Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#846) Johnny Cage válasza aginor (#838) üzenetére


Johnny Cage
addikt

''Akkor nálad, ami fontos egy játékban a magas poligonszám, meg a külső kártyával számoltatott fizika(amit egy 7300gt-n szeretnél elérni)? Történet, hangulat látom mindegy neked''

A következő hozzászólásom utolsó bekezdését olvasd el: [link]

Habzó szájjal fröcsögés és személyeskedés helyett lapozz vissza és olvasd végig a kommentjeimet, meglátod, hogy semmi olyat nem irtam, amivel nem találkozhatsz te magad is a játékban. Az, hogy a történet és a hangulat nekem mindegy, kikérem magamnak. Világ életemben olyan játékokért rajongtam, ahol a történet dominál (DoTT, Grim Fandango, Lost Express, Pop stb.) és gyűlölöm az egyszerű shooter-eket. A Bioshock art-deco világa lenyűgöző, ahogy ezt is megjegyeztem már pár hozzászólással ezelőtt. Viszont eddig akárhogy nézzük, pont hogy a Bioshock tűnik egy tökegyszerű shooter-nek - lenyűgöző köritéssel ugyan, de ez a linearitáson és a játékmeneten nem sokat változtat. Innentől kezdve csak annak reagálok, aki veszi a fáradtságot és értelmezi amit irtam, nem véresszájjal és szemellenzővel ugrik kedvence védelmére.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.