Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

Egy jó lap, és nincs topija? ;]

Alternativa lehet az ASUS, és Giga 965 lapjaival szemben, akik ugye eddig a legjobbak
core 2 alá (is):
-tuningban (530as fsb-t is elértek vele) [link]
-árban: angliában 95font ~38-40K

Ami még tetszik benn: egy jumperrel egyböl meg lehet küldeni 2,2v-tal a memóriát,
(tehát nem 1,8ról indul a boot), +egyszerű voltmod is van hozzá. [link] és [link]

Ami talán vkinek hiány lehet esetleg: 1 db 16xos pciexp van, és nincs firewire a p5b
dlx, és a ds4-hez képest.
elég fapados (mondjuk engem nem érdekel), dehát a 965ös lapok ilyen árban már csak ilyenek

[kép]
[link]

Szívesen kipróbálnám a lapot, de hát a pénz az nagyúr...

[Szerkesztve]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) Konflikt


Konflikt
addikt

[link] pl itt


mod: ja van házon belül is 40Kért :D

[Szerkesztve]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3) Konflikt


Konflikt
addikt

Francia teszt:[link]... képek elmodanak mindent szerencsére :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4) Konflikt


Konflikt
addikt

na nehogymár egy hardware topicot uppolni kelljen.... :(((

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) Arhel


Arhel
senior tag

Épp a napokban hívták fel rá a figyelmem nekem is, erre tessék, már van is topikja! :B
Nekem nagyon tetszik a színkavalkádja, és még za elrendezése is jónak mondható, bár az FDD lehetne jobb helyen is, igaz, már nagyon kevesen használják...
Csomó külföldi lap ''Best Buy''-nak hírdette meg, szóval valószínűsíthető, hogy hamarosan eléri kis hazánkat is ;)

(#6) Konflikt válasza Arhel (#5) üzenetére


Konflikt
addikt

igen.. de nemnagyon érdekel senkit... pedig már több mint 2 napja nyitottam a topicot... én nagyon szívesen kipróbálnám pedig.
Igen, tényleg jó vétel. ds3 és sima p5b közvetlen ellenfele, és tunigban is van olyan jó, az eddigiek alpján. :)

Már elérte: lsd: z0ty :DDD

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) Gorneck válasza Konflikt (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Ki tudja milyen lap lesz ez is...el kezd terjedni oszt jönnek elő a gondok... :U :F

Gorneck#1239

(#8) Konflikt válasza Gorneck (#7) üzenetére


Konflikt
addikt

hát ahhoz h történjen vmi, lap is kéne...de mindennel van/volt baj az elején sztem.
Attól még igéretesnek néz ki :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) Konflikt


Konflikt
addikt

mondjuk up? hátha vkinek időközben lett iylen lapja

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Achill3uS válasza Konflikt (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

a minap olvastam tőle 58x-as fsb-t XS-en :D DS3 szintü lap teljesen..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#11) Konflikt válasza Achill3uS (#10) üzenetére


Konflikt
addikt

az szép:) tényleg ds3 szinten lehet, bár kéne egykét személyes tapasztalat is vkitől.
kezd az egész olyan lenni, mint ''ferus a szóbafestő:'' csak beszélünk róla.. :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#12) Gorneck válasza Konflikt (#11) üzenetére


Gorneck
titán

Azé rendelj gyorsan egyet... ;] :D

Gorneck#1239

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

van olyan nagyker, ahol lehet kapni itthon?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Konflikt válasza Gorneck (#12) üzenetére


Konflikt
addikt

rendelnék én, dehát pénzt kérnek érte, és az most nagyon nincs :( :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#15) Konflikt válasza fLeSs (#13) üzenetére


Konflikt
addikt

az jókérdés, de zotynál láttam ~38 körül:)
legalább ti vegyetek egyet Fless ;] :R

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#16) #gab_


#gab_
őstag

jo kis lap..
az a jumper nagyon jo rajta

(#17) Gorneck válasza fLeSs (#13) üzenetére


Gorneck
titán

z0ty-tól lehet rendelni...

Gorneck#1239

(#18) Konflikt


Konflikt
addikt

We were easily able to reach a final setting of 7x500FSB resulting in a clock speed of 3500MHz. We know the board can do better but the BIOS is locked at a 500FSB maximum currently.
[link]

Igen jó teszt :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#19) Gorneck válasza Konflikt (#18) üzenetére


Gorneck
titán

Számomra egy vmit bizonyított...jó lapot választottam. :)

Amiben viszont nem vagyok biztos...
Lecserélném a lapom a teszteben szereplők egyikére amik 500 környékén teljesítettek menne e nekem is ennyit?!
Esetleg ha a tesztben szereplő konfig alapján venném meg az alkatrészeket, nekem is menne így?!
Vajon miért csak ennyit ment a DS3?!
és még sorolhatnám a kérdéseket...

Szép teszteket olvastunk más lapokról is, de csalódások nem kicsik voltak...majd jöttek a cserék biztos ezért biztos azért nem megy...vhogy még se lett az igazi a rendszer illetve az elvárásainknak megfelelő...vagy csak súlyos anyagi kiadások árán.

Gorneck#1239

(#20) Konflikt válasza Gorneck (#19) üzenetére


Konflikt
addikt

Ja, jo a ds3, aug-ban énis azt akartam venni még :)
H neked menne-e annyit? sztem nembiztos. és az sem, h 2 ugyanolyan alkatrészekből álló konfig vinné ugyanazt a tuningot szvsz. Azárt van lutri ebben is

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#21) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Eleg jo lapnak nez ki a tesztek alapjan, furcsa, hogy nem nagyon veszi senki :U

All Black...

(#22) Konflikt válasza Stalker-2572 (#21) üzenetére


Konflikt
addikt

Hát igen. Lehet kevés van belőle, na meg nemsok Biostar lap vana piacon > bizonytalanság :F

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#23) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Mondjuk azt a tápkábelt jól betették a VGA fogalalt mellé :o

All Black...

(#24) Konflikt válasza Stalker-2572 (#23) üzenetére


Konflikt
addikt

CUSL2-C lapomon van pont ugyanott, annyira nem zavaró. Bár asus leszokott róla, s370-es időkben még elment úgytűnik

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#25) Drizzt


Drizzt
nagyúr

No, valakinek van már ilyenje? Vagy van valami ennél is olcsóbb tuningra is jól használható c2d lap?

I am having fun staying poor.

(#26) proper válasza Drizzt (#25) üzenetére


proper
őstag

én ezt néztem ki

biostar tforce 945p 16.000.-
de a 965 is 22.000.-

mivel csak sima pentiumDém van igy nekem elég a 945 is de azért c2d ready

valakinek van már hasonló lapja? jó volna egy kis tapasztalat a biostarrol
én csak az 1 ide csatlakozot nehezményezem de majd veszek egy kártyát bele aztán had szoljon

(#27) Tomoty válasza Konflikt (#15) üzenetére


Tomoty
aktív tag

A Deluxe mentes sima T-Fore 965P jelenleg 21-22000Ft+áfa nagykerbe :C :D .

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#28) Konflikt válasza Tomoty (#27) üzenetére


Konflikt
addikt

Azt 3,5 hónapja irtam :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#29) proper


proper
őstag

Na megvettem
Biostar Tforce 945p :C

eddig csak pozitiv tapasztalat van az asrockhoz képest

ha valaki kiváncsi valamire akkor lehet kérdezni :D

[Szerkesztve]

(#30) Gorneck válasza proper (#29) üzenetére


Gorneck
titán

Haverom próbálgatta, de c2d-höz nem ajánlja...nem sok kraft van benne...de lehet ő volt a pancser... :DDD

Gorneck#1239

(#31) Vigneau válasza Konflikt (#28) üzenetére


Vigneau
félisten

Majd csak észreveszi legközelebb. Mindenesetre érdekes lapnak néz ki.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#32) proper válasza Gorneck (#30) üzenetére


proper
őstag

nekem nem c2d van :D
pentium d930 eddig az automatával 3600ig huzza stabilan

3800on már nem igazán akar elindulni a win, nem talál valami fájlt és leáll

még csak pár orája nyuzom de eddig nagyon tetszik
1 azért nem tetszik mégpedig az 1 ide csatoló, de jövöhéten veszek egy ide-sata átalakitot

(#33) proper válasza Gorneck (#30) üzenetére


proper
őstag

nah sikerült 4000en stabilan belőni :C gyári hütővel ;]

(#34) Rowboy


Rowboy
csendes tag

Ma lecseréltem a gyári hibás Foxconn alaplapomat egy TForce 965PT-re. Eddig minden szép és jó szerencsére, bát ezen tényleg nincs semmi felesleges!:)

(#35) proper válasza Rowboy (#34) üzenetére


proper
őstag

neked hogy müködik a tuning progi?
nekem szeret fagyni a rendszer, vistával meg egyik se akar müködni

(#36) frame>24


frame>24
addikt

Mennyiért vesztegetik mostanság ezt a lapot?
Gondolom, már nem 38-40k...

Azaz tkp. rowboy: mennyiért vetted?
Vagy nem publikus?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37) Rowboy válasza frame>24 (#36) üzenetére


Rowboy
csendes tag

De, publikus! :) Pontosan 24.983 forintért vettem itt Pécsen, mindenféle kedvezmény nélkül, normál vásárlóként, törvényes úton :)

(#38) lazydog válasza Rowboy (#34) üzenetére


lazydog
addikt

Miért is akarnál felesleges dolgokért fizetni. :)
Állítólag gazdag tuning opciókkal rendelkezik ez a lap. Neked mit sikerült kihozni belőle?

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#39) Gorneck válasza lazydog (#38) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát a simába még új bios-szal se ment 300 fölé a lap...ráadásul sokat is hoznak vissza.

Gorneck#1239

(#40) Rowboy válasza lazydog (#38) üzenetére


Rowboy
csendes tag

így van! :) Tuningba nem tudom, mit tudhat, Gorneck23 szerint nem sokat, de a konfigommal egyelőre még nem találtam kihívóra, hogy leteszteljem, szóval amíg minden normálisan fut, addig nem kell tuning. Amitől viszont lehidaltam, az a beépített memtest, nekem nagyon tetszik, hogy ilyenre is gondoltak! :R

(#41) Gorneck válasza Rowboy (#40) üzenetére


Gorneck
titán

Simával amilyen neked is van nem nagyon szaladgált a 6300 300 fölé, de biztos bennem volt a hiba. Aszhen Geil Ultra volt benne...emlékeim nem csalnak...

Gorneck#1239

(#42) lordEVO


lordEVO
tag

Sziasztok nekem ilyen lapom van 1giga ddr2 800-as rammal de nem nagyon bírjuk húzni az intel c2d e6400-et... 2500mhz felett lefagy. Az északi csipp hűtését kéne kicserélnem? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#43) Gorneck válasza lordEVO (#42) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam is kb ez volt a lap vége...a chipset hűtésnek nem sok köze van hozzá...bios friss?

Gorneck#1239

(#44) proper


proper
őstag

na megjött a c2d 6300
biostar tforce 945p

fsb 360ig megy

(#45) #27483136


#27483136
törölt tag

Hali!
T-Force 965PT+C2D 6400
Új bios feltéve: fő változás, hogy lehet állítani a CPU-szorzót is. (És kapásból kiírja az aktuális ramfrekit is.)
Jelenleg 400-as FSB-vel megy, 8-as szorzóval 1,425V-on: 3200MHz. Kicsit meg van emelve a chip-fesz is, amire egy szép Zalman legyező lett felszerelve. Tartósan itt ketyeg a gép.
Nagyon jó lap, egy nüanszni hibával: a PCI frekit nem tartja fixen, ezért a hangkarit ki kellett venni. (Addig csak 300-ig bírta az FSB-t.) De ez nem nagy veszteség a kapott teljesítményhez képest.

Üdv.

(#46) proper válasza #27483136 (#45) üzenetére


proper
őstag

a 945-hez nagynehezen kijött az uj bios 3 hónap után
csak az a fura hogy a biost 2007.01.24 re irja és csak most került ki az oldalra :Y

nekem csak a ddr feszko beállitása változott eddig 2.15ig lehetet állitani most 2.60ig :C
de a szorzo állitás kimaradt :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.