Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kraftxld válasza Ribi (#250) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jó biost töltöttél le hozzá?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#252) Rive válasza Ribi (#250) üzenetére


Rive
veterán

...senkit sem erdekel hogy nem egyezi...
Hümm.

Az adott alaplapon van egy FLASH chip. Valamekkora méretű. Amit letöltöttél, az meg nem ugyanakkora. Elég logikusnak tűnik a következtetés, hogy akkor a letöltött 'izé' biz' nem ahhoz a laphoz való.

Ha végképp el akarod b@szni a lapodat, akkor csak hajrá. Majd a biosiras.hu jól kijavítja neked néhány ezresért. Hamár ilyen gazdag vagy, hogy nem érdekel.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#253) Ribi válasza Rive (#252) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ennyire nem kell hulyenek nezni hogy nem tudok letolteni az alaplaphoz valo bioszt. Az alaplapi biosz tenyleg nagyobb de hogy mi a f***ert azt nemtudom. Amugy ugyanannak az alaplapnak a biosza 300-350k-ig valtozik, frissessegtol fuggoen. Szal nem elbaszni hanem kicserelni akarom.
Szal megoldast és nem fikazast kertem...

(#254) fideka


fideka
csendes tag

egy eccerű kérdés: Floppy drive nélkül lehet BIOS-t frissiteni?

ZzZzZzz...

(#255) kraftxld válasza fideka (#254) üzenetére


kraftxld
nagyúr

lehet cd-ről, pendriveről, vinyóról.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#256) fideka válasza kraftxld (#255) üzenetére


fideka
csendes tag

köszi

ZzZzZzz...

(#257) hcsaba válasza Ribi (#253) üzenetére


hcsaba
tag

Hali

Ehhez a laphoz most a 1011 a legfrissebb BIOS a 1012 még csak BÉTA.
Nem tudom te melyiket használod vagy töltötted le. :)

[Szerkesztve]

(#258) Rive válasza Ribi (#253) üzenetére


Rive
veterán

Eddig csak olyan méretű BIOS képmásokkal találkoztam, ami pontosan passzoltak az alaplapi EEPROMok méretéhez.
Kérlek tolj egy linket az általad letöltött állományhoz, mert ez érdekel.
Véletlenül nem a zippelt állományt akarod beírni :F

Ui.: Pláne nem értem a dolgot, mert a hirtelenjében előkeresett állományok mind következetesen 512k méretűek... :F

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#259) nolika


nolika
aktív tag

Help ME!!

Van egy ASUS K8N lapom.Mondták itt fórumba hogy ha 1006-os BIOS-t visszateszem, akkor menni fognak a kétoldalas ramjaim 400-on. De hibámból utalva pont eza BIOS nem támogatja a Sempron 2800+ E6-os procokat.
A procim új neve:AMD Engineering Sample xx
A rendszerem stabil kivéve ha leteszem készenlétbe(ezt soxor szoktam használni!!).Akkor nem éled fel és ha resetelek akkor se jön a BIOS.(Fizikailag áramtalanítanom kell.
Próbáltam mindent:EzFlash-t,AFUDOS-t DOS alatt és Winben az ASUS Update-t.
ASUS-nak írtam h mi a problémám, válaszolnak is, csak nekem alapból így nem akarja feltelepíteni az update programot(1x engette akkor is már éppen jött a törlés és lefagyot...)!

VAn más megoldás?

(#260) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tudna nekem segíteni valaki?Nvidia 6800GT-be akarok bios-t frissiteni.Bios letöltöttem már (remélem jót:D) van valami nflash progim is.De fogalmam sincs hogy kell ezt használni!Az biztos hogy dos-os,de kisflopym nincs,csak újraírható DVD-m.Meg nem is tudom mit kell nyomogatni ebben az nvlash-be,hogy a jelenlegi bios lementsem,és az újat feltegyem.

(#261) Winner_hun


Winner_hun
félisten


Van egy MSI K8N Neo Platinum lap, 1.4-es bios volt rajta alapon.
Fel lett rá téve a winflash nevű progival az 1.55-ös bios, ment rendesen. Utána a 2.1-es, az is ment. De a tulajnak hiányzott belőle egy opció, ami az 1.55-ben benne volt, így gondolta visszateszi. Namost az a helyzet, hogy 5%-nál a monitor kikapcsolt és nem történt semmi. Gép nem indul. A lap még újraéleszthető?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#262) Rive válasza Winner_hun (#261) üzenetére


Rive
veterán

A lap még újraéleszthető?
Mit jelent az, hogy 'nem indul'? Ventik felpörögnek? Ha kiszeded a memóriákat, akkor sípol?

Ha a lap rendben, és csak a BIOS ment szét, akkor elég sok lehetőség közül választhatsz. Megnézheted a Mikronikát, ahol lemezről más/harmadnapra 300HUF körüli áron beírják a kiszedett chipbe az új BIOS-t. Itt a fórumon is akad olyan, aki ezzel foglalkozik. Meg az aproneten is akad, aki rendszeresen hirdeti magát. Ha meg nem vagy szívbajos, akkor próbálkozhatsz egy hasonló lapon forrócserés biosírással.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#263) Winner_hun válasza Rive (#262) üzenetére


Winner_hun
félisten

A ventik felpörögnek, a memóriákat kiszedetem vele és majd mondom, hogy mi van.
A biosiras.hu-t moondtam Neki, csak nem pesti, az a baja.
Dryman-ra gondoltál?

jaigen, mi az a forrócserés írás? Arra gondolok, hogy megy egy jó gép, abból biost kikap és belerak az új, majd azt megírja?:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#264) Rive válasza Winner_hun (#263) üzenetére


Rive
veterán

jaigen, mi az a forrócserés írás? Arra gondolok, hogy megy egy jó gép, abból biost kikap és belerak az új, majd azt megírja?
Nagyjából. Jó lappal DOS-t bootoloni, majd menet közben kicserélni a BIOS IC-t a rosszra. Utána indítani az íróprogramot.
Kell egy kis gyakorlat a chip kiszedésben-berakásban, valamint csak akkor alkalmazható, ha foglalatos a BIOS chip.

Dryman, igen. Ő postát is vállal, ha jól tudom.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#265) Balinov válasza Rive (#264) üzenetére


Balinov
félisten

jól. Ösmerem,megbízható igazi alapos szaki. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#266) Sparx81


Sparx81
csendes tag

Segítsen nekem valaki!
ASUS A7V266-C alaplapom van és szeretnék BIOSt frissíteni mert elég régi! (2002)
Érdemleges választ meg még nem kaptam!
Frissítés van és remélem jó.
Hogyan kell csinálni?
Pontosan lépésről.lépésre MAGYARUL hogy én is megértsem!!! :F :DD
Nem vagyok hülye de ez fontos művelet és nem akarom elcseszni!
Köszönettel
ÉN :D

Antauri81@freemail.hu

(#267) raszputyin


raszputyin
senior tag

üdv!
hozzám került egy régi notebook, egy IBM Thinkpad 390E masina.
szeretnék BIOS-t frissíteni.
mikor csinálnám, a program kiírja, hogy csak teli akkuval hajlandó, hogy nehogy frissítés közben menjen ki az elektromosság.
természetesen az akkuja már a legkevésbé sem működik, adapterről lehet csak használni.
valami ötlet a frissítéshez? (nem, nem veszek bele akkut, ami drágább, mint maga a gép).

(#268) tkesy


tkesy
őstag

Üdv!

Egy Asus P4P8T-s alaplapba szeretnék bioszt cserélni. Aztat írja honlap meg a kézikövny, hogy töltsem le a Bios fáljt a progit, csináljak dos -os bootlemezt, stb, stb...
Majd végül jönne a frissítés a zalábbi paranccsal: A:\afudos /i<filename.rom>
Igen ám, de amikor letöltöm és kicsomagolom a Bios fálj-okat, az összesnek a kiterjesztése .ami .
Át kénne írnom a kiterjesztését :F
Flash-eltem már el alaplapi biost, nme szertném megismételni...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#269) dany27 válasza tkesy (#268) üzenetére


dany27
őstag

pedig flashel a legegyszerűbb

(#270) Gorgo24


Gorgo24
tag

Üdv all!
Bios frissítésre adtam a fejem, egy asus p5nd2-sli alaplapom van. Hogyan tudok hozzákezdeni? Még nem vagyok nagyon jártas ebben a sportágban, tapasztalatokat, véleményeket elfogadok, sőt ha linkelnétek oldalakat ahol lehet erről olvasni megköszönném. :D

(#271) D.Orion


D.Orion
veterán

Hy all. Már 2napja szenvedek, úgy a lényegre is térek.
Alaplap: Abit AN7
Előzmény: Anno kisebb túláram, ezek után a proci(2500+Barton) nem ment már 2200Mhz-et alapfeszen, ''csak'' 2000Mhz-et. Kb 2hete a bios nem tudja/tudta szabályozni a prociventillátort(Thermaltake Volcano11+ hőérzékelő a proci alá berakva), folyamatosan 3660-on pörgött ill. terhelés esetén felett(volt, hogy 5000-ret is láttam), pedig a proci 1800Mhz-en ment csak, alap fesszel, 45fok körül. BIOS-ban pedig 70fok volt megadva magas hőmérsékleti értéknek, a FANQ-nál.
Tegnap: Eljött az ideje a gép kitakarításának és neki is álltam. Alaplap kiszed, procihűtő le, minden szépen letakarít, visszapakol bekapcs... Mivel kiszedtem a bios elemet takarítás idejére így minden visszállt def-re. Procit 1100Mhz-nek látja kintről, meg minden alap. Úgyhogy bementem a biosba és mindent szépen beállítottam, ezek után ment és vár... Kis piros ablak eltűnik, majd gép megfagy és semmi.
Gondoltam elszállt a bios, hát akkor frissítsünk. BIOS frissítés megtörtént, sikerült is, de!
Újabb és újabb probálkozások után is mindig megfagy. Ha belépek a biosba és nem mentek semmit akkor is. Ha mentek akkor is megfagy, de érdekes módon a feszültségértékeket nem menti el. Ez rejtélyes módon mindig User Defaul-ra ugrik vissza(a system defaul értékeken áll). És a lap a proci a 1100Mhz-nek látja, még kinntről a bios előtt, amikor a ramot számolja.
BIOS-ból való kilépéskor ezzel fagy ki:
CF: Test CMOS R/W functionality

ha gép indításakor továblépek F1-el és nem lépek be bios-ba akkor vagy az IDe meghajtók után a win előtt fagy meg, valamelyikkel:
OA:
1. Disable PS/2 mouse interface (optional).
2. Auto detect ports for keyboard &mouse followed by a port &interface swap (optional)
3. Reste keyboard for Winbond 977 seires Super I/O chips
OF: Ez meg nincs is a kiskönyvében

vagy eljut odáig, hogy megkér válasszam ki melyik win módban akarok indítani. Teljesen mindegy, hogy csökkentett vagy normál az eredmény úgyanaz, újraindul a gép. Ezután minden úgy van ahogy fenntbenn leírtam. 1100MHz. BIOS-ban fesz értékek USER defaul, óra megörízve.
Ha CF jelzéssel kifagy a gép akkor reset gomb sem segít, úgyaugy marad CF. Ekkor gép ki és bekapcs FF jelzést kapok. Csak akkor tudom újra bekapcsolni ha kihúzom a konnektorból. ÉS megint kezdődik minden előről.

Valaki ötletek?

(#272) D.Orion válasza D.Orion (#271) üzenetére


D.Orion
veterán

FF: Boot Attempt (INT19h)

(#273) D.Orion


D.Orion
veterán

További infók:
Megint csináltam egy bios frissítést (AN719 a verzió). Miután elkészült a biosfrissítés és előszőr mentem be a biosba, a voltage értékek System defaul-on voltak. Természetes dátum és egyéb apróságok defaulton, megpróbáltam elmenteni, de az eredmény úgyanaz.Mentés>Kis piros ablak eltűnik és lefagy a gép, egy F1 üzennettel.
F1: SoftMenu reset
Nah most ha itt kikapcsolom a gépet és megcsinálom a bios resetet akkor ez mehet a végtelenségig.
Ha viszont megnyomom a reset gombot akkor F0, vagyis Button reset. Legalább ezt felismeri, de itt ki is fagy és csak áramtalanítás utá lehet újra bekapcsolni.
Érdekes viszont, hogy miután visszakapcsolom a gépet és bemegyek a bios a fesz értékek megint megfelelőek(system defaul) és ha kilépek ''Exit without save''-el, akkor odáig eljutok, hogy kiválaszthatom, hogy miben induljon a win, de ezek után restartol is a gép.

Érdekes, hogy bennt a bios-ban a procit frankón látja 2500+ -nak 10x166 -al, de kinnt egyfolytában AMD Athlon XP + 1100Mhz-nek ismeri fel.

Lehetséges, hogy egy korábbi bios-al kellene próbálkoznom, mert a legújabb már nem ismeri? Lehet, hogy a legutolsó ami támogatja a Sempron-t már nem ismeri a Barton magot? És ezért láthatja 1100Mhz-es Athlon XP+ nak kinntről?

[Szerkesztve]

(#274) D.Orion válasza D.Orion (#273) üzenetére


D.Orion
veterán

Megoldódott, akár hiszitek akár nem tönkrement az ide kábel és ezért fagyott meg boot során :DD A többi probléma meg egyszerűen mára elmúlt magától :F

(#275) Gitros válasza D.Orion (#274) üzenetére


Gitros
aktív tag

:R

És még mondják, hogy ezek ''csak'' gépek...
...a tiédnek úgy látszik lelke van! (Valszeg előző életében nő volt és most jöttek rá a nehéz napok)

Csak nehogy bejöjjön a havi ciklus ;]

Uff Gitros voltam...

''Számítógéppel sokkal gyorsabban megoldjuk azokat a problémákat, amik a számítógép nélkül nem is léteznének.''

(#276) klambi


klambi
addikt

Régi 2 gépecskémbe kéne biost fríssíteni (700-as celeron)
hol toom leszedni hozzá a biost...? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#277) D.Orion válasza klambi (#276) üzenetére


D.Orion
veterán

Everest kiír mindent, ha minden igaz. És google segíségével vagy egyszerűbb esetben az alaplapgyártó weboldaláról. Bár ilyen régi cuccoknál a gyártó weboldalon már nem mindig van fennt a driver.
Gitros: Jah az kicsit földhözvágna. Most viszont szépen megy, holnap megnézem hátha megy a proci megint :D Kitudja egy próbát megér, öcsém gépe :) Igaz én gondozom :D

(#278) D.Orion válasza klambi (#276) üzenetére


D.Orion
veterán

Asus deszkádra az asus honlapján találhatsz bios frissítést. Nekem valamiért nem akar bejönni, most egyik Asus honlap se.: [link]
A másik két lappal kapcsolatban, meg próbáld meg leírni a pontos tíőust, mert egy gyártóval nem sokra megyünk. Ha közösbe írod többen látják és több segítséget is kapsz.

(#279) klambi


klambi
addikt

asus A8N SLI Delux hoz....[link]
ilyenkor mivan hol az a kép vagy mind1 mit rakok be..? :U :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#280) AdamNorthWes válasza Printszkrín (#26) üzenetére


AdamNorthWes
tag

Szia!

Tehát én is szeretnék biost frissíteni,de még nem csináltam és már 3éves a lapom tehát már ráférne!

Az alaplapom Abit nf7 v2.0-ás. A bios chip-re az van írva hogy phoenix bios.
Feltelepítettem ezt az abit FlashMenu-t. készítettem biztonsági mentést a régiről.

Az volna a kérdésem hogy ezek után mi a teendő?

Várom mielőbbi segítő válaszotokat sürgős lenne!

Előre is köszönöm!

'Use your brain and you have a good day.' :)

(#281) AdamNorthWes


AdamNorthWes
tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani hogy hogy csináljak az awdflash823.exe-ből meg az nf7d27.exe biosfájlból egy bios flesselő flopit???????????????????????????????????????????????

Előre is köszönöm!

'Use your brain and you have a good day.' :)

(#282) Rive válasza AdamNorthWes (#280) üzenetére


Rive
veterán

én is szeretnék biost frissíteni,de még nem csináltam és már 3éves a lapom tehát már ráférne!
Nomost. Van valami különleges új funkció, amire szükséged lenne? Mer' csak azért, mert régi a BIOS, ne frissíts. Nem lesz jobb.

Van olyan lapom, amiben lassan már tizen-valahány éves a BIOS, de még működik...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#283) Printszkrín válasza Rive (#282) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Egyet értek.
Ha nincs különösebb nyomós indok, például proci csere, vagy nagyobb vinyó,
amelyhez szükséges a frissebb bios a felismeréséhez, akkor tapasztalatlanul
ne álljon neki senki.
Szünetmentes áramforrás (UPS) hiányában orosz rulett az egész művelet, mivel, ha
megszakad, a lap nem fog indulni többet.

Csak megjegyzem, MSI és ASUS lapoknál elég egyszerű, és működő képes
megoldásokat ajánl a gyártó, de azért én még mindíg flopy-zok.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#284) AdamNorthWes válasza Printszkrín (#283) üzenetére


AdamNorthWes
tag

Bocs hogy így közbevágok, de tapasztalatot úgy lehet szerezni ha megpróbálom nem?
Gondolom ti is úgy lettetek tapasztaltak, hogy valamikor megprobáltátok. Vagy azt ne mondjátok hogy még sose csináltátok!

'Use your brain and you have a good day.' :)

(#285) Printszkrín válasza AdamNorthWes (#284) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Ha letöltötted az nf7d27.exe-t egy mappába, kattints rá kétszer.
Ki fogja csomagolni a fájlokat.
Két üresa flopyra lesz szükséged.
Az egyikre másold rá a kicsomagolt fájlokat, az nf7d27.exe kivételével.
A másik lemezből csinálj egy rendszer indító lemezt.
(sajátgép>flopy>jobbegérgomb>formázás>redszer indító lemez létrehozása.)
Ha kész van, hagyd a lemezt a meghajtóban, indítsd újra a gépet, lépj be a biosba,
és állítsd be first boot device-nek a flopy-t. Save and exit.
A gép újraindulásakor elkezd a flopyról bootolni.
Amikor eljut oda, hogy választanod kell, nyomj egy shift+F5-öt
Ekkor betöltődik a parancssor, és azt látod, hogy A://
ekkor egyszerűen kicseréled a két flopy-t, és begépeled, hogy runme.bat
Ha jól sejtem, innem minden automatikus lesz.
Arra figyelj, hogy ha kérdez valamit, y/n akkor a ''z'' és az ''y'' billentyűk fel
lesznek cserélődve, mivel azt hiszi angol billentyűzet van rákötve.
Tehát, ha ''yes''-t akarsz nyomni, alkkor a ''z'' billentyűt kell megnyomd.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#286) Norbo03 válasza Printszkrín (#285) üzenetére


Norbo03
őstag

Már megcsinálta a bios frissitést sikerült neki. ;) Az Abitnf7 topikba írt róla.

(#287) Printszkrín válasza Norbo03 (#286) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Jól van, a lényeg, hogy sikerült.
Valóban, az ő lapján rengeteg foltozás történt a bios-on.
Miután utána néztem, én is indokoltnak tartottam a frissítést, csak nem árt
felhívni a figyelmet arra, hogy ez nem olyan, hogy ha elrontom, majd leformázom,
újrakezdem, stb.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#288) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Sziasztok!
Egy kis segiteseget szeretnek kerni bios frissites ugyben!
Letoltottem az uj bios-t kicsomag elinditom es utana 3 opciot kapok :

Modify

Repair

Remove

Logikus az elso lenne de azert nem szeretnem elszurni az automatikus netes frissites sajnos nem mukodik!Erre kene segitseg!

Elore is !THX

(#289) Norbo03 válasza MegalodonS (#288) üzenetére


Norbo03
őstag

Én ahelyedbe dos-ba csinálám abios frissitést win közbe akármilyen hiba felléphet.

(#290) Norbo03 válasza Printszkrín (#287) üzenetére


Norbo03
őstag

Igazad van. sajnos sokan csak úgy neki fognak nem számolnak a veszélyekkel. :(((

(#291) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

dos + áramszünet....ez is van olyan rizikós mint egy winfos bios update...de akkor még mindig ott van hotswap.. :D

(#292) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Kosszi a segitseget tehat akkor az elso opcio?Ez ugye eltavoltitja a regit es utana feltelepiti az ujat? :F

(#293) Norbo03 válasza ekrisztian (#291) üzenetére


Norbo03
őstag

De ha vlmi miatt befagy a win? A minap volt itt egy srác a ph-n ő is win alól csinálta és befagyottt vagy mivolt vele és nem mert úújrainditani. Ezért mondom dos alól biztosabb.

(#294) Norbo03 válasza MegalodonS (#292) üzenetére


Norbo03
őstag

Hali!

Esetleg nézd meg még azt h amikor bekapcsolod a gépet és írja h mennyi ram vinyó stb... van vagyis fut a POST akkor nézd meg h alul nincs-e olyan h Alt+F2 ez egy flash menü. De sztem ehhez is kell sajna rendszer lemez. Nem azt mondom h tutira befog ''krepálni'' win-be de win alatt sose lehet tudni sajnos. De már naon sok mindenkinek sikerült ott is csak nem a legbiztongásoabb.

[Szerkesztve]

(#295) venember83


venember83
nagyúr

Hello!

Mindenkinek, aki bios--frissitesre adja a fejet ajanlom, hogy olvassa el a kovetkezo cikket:
[link] Ebben a zip tomoritett fajlban van, 02-12 neven. BIOS-frissitesrol szol, legalabbis az elso resze, jo olvasast! Aki nem nez utana a helyes BIOS-frissitesi eljarasnak, az nagy valoszinuseggel rosszul jar, s dragan fizethet erte!

(#296) MegalodonS válasza Norbo03 (#294) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ok THX a segitseget!Ne haragudj a hivasert!

(#297) Norbo03 válasza MegalodonS (#296) üzenetére


Norbo03
őstag

Miért haragudnék? ;) Semmi gond egyáltaklán nem zavartál. ;) Nyugodtan hívhatsz bármikor ha kérdezni akarsz vlmit. ;)

[Szerkesztve]

(#298) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Persze nem azt mondom, hogy észnélkül essünk neki....öcsém is írt már fel rossz biost...és csak hotswappel tudtam vissza állítani....

...ugyan akkor, így adni bármilyen 5letet bios frissítésre hogy azt sem tudni milyen gyártmány az alaplap, (és/vagy cd (firmware)és társai) elég nehéz.


...aki erre adja a fejét, körűl tekintőnek kell lennie, mert megszívhatja a púpot.. :)

(#299) MegalodonS válasza ekrisztian (#298) üzenetére


MegalodonS
őstag

Asus P5B az alaplap

Nem sietek vele mert nem akarok eltolni.Van netes frissites is de nem akarozik mukodni!

(#300) Norbo03 válasza MegalodonS (#288) üzenetére


Norbo03
őstag

Milyen okból akarsz biost frissiteni? Mert ha nem muszály ne csináld.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.