Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brownus


brownus
veterán

Sziasztok!

Ez megvalósítható, vagy van ötletetek, hogy lehetne feltölteni pocket pc-re a bkv menetrendjét vmilyen formában? (Compaq 3870, nem mai gyerek:) )
Az elvirát nem lehet, viszont a DB honlapján van direkt pda-ra timetable, csak a némettel hadilábon állok:) Korrekt ez a [link] honlap, az elvira ehhez képest egy nagy ***! na mindegy.

[link] :F
[link] :F

(#2) brownus


brownus
veterán

up

(#3) PrinczA válasza brownus (#2) üzenetére


PrinczA
őstag

Ha van WAP-od akkor vhol fenn van, en mar regen neztem, de tuti letezik es a gyerek frissiti is rendszeresen.

(#4) brownus válasza PrinczA (#3) üzenetére


brownus
veterán

kösz, rákeresek

(#5) Goose-T válasza brownus (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

WAP-on: bkv.try.hu.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6) amargo


amargo
addikt

Hmm, ha már a MÁVos topicját nyítottam, akkor a BKV-ba is bele kontárkodom, azzal az eltéréssel, hogy ilyen már van.

[link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7) brownus


brownus
veterán

köszi Mindenkinek!


láma vagyok, mer bemásoltam ezt a pda-ra: bkv051205.php.htm és azt hittem menni fog, de nem:) megjelenik a főoldal, de belemenni pl. a b32-be már nem lehet.

még ügyeskedem, megpróbálok net elérést a mobilomon keresztül.

[Szerkesztve]

(#8) amargo válasza brownus (#7) üzenetére


amargo
addikt

Már hogy ne lehetne?
Még is mibel olvasod a filet? mert több mind 1,2mega.. nekem 520as procival is az PIE több percig olvasta (2-3percnél meguntam és reset), ha még nem töltötte be a linkhez tartozó sort, még szép, hogy nem ugrik oda ;)

Szerintem valami alternatív file olvasót használj.. Melegen ajánlom a uBook-ot! Az egyik legjobb!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#9) brownus válasza amargo (#8) üzenetére


brownus
veterán

Azzal próbáltam, de akkor megnézem ezt a uBook-ot.

Abban tudnál segíteni, hogy netem hogy lehetne a ipaq-on? nem sikerült sehogy sem.
mobil: v525@v600, a wap gprs be van állítva. du. csinálok pár képet a ipaq beállításairól.

(#10) brownus válasza amargo (#8) üzenetére


brownus
veterán

min kellene változtatni? a mobilon vmit esetleg?
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#11) amargo válasza brownus (#10) üzenetére


amargo
addikt

Elsőnek is valami BT manager en keresztűl csatlakoz szerintem, majd ha az meg van, akkor kell neki megadni egy stringet pl.: 1. felfedezik egymást phone number: *99#
2. redben össze találkoztak kéri a pass/user: wap/Wap APN (domain): amit a telefonos szolgáltató megadott
advanced/extra dial-string: +CGDCONT=1,''IP'',''amit a telefonos szolgáltató megadott (ugyan az mint fentebb!)''
többi fül marad(de próbáltam úgy is, hogy az ip beírtam)

Nekem ezzel annó eldobta a kapcsolatot.
Ha Neked sem megy így elsőre, akkor extra stringnél még lehet próbálkozni a *99***1# és az egyest inkrementálva próbálkozni.
Vagy (mert nálam még ez sem hozott eredményt) alternatív betárcsázó progit használni. Én kaptam a gépemhez az E2C-t azzal simán ment.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12) Boolash


Boolash
aktív tag

Ez tök jó ezu a menetrend! MÁV-nak, vagy volánnak nincs ilyen?

(#13) amargo válasza Boolash (#12) üzenetére


amargo
addikt

MÁV-os, támogatás hiányában nincsen(pont erről nyitottam topicot kb 2hónapja).
Támogatás nincsen = nincs olyan akinek kellene és kifüzetné azt a pénzt, amíg át portolják ppc-re.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14) Boolash válasza amargo (#13) üzenetére


Boolash
aktív tag

Tudom ez már nem ide tartozik, de azért megkérdezem. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy pl az elvira-ból lementeni pár vasútvonal teljes menetrendjét?Szóval nem kell a teljes, csak egy konkrét vonalnak egy része, de az minden nap... ezt azért nincs kedvem egy excell-be beírni, meg nem is lenne valami átlátható. Valahogy úgy kéne, mint ahogy az elvira van, csak arra az egy vonalra tudjon keresni. Ugyanez a kérdés a volánnál is. Köszi!

(#15) amargo válasza Boolash (#14) üzenetére


amargo
addikt

Legegyszerübb, ha beírod a keresőbe a kívánt útvonalat, majd htm-be lemented és azt szerkeszted meg.

Vagy egyes megyék lehozzák a helyi lapjukban is.
Mást ajánlani nem tudok.
Maga a MAKO (elvira háttér adatbázisa) kb 3mega, tehát simán elférne ppc-n, na de a jog.. és, hogy mindenből csak a pénz.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.