Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Black Mesa: Source

Hozzászólások

(#1) cadgers


cadgers
aktív tag

Aki még nem ismerné: a Half Life 1 felújított változata, teljesen ingyenes, csak Steam kell hozzá, meg Source SDK.

LINK

Aki meg már eljutott idáig, esetleg végig is vitte, attól kérdezem: itt hogyan tovább??

(#2) Sósperec válasza cadgers (#1) üzenetére


Sósperec
tag

Ott szemben valamelyik szinten van a padlón egy lyuk amibe bele kell ugrani.Pontosan már nem tudom melyik szinten, hogy az elsőn vagy a földszinten de ott szemben van.

(#3) cadgers válasza Sósperec (#2) üzenetére


cadgers
aktív tag

Közben megtaláltam, azért köszi :) Pedig mennyit szenvedtem itt :D

(#4) Sósperec válasza cadgers (#3) üzenetére


Sósperec
tag

Hát igen jó kis rész volt :K

(#5) The Feri


The Feri
csendes tag

Üdv! kellene 1 kis segítség. leszedtem a black mesat mert elméletileg önállóan működik(http://www.moddb.com/mods/black-mesa/downloads/black-mesa-torrent) és feltelepítettem, leszedte magának a Source SDK Base 2007-et de nem indul és a black mesanak sincs exe fájlja. mit csináljak?
Megpróbáltam újratelepíteni, most ilyen hibával kidob: és még a stembe se rakta be. megváltoztattam a telepítés helyét, lehet hogy ez a baj?

(#6) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#8) Puma K


Puma K
veterán

May News Update
máj. 2., 5:28 - [BMS] Adam-Bomb

"Apologies for the silence over the last few months. We have been really diving into our work. Every once in a while we poke our heads up to see how far we have come, and how close we are to finishing this massive undertaking."

https://steamcommunity.com/games/362890/announcements/detail/1621769923071245761

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9) batman91 válasza Puma K (#8) üzenetére


batman91
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy befejezik-e nyáron a játékot? Mert elvileg valamikor akkorra tervezik. De ezt már évek óta halljuk a fejlesztőktől, folyamatosan halasztják az egészet. Én már személy szerint kezdek lemondani róla.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) batman91


batman91
őstag

Na emberek, most már hivatalosan is kint van a játék. Innentől kezdve csak a finomhangolások fognak menni. Ezt is megéltük. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) Yutani


Yutani
nagyúr

Viccesek ezek ott a Crowbar Collective-nél:

#tarcsad

(#12) TSL16b


TSL16b
csendes tag

Magyarítás a teljes játékhoz: [link]

(#13) Brenor


Brenor
aktív tag

Az pontosan mit jelent, hogy még csak early accesben van a játék? Miken fognak még változtatni?

(#14) wjbhbdux válasza Brenor (#13) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt elolvashatod hogy még min dolgoznak, most már nemsokára meg fog jelenni az 1.0 változat.

/s

(#15) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#14) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hivatalos: Március 5-én jelenik meg a Black Mesa 1.0 [link] :C

/s

(#16) Brenor


Brenor
aktív tag

Most járok a xennél és ami már egyből nem tetszik és a pokolba kívánom azok a gagyi ugrálós részek. Az első részben is idegesítőek voltak ezek, és itt sem változott. Van mikor nyomom kétszer a szóközt és nem ugrál másodjára. Előbb volt egy rész ahol azok a lángszórós lények üldöztek és ott a végén volt egy nagy szakadék. Komolyan szerencsén múlik az, hogy áttudod e ugrani vagy sem. Csomoszór meghaltam nagy szerencsével aztán sikerült átugrani, de ugyanúgy ugrottam, mint a többi próbálkozásnál, tehát nem értem, hogy előzőleg, hogy ugrottam rosszabbul.
Az ilyen fps játékoknál nem kéne erőltetni az ugrálos részeket, mert elrontják a játékélményt. Ha szeretnék sokat ugrálni arra ott van mondjuk az uncharted, de eddig az összes half lifeba idegörlőek voltak az ugrálos részek és a black mesa se kívétel.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jorus


Jorus
nagyúr

Tolja vki a játékot? Elakadtam egy résznél, és órák óta nem találok megoldást. :) Ebben a WT-ben 18:30-nál nekem nem nyílik ki a kis oldalsó ajtó, hanem a végén, amikor lemennek a dobozok, leesek a sugarakra és megmurdelek. Mit kellene tenni, hogy kinyíljon a kis ajtó?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#18) batman91 válasza Jorus (#17) üzenetére


batman91
őstag

Kezd újra az egész fejezetet. De a játék eredeti? Mert ennek a helységnek a hibáit már javították. Nálam is ez volt, a patch után semmi gondom nem volt vele.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) Jorus válasza batman91 (#18) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi az infót! A játék eredeti persze, egyik játékot sem szoktam külön patchelni, elvileg a Steam frissíti automatikusan mindet, de este megnézem majd, milyen verziót ír rá.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20) Jorus válasza batman91 (#18) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem látok sehol verzióinfót sajnos. Ezt a patchet honnan lehet letölteni, az oldalukon csak vmi discord link van, ami nem vezet sehova.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21) batman91 válasza Jorus (#20) üzenetére


batman91
őstag

Akkor viszont nem értem, mert neked a legfrissebb verziód van akkor. Szerintem kezd újra azt az egész fejezetet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#22) Jorus válasza batman91 (#21) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint az egész Interlopert? 4 napot szenvedtem vele. :D Asszem most pár napig pihentetem, aztán nekiugrok megint a chapter 17-nek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23) batman91 válasza Jorus (#22) üzenetére


batman91
őstag

Igen. Nagy szopás, tudom. Az az egyik leghosszabb fejezet.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#24) Jorus válasza batman91 (#23) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, nekiduráltam magam, és elkezdtem elölről a fejezetet, és valóban úgy lett, ahogy mondtad, ez megoldotta a problémát. :) Köszi szépen! :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#25) batman91 válasza Jorus (#24) üzenetére


batman91
őstag

Mondtam én, hogy ez megoldja.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#26) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kijött az ingyenes Definitive Edition update, grafikai tuning sok pályán, hogy kb. a Xen szintjére hozzák a régebbi részeket is. Jobb teljesítmény gyengébb PC-n és sok bugfix. [link]

/s

(#27) batman91 válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


batman91
őstag

Én már egy ideje nyüstöltem a beta updatet. Szerintem jó munkát végeztek a fejlesztők.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#28) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Magyar felirat is került bele

/s

(#29) Mans20 válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


Mans20
addikt

Javították a billentyűzet kiosztást is végre? jobb shift-re nem lehetett rakni az ugrást. Jobb Ctrl sem működött.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Black Mesa: Source
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.