Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vampire17


vampire17
addikt

hali az a gondom hogy van egy ismerősöm aki vett egy sulinetes gépet és nyomtam egy bios defaultot erre meghalt a gép :( a szokásos hosszu sípolás......de mivel még friss a gép ott van rajta a matrica. szal nem tok cmos törlést csinalni:( probaltam nyomvatartani az insertet de az se megy:( az alaplap abit a tipusára nem emlékszem. mit lehet ilyenkor tenni? elöre is kösz

[Szerkesztve]

(#2) Winner_hun válasza vampire17 (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt a resetelést én is próbáltam, de nem jött össze:( De próbáld meg úgy, ohgy kihúzód a tápból a gépet és úgy nyomod;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) L|zsidoboz válasza vampire17 (#1) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Hol van a matrica?

Good to be good, but better to be lucky.

(#4) vampire17 válasza L|zsidoboz (#3) üzenetére


vampire17
addikt

ugy értem le van ragasztva az oldala

(#5) L|zsidoboz válasza vampire17 (#4) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

És valami különleges matrica van rajta, ami csak egyszer tapad? óvatosan nem lehet leszedni?:F

Good to be good, but better to be lucky.

(#6) Winner_hun válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

:B:B:B Mármint a gépből a tápot:B:B:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) vampire17 válasza Winner_hun (#6) üzenetére


vampire17
addikt

aram nélkül mi??? sok értelme van :)

(#8) Winner_hun válasza L|zsidoboz (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hátigen a szakadás határáig meg kell próbálni, szal lassan húzni. Vagy ha nem akarsz szakadást, vágd körbe flexel:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) Winner_hun válasza vampire17 (#7) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mármint ne legyen rákötve a gép a hálózatra. Nekem régi gép csinálta, hogy pl kivettem elemet, egész este elem nélkül pihent, aztán reggel még mindig meg voltak a biosbeállítások, mert a táp rá volt kötve az alaplapra, de a táp pl ki volt húzva a konnektorból, szal gondolom a kondik táplálták:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) vampire17 válasza Winner_hun (#8) üzenetére


vampire17
addikt

szal csak akkor tom megcsinalni ha leveszem a gép oldalat :Y ettöl féltem mas mod nincs ?? titkos billyentyűkombo amit én nem ismerek??? ;)

(#11) Winner_hun válasza vampire17 (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

kivágod a gép hátujját, tükör, csipesz szóval nincs:( Vagyis én tuti nem tudok:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) gLes válasza vampire17 (#10) üzenetére


gLes
őstag

Garancia ;) Nincs látható sérülés :DDD

(#13) rollingrock


rollingrock
csendes tag

Próbáld esetleg az 'F' vagy a 'J' gombok lenyomva tartását miközben bekapcsolod a gépet. Esetleg az F2 is segíthet.

A billentyű kombinációk eléggé eltérőek is lehetnek akár az adott gyártón belül is.

üdv.

(#14) gLes


gLes
őstag

Visszavitted már? :)

(#15) Rhino666


Rhino666
őstag

Éljen a sulinet expressz komplett konfiguráció, avagy ''ne takarítsd ki a gépházad 3 évig''... :U Fogadni mernék hogy Codegen táp van benne azért szégyellik emberi szemek elől a gép belsejét. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#16) Viszi


Viszi
tag

Húú ez fa**a volt szétröhögtem magam, de télleg, ilyet beirni. Hát igen a sulinetnek vannak hátrányai is és még lehet több mint előnyei. Zsákbamacs

(#17) vampire17 válasza gLes (#14) üzenetére


vampire17
addikt

Nem az én gépem szal nem tom mit csinalt vele a csavo :) de az biztos hogy én többet nem valalok gépbeállítást.....az ember azt feltételezi hogy ha egy safe mode default settings et nyom akkor mindenképp mennie kell....ha nem tévedek ennek a funkcionak pont ez lenne az értelme vagy nem?:F

[Szerkesztve]

(#18) Tigerclaw válasza vampire17 (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha default beállításokkal nem indul el, ráadásúl még csipog is, ''rossz'' a gép. Mivel garanciás, egyszerűen vissza kell vinni. Kicsit bosszantó, ha a használati utasítást olvassa el a júzer utóljára, és a garanciális gépek elromlása esetén az első gondolat a házi buherálás, a garancia igénybevétele helyett. Ennek kár volt topikot nyitni. Egyébként a BIOS default beállítás és a CMOS alaplapi resetelése ugyanaz, tehát semmi értelme nem lenne a gép kinyitásának.

Egyébként miért kellett defaultra állítani a BIOS-t? Általában azért hívják a szakikat, hogy valami performance beállítást állítson be. A default beállítást csak már meglévő probléma orvoslására használják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) laragirl83


laragirl83
őstag

most erre mit lehet mondani, így járhat az aki ilyen előre összehányt sulinetes szart vesz:) ez benne van a pakliban, nem kell csodálkozni! ha meg garis akkor vissza a boltba, és nekifutásból hozzávágni az egész gépet az eladó fejéhez:))

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#20) vampire17 válasza Tigerclaw (#18) üzenetére


vampire17
addikt

Szal én altalaban ugy szeretem hogy vissza defaultra és mindent ujra beállítani nem pedig azt keresni hogy mi nincs jol beállítva. abban mondjuk igazad van hogy a cmos törlés is ugyanazt csinalja de hat ugye a remény hal meg utoljara :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.