Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzet átállás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) skifekete


skifekete
senior tag

Sziasztok!

A történet ott kezdődik, hogy az előző billentyűzetembe bele öntöttem nagyobb mennyiségű üdítőt, aminek következtében feldobta a bakancsot. Próbáltam megmenteni, szájon át lélegeztettem, miegymás, de nem akart megjavulni, így aztán könnyes búcsút vettem tőle, és elindultam egy másikért. Fél óra tipródás után kiválasztottam egy korrektnek tűnő Trust márkájú billentyűzetet, 3000 magyar pénzért. remekül üzemel, nincs vele semmi probléma egészen addig, amíg a gépet békén nem hagyom huzamosabb ideig, ami cserébe alvó állapotra vált. Ez igen kedves gesztus, hiszen védjük környezetünket, viszont ennek eredményeképpen a billentyűzet számomra feldolgozhatalan módon átállítódik, nem, nem angol nyelvre hanem valami teljesen egyedi leosztásba. (pl az é helyett 3mast ír az ű helyett meg + jelet) A problémát egy rendszer újraindítása orvosolja, na de kérem ha éppen megvan nyitva pár munka ablak akkor nem szívesen indítanám újra minden alkalommal.
A segítséget előre is köszönöm szépen :)

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#2) GrooveHero válasza skifekete (#1) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szia. Ilyet még én sem tapasztaltam. De ahogy látom nem igazán kapsz választ. Talán próbáld meg itt:

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzet átállás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.