Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#549) Scoobyka


Scoobyka
addikt

na a gépigényről.....sztem eszméletlenül jól optimatizált már a demo is.....
notival estem neki,mert más nem akadt a kezembe...
Egy MSI M677x-002Huval estem neki(AMD x2 1,6os proci 1gigaram 667-es,7600 go kártya feljebb húzva kicsit :D).... elöször teljes pompájában akartam a gémet megnézni...
1280*800-ban(igen támogatja a széles kijelzőket nagy plussz!)....minden higra pakolva kivétel DX10 funkció,mert azt ugyebár nem lehet bekapcsolni egy dx9es káryán.....15-20fps-el megy....az infoban lévő driver-t felrakva stabil 18fps!!(antialasing nincs bekapcsolva az anzioszürés 4x-es).....tehát 7800,7900-as tulajok is teljes pompájában csódálhatják a gémet remekül fog menni nekik...a látvány gyönyörű,bár elég sőtét a gém sokhelyen,de a fényforrások és a víz eszméletlen szép!miután kicsódálkoztam magam lejebb vettem a látványt és 1024*768-ban médiumon estem neki még így is nagyon szép a gém és 25fps alá nem esett,kivétel amikor megmutatja a város ott 20 volt,de utána 25-30volt olykor feljebb is megy :D(optimalizálás nagyon jó!).....na amiről még szót ejtenék a ram...hát igen na míg betöltött azt hittem elalszok 3-4perc is lehet....közben tippek mennek,meg a történet,meg képecskék,de akkor is sok...tehát minimum 2 giga ram kell neki,de sztem több sem ártana neki....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.