Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricsinho


Ricsinho
csendes tag

Nagyon kezdő vagyok és szeretném elsajátítani a bios beállitásokat ha valaki szánna rám idöt hogy elmagyarázza naon megkösszönném ja és ne zárjátok már be a topicit.Előre is kössz!!!!!!!! :R :R :R :R :R :R

S.R.

(#2) Ricsinho


Ricsinho
csendes tag

ja és légyszi csak akkor zárjátok be a topicot ha egyáltalán nem megy ez számomra tanulás lenne kérlek ne fosszátok meg töllem!!!!! :F :F :F

S.R.

(#3) SAMYka válasza Ricsinho (#2) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Itt is meg lehetett volna kérdezni először:[link]
Használj keresőt előbb. :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4) Ricsinho válasza SAMYka (#3) üzenetére


Ricsinho
csendes tag

kössz a javaslatot ahaverom mondta hogy it segitenekkössz. :R :R

S.R.

(#5) szandisas válasza SAMYka (#3) üzenetére


szandisas
senior tag

Ezért nem nyitok én topicot :D , viszont igazad van ;)

aláírás

(#6) SAMYka válasza szandisas (#5) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem lebordibálóan irtam (de ezt te is észre vetted úgy látom). Türelem kell minden ujoncnak és meg kell mutatni hogy hogyan is működik a fórum. Mit szólnának az elsős iskolások mikor a tanítónéni bemegy és leordítja a fejüket hogy milyen hülyék mert nem tudnak olvasni meg irni pedig már 300 diákot megtanított és még mindig nem tudnak. Türelem kell mindenkihez külön-külön. Az hogy nem olvasta el az alapelveket az egy dolog egyet hibázhat majd a modik törlik a topicot és senki nem halt bele. :R

Ricsinho: gyakorlás képpen kersed ki a Moderátort keresek topicot és ezt zárasd vagy töröltesd :)

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#7) Ricsinho válasza szandisas (#5) üzenetére


Ricsinho
csendes tag

mért ha beindulna kapnék néhánykezdőlökést akkor beindulna a haverom is igy kezte és nézd meg Soltek alplapokrol ide mindent! :P

S.R.

(#8) SAMYka válasza Ricsinho (#7) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Az ok de ha beírod a keresőbe hogy bios és megnézed hány topic van már akkor rájösz hogy ez más kérdés

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#9) Ricsinho válasza SAMYka (#8) üzenetére


Ricsinho
csendes tag

nézegetem azokat is pl: Soltek alaplapokról ide mindent abba is vaok mert az a haverom topicja csak ök már nagyon benne vannak a témába és igy nehéz mert nekem az alpaok kellenek!!! :F :F :F :F :F :F :F

S.R.

(#10) Shim


Shim
őstag

kezdhetnéd azzal, hogy keresel egy netikettet (tipp: google), és leszoksz a smileyk sormintaként való használatáról

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#11) Pompi válasza SAMYka (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Plusz pár napja csinált valaki egy hasonló topicot:

Bios beállitások [link]


''mért ha beindulna kapnék néhánykezdőlökést akkor beindulna a haverom is igy kezte és nézd meg Soltek alplapokrol ide mindent!''

Soltekes topic is volt egy pár... most zárogatja őket Grafiqs ;)


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#12) jagada válasza Ricsinho (#9) üzenetére


jagada
őstag

mér nem kéred meg a haverod hogy mutasson mán meg 1-2 trükköt, meg hogy mit miért....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#13) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Kedves topiknyitó, a kereső használata erősen javallott a forum használatakor. A Neked való topik: [link]. Kérlek itt tedd fel kérdésed.

Pompi: Rendet raktam a soltekes részlegen is. Illetve a linkelt topik csökevényt is zártam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.