Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Blackview P2

Hozzászólások

(#1) minformer


minformer
csendes tag

Jó cucc, 6000 mAh az akku elvileg, nekem 3 napig kibírja normál használat mellett. Gyárilag nem rootolt, de a menüben a telefonról szóló résznél a "build number"-re 7x kattintva megnyílik egy menü, ott ki-bekapcsolható. Bekapcsolásnál a kód: 252258439

Egy dolgot nem sikerült elérni eddig: rühellem, hogy csak 15 fokozatú a hangerő állítás az Androidban. Lehet ezt orvosolni, például az Xposed installer felrakása után az Xvolume modul már 30 vagy 45 fokozatban is lehetővé teszi a hangerő állítást. Na ezt ezen a 6-os Androidon nem tudom megoldani, mert az Xposed framework nevű dolgot sehogy nem tudom feltenni, az meg kellene hozzá. Látszólag sikerülnek dolgok (Flashify, Mobileuncle Tools), de a végén állandóan úgy indul el a telefon, mint gyárilag újonnan, semmilyen szögből nem indul el a recovery, amivel ZIP-ből felmehetne a framework.

Ha valaki tud megoldást, köszönettel veszem.

(#2) hari73f válasza minformer (#1) üzenetére


hari73f
aktív tag

Hello

Le tudnád ellenőrizni, hogy van WIFI ac szabványú benne?

Ellentmondóak a specifikációk.

Köszi

(#3) minformer válasza hari73f (#2) üzenetére


minformer
csendes tag

Van benne 5 GHz, bár nekem ilyen routerem nincs, ezt egy mindenféle hardware információt kijelző program mutatja a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#4) hari73f válasza minformer (#3) üzenetére


hari73f
aktív tag

Pl. a Nomu S30 ban és a Zopo 952 ben is van 5GHz sáv nekem ,
de csak "n" szabványú a Wifije.

Ha AC szabványú routerre csatlakozol és a telefon is tudja , névleges 433 Mbps
kapcsolati sebességet ír ki a telefon a Wifi részletes adatok közt.
(n szabvánnyal 135 Mbps)

A munkámhoz keresek egy AC Wifivel bíró telefont.
Fontos még hogy root-olható legyen.
(legjobb ha még vízálló is)

Sok pénzt nem akarok rászánni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Nikaré válasza minformer (#1) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Próbáltad már, hogy a navigációval meddig bírja teljesen feltöltött állapotból?
Szemezek ezzel a telóval én is. Honnan rendelted, ha szabad kérdeznem?

(#6) minformer válasza hari73f (#4) üzenetére


minformer
csendes tag

Hát a root megvan ugye. Mint írtam nekem nincs AC router, kipróbálni nem tudom. A vizet meg nem állja, de ez nekem nem is volt szempont.

(#7) minformer válasza Nikaré (#5) üzenetére


minformer
csendes tag

Navigációval hosszabban nem néztem, csak néha BKK futár. :)

Tinydeal EU warehouse ahonnan vettem.

(#8) Nikaré válasza minformer (#7) üzenetére


Nikaré
őstag

Azért kérdeztem mert kíváncsi lettem volna, hogy pl feltöltött akkuval meddig bírná egyhuzamban a navigációt?
Közben néztem, hogy nem lehet cserélni az akkut :B Ez az új trend nem nagyon tetszik, de tenni ellene nem tudunk. Belegondoltam, meghibásodik vagy idő előtt valamiért nagyon merül akkor nem lehet csak úgy egyszerűen cserélni.
Kicsit beállt a topik :)

(#9) Nikaré


Nikaré
őstag

Nincs semmi fejlemény, észrevétel, pozitívum, negatívum, tapasztalat amit megosztanátok ezzel a telefonnal kapcsolatban?
Én kíváncsi lennék rá! ;)
Más topikok pörögnek és van téma rendesen. :)

(#10) Torony 1.


Torony 1.
tag

sziasztok.nekem is van a birtokomban egy ilyen készülék kb.1 hete.maximálisan elégedett vagyok vele.nekem is a TinyDeal-ról van,és EU Warehouse(Németország).állitólag a hónap végén jőn a 7.0 Nougat. :))

(#11) Tábi Ferenc


Tábi Ferenc
újonc

Sziasztok! Nekem 2 hete van. Gyors, pontos. Viszont, találomra újraindul.Arra gyanakszom,hogy amikor letölt egy frissítést valamelyik apphoz utána újraindul. Wifi-je nagyon jó csak eldobja ha lekapcsol a kijelző. Nagyon nehezen jön vissza a wifi. utána megy rendesen. Van valakinek tapasztalata?

(#12) minformer válasza Torony 1. (#10) üzenetére


minformer
csendes tag

Hát egyszer jön, de nem OTA formában.

http://bbs.blackview.hk/viewtopic.php?f=172&t=128633&start=10

Korábbi hozzászólásokban ott van tőlük, hogy OTA frissítést nem terveznek hozzá. Új telefonokat amiket ezután gyártanak, felnyomják a 7-es Androiddal. Aki megvette 6.0-val, az majd erről a fórumról egyszer letöltheti a komplett 7.0 verziót, aztán rakja fel magának ha tudja.

(#13) kimpepevok válasza Tábi Ferenc (#11) üzenetére


kimpepevok
tag

Szia!

Nekem semmi ilyesmi bajom nincs vele.

A wifi-je 5g-s. Én azon használom.

Vodás vagyok, eleinte nem ment a net, és 3G-t írt ki. A gyári net beállítása nem jó. Át kell írni a vitamax.internet.vodafone.net-et, internet.vodafone.net-re és rögtön megjön a 4G.

Még csak két napos, eddíg OK.

Az egyik bankos progi szólt, hogy rootolt a teló. Tényleg az? Történik valami, ha kikapcsolom a rootolást?

Holly

(#14) minformer válasza kimpepevok (#13) üzenetére


minformer
csendes tag

Újan elvileg nem rootolt, nekem sem volt az. Az első hozzászólásban van, hogy lehet azzá tenni. Sajna ha olyan a banki app, akkor felejtős, ha neked inkább rootoltan kell. De van több app is, ami megmutatja, rootolt-e, például a Root Checker vagy mi a neve. Ez semmi mást nem csinál, csak ezt vizsgálja meg.

[ Szerkesztve ]

(#15) kimpepevok válasza minformer (#14) üzenetére


kimpepevok
tag

Köszi!
Egyenlőre nagyon tettszik a teló. Mondjuk a kamerája kicsit kékes képeket lő. Ti nem vettétek észre? Van a kamera előtt egy üveglap, ha oldalról nézem annak is kékes színe van. Lehet, hogy amiatt?

Holly

(#16) Nikaré válasza kimpepevok (#15) üzenetére


Nikaré
őstag

Monitoron is kékes az elkészült kép ?

(#17) kimpepevok válasza Nikaré (#16) üzenetére


kimpepevok
tag

Igen. Kicsit fura képet lő néha.

Holly

(#18) kimpepevok válasza kimpepevok (#17) üzenetére


kimpepevok
tag

Íme!

Nem is kicsit kékes.

Holly

(#19) Torony 1.


Torony 1.
tag

fent van a honlapjukon a 7.0-ás frissités,ha valakit érdekel :C .nem lessz belőle OTA sajna,ha valaki azt várná.

(#20) minformer


minformer
csendes tag

Ha telepítésnél a pipát kiveszi az ember a "userdata" sor elől, akkor elvileg rajta marad minden program. Valaki csinált már így Android frissítést? Fognak is utána működni simán?

(#21) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok! A dual SIM az aktív vagy standby?

(#22) Nikaré válasza akos_g (#21) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Mivel nem túl pörgős a topik, válaszolok én.
Igaz, lehet már nem aktuális a kérdésed.
"Dual SIM Standby (Nano SIM + Nano SIM)"

Srácok! Miért nem pörög a fórum itt?
Ennyire nincs probléma a telóval?
Vagy már mindenki eladta? :)

(#23) kerobi


kerobi
senior tag

Urak! megéri ilyet venni? Mik a telefon hátrányai?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#24) mesko


mesko
újonc


Hello!

Nos nem tudom jó helyen járok-e, de valakinek volt hasonló problémája ezzel a telefonnal, vagy tudna segíteni?

A menüben vélhetően saját figyelmetlenségemnek köszönhetően sikerült egymásra helyeznem 2 ikont, és ezeket most már mozgatni sem tudom, és ha rákattintok akkor sem indul el az alkalmazás. Valahogy lehet orvosolni ezt problémát? Vagy inkább töröljem le, és rakjam újra fel a progikat?

Köszi előre is a választ!

[ Szerkesztve ]

(#25) doki1975


doki1975
újonc

szevasztok!!valaki tudja hoy hogyan kell a honlapról leszedett rar file seítségével android 7 re frissíteni,?lehet hogy van akinek egyszerű,de nem szeretném tönkre tenni,így inkább segítséet kérek tőletek.nagyon meköszönném. :DD

(#26) eszementális


eszementális
tag

Sziasztok!

Létezik erre a telefonra normális tempered glass? Én már vagy 3-at kipróbáltam és mindnek van egy kis légrés a szélén, így vannak problémák a kapacitív gombokkal. Valakinek sikerült jót találnia?

(#27) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!

Mi történt, hogy szinte nulla forgalom a fórumban?

Ennyire jó a teló vagy mindenki típust váltott? ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Blackview P2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.