Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gina81


Gina81
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Most inítottunk egy céget és nemrég merült fel a mentések elhelyezésének problémája. Úgy hallottam, hogy nem mindegy hogy miben és hogyan tároljuk ezeket a szalagokat. Láttam néhány cikkett a neten, állítólag vannak spéci, erre kifejlesztett tároló táskák, valami Turtle Case ha minden igaz. Ismeri ezeket valaki?!?!? Esetleg használtatok már ilyent??!! Mi a tapasztalat jók ezek?! Én itt találtam meg a legtöbb táskát: [link]Válaszoljon aki már használt ilyent, érdemes-e ezekbe befektetni.

Köszi, sziasztok

(#2) L3zl13 válasza Gina81 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha valamilye ISO minősítést szeretnétek, akkor ott asszem erre megvannak az előírások. Ha nem szeretnétek, szvsz akkor is lehet követni az ott leírt elveket. :F

A táskákat konkrétan nem ismerem, de én nem tulajdonítanék olyan nagy jelentőséget nekik. Aztán lehet, hogy majd mások megcáfolnak...

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Pompi válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az ISO-nak az a lényege, hogy te mondod meg, hogy mik legyenek az előírások.
Ha pl. azt mondod, hogy te a biztonsági mentéseket a páncélszekrényben tartod, akkor ez lesz bele véve auditáláskor az ISO dokumentációba, viszont innentől kezdve ott kell tartanod, ha jön ellenőrzés, akkor ott fogják keresni.

Feel Good Inc.

(#4) Gina81 válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Gina81
csendes tag

Nem minősítésre, hanem biztonságra hajtunk, ezért keresek most egy professzionális megoldás erre a problémára, így jutottam el az edpland.hu -ra. Nekem elég jónak tűnnek ezek a táskák, ti mit gondoltak?!

(#5) netboy


netboy
senior tag

Sziasztok

Nem tudtok nekem olyan szoftvert mondani ami ha netet kap akkor automatikusan a beállított mappát szinkronizálja a szerveren találhatóval?

(#6) netboy válasza netboy (#5) üzenetére


netboy
senior tag

up

(#7) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hali
Van egy problémám.Átépitettem a gépemet,egy másik házba és adtam még hozzá egy 250Gbos winyót(maxtor),mindent jól bedugtam mehet az inditás.Beindul minden ok,bejelentkezem,betölt a windoes,és egyszer csak leáll.Még1szer....Ugyanaz.Nem ttudom mi lehet a probléma,de sztem a vinyó.Bár aza baj az egészben,hogy mielőtt befejeztem 15-20 perccel simán ment minden.Smemi gond se volt.Szal ezt nem értem.
Olyan ötletem van,hogy a 250Gbra teszek egy vistát,onnan fogok bootolni,ujrateszem mert azon van egy vista,csak más driverekkel,na mind1 szal ujrateszem,és amikor megy minden a 80GBosról leszedem a cuccokat....Az jó ötlet lenne??

Üdv
Sürgős lenne köszönöm

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#8) Thulcandra válasza Barett 50cal (#7) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Lehet kontaktos az új ház kapcsolója. Húzd le a ház power és reset gombját nézd meg anélkül megye-e.

Az is lehet, hogy a táp túl gyenge.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9) flash-


flash-
veterán

szerintetek min tároljam a fontos adataimat?
egy 4-5 éves külső winchesteren,
egy pendrive-on,vagy egy dvd ram on
melyik a legajánlottabb?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10) kenwood3 válasza flash- (#9) üzenetére


kenwood3
őstag

Azonnali kérdések órája Szvsz itt kérdezz és ne 1 elsüllyedt kihalt topikba !

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.