint a fogyasztas,varosban azert picit tobb :U
csak lenne mar benn a gepben a San Diego :D

(#33) Silencer83 válasza Silencer83 (#32) üzenetére


Silencer83
addikt

hiaba az izgalmam,nem jott ma meg a San Diego :O :(
Gianni ezek szerint tegnap mar keson adta fel postan, h ma ideerjen :U
sebaj, egy nap ide v oda, holnap itt lesz, addig meg notiii powah ;]
konzultaciom remesre sikerult, le sem irom olyan szarul vagyok

(#34) Silencer83


Silencer83
addikt

remelem az uccso postom ide,amit a notirol irok :U , 10 es 11 kozott jon a postas bacsi, es vegre hoz szamomra vmit... EL kell ugranom a mustarba, a cimboramhoz, elfogyott a paszta, marmint a mionosegi mx1, milyen dolog lenne egy 3700 vmi ratyi pasztat kenni, majd rarakni a hypert :F , eleg furcsa mindenestre, szal ezert kell vennem egy tubus AC pastat :R
jovo7en nevnap :C , veszek vmi 500as ramot, ugynezki naon, h HC lesz belole, es egyenlore csak 512MB :B

(#35) Silencer83 válasza Silencer83 (#34) üzenetére


Silencer83
addikt

[link] #1018-as postban leirtam mindent :((( , no comm.
vasarnap rendeltem meg a cput, tegnap hivott Gianni h volt vmi iszonyat tortenes a Postan :F , bevallasa szerint ilyen meg nem volt amiota bizniszel, szal 2 csomagot adott fel egyszerre vmi,es osszekeverte a csaj amit ra kell ragasztani piros papirt :F , ugyh tegnap adta fel ismet a procit...
nos a kulonos az,h mara megjohetett vna, pont egy honapja /jan. 25 szerda 19.50kor adott fel nekem csomit, ami 26. reggel 10-re itt is volt!
nos ha holnap nem erkezik meg, jon a kov. variacio, amit egyenlore nem irok le ;] , de az fix h qrvara felhuztam magam az elmult par napban
hajra Gianni, inkabb nem mondok semmit

(#36) Silencer83 válasza Silencer83 (#35) üzenetére


Silencer83
addikt

holnapig adok eselyt az ugynek, ha nem jon meg tuti qrvaelet nem fogok tovabb varni a szaros postara :((( , es Gianni kalvariaja sem fog meghatni, elmegyek a faszra egy pecsi kiskerbe es megrendelem v ha van egybol meg is veszem par ezressel tobbert, legalabb nem kell itthon szobroznom reggelente,varni a postast mint a messiast :(((
tele a faszom az egesszel, tomoren ennyi mara

(#37) Silencer83


Silencer83
addikt

Gianni koszonet :R megerkezett a San Diego :C :C
nemsoka test... ;]

(#38) Silencer83


Silencer83
addikt

[link]
mindenkepp rendelek most mar tuti egy Ultra-D t v egy SLI-t, keves nekem az 1.55V, ill nem nekem keves hanem a procinak :D ;]
ugy orulok ennek a kis dragasagnak :B

(#39) Silencer83


Silencer83
addikt

[kép]

ADA 3700DAA5BN
KAB3E 0548BPFW
1376167L51046

(#40) Silencer83


Silencer83
addikt

ma egy kis ''mini''ph! tali lesz, ugyanis Bnommel megyunk Bandus Cimboramhoz es kedves nejehez,Ildikahoz :C :R
kis dumcsi ill ram-tuning ;]
/ vett 2x512 A-Data Vitesta 500mhz, durci chippekkel szerelve, adunk az erzesnek :D /

(#41) Silencer83 válasza Silencer83 (#40) üzenetére


Silencer83
addikt

nos olyan jol sikerult a tali :DDD :C , h 2x512 Geil ramot is inteztem Bandustol :R
[link]
[kép]

(#42) Silencer83


Silencer83
addikt

egy kis add-on : 400on , 2.5-3-3-6, hnap raerek jobban, testelem kicsiket ;]

(#43) Silencer83


Silencer83
addikt

este egy kicsit szaraxott a ph! :O , tuninggal utottem el az idot :D
[link]
neztem a ramokat 490-en :Y total stabil minden alkalmazasnal, 530on sem volt gixer, igaz az idozitesekhez jobban hozza kellett,h nyuljak

(#44) Silencer83


Silencer83
addikt

Bandus Baratomnal voltunk / Bnom + Toness is../ egy kis mini tali felesegen, irto jo pizzat sutott Ildika :R
naon jol ereztem magam /sztem a tobbiek is :)) /

(#45) Silencer83 válasza Silencer83 (#41) üzenetére


Silencer83
addikt

a tegnapi osszeroffenes :D ;] , kepekkel... [link]

(#46) Silencer83 válasza Silencer83 (#45) üzenetére


Silencer83
addikt

mai napom iszonyat jol telt el :C , nagyreszt ez is hozzasegitett
[link]
a lenyeg,h kideritettuk a serialnumberek es idozitesekbol h UTT BH-5 chippel szerelt mind2 ram, tehat DFI-ben 3V felett nem szarul fognak maszkalni ;] :C

(#47) Silencer83


Silencer83
addikt

kedd :o , tehat megyek T. Konzulensemhez :O
sztem megint 10re odaamegyek,es kb 11.30kor kerulok nagy szerencsevel sorra :(((
hurra delelottomnek oda, de hat ugye kerek 1honap :Y van mar csak h leadhassam a szakdogamat... :B

(#48) Silencer83


Silencer83
addikt

:o nagy almossagomban toltam egy kis codot ;]
[link] :DD

(#49) Silencer83


Silencer83
addikt

akkor elvezem a gamet,ha lecsitereznek a kis ovisok,akik inkabb megtanulnanak normalisan jaccani :(((
[link]
en meg a cheat :F , ehh tiszta szanalom :((

(#50) Silencer83


Silencer83
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.