Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  BlackBerry 8700V frissítés és egyéb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CosmicLaca


CosmicLaca
csendes tag

Üdv!

Hirtelen lett egy BlackBerry 8700V Pro-m. Nem az én világom meg vállalatom sincs de most már ez van :). Szeretném kérdezni hogy van-e valami kockázata az oprendszer frissítésének. Vodafone-UK-t találtam ahonnan letöltöttem egy újabb verziót. Ha már nem vállalati környezetben használom szeretnék vele zenét (filmet) lejátszani, de nem megy rá semmilyen médialajátszó. Ez hogyan lehetséges? Új rendszerre rámegy majd? (Most 4.1 van rajta.) Végül az o.k. hogy magyar a rendszer de hogy jönek az ékezetes karakterek? E-mailhez, böngészéshez GPRS elég vagy kell még valami más is hozzá?

Elnézést a sok kérdésért egész nap ezekre kerestem a választ de nem világos pár dolog.

C

(#2) Mamuska válasza CosmicLaca (#1) üzenetére


Mamuska
őstag

Itt van egy blackberry fórum, ami legalább pörög valamennyire és ott biztosan segítenek neked.

(#3) CosmicLaca


CosmicLaca
csendes tag

Most csinálom az upgradet, elvileg jön vele a médialejátszó, de most éppen mindent töröl :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  BlackBerry 8700V frissítés és egyéb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.