Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Biliárd vb! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Mit szóltok a vb-hez!

Én nagyon szerettem nézni, mert olyan dolgokat csináltak, hogy majd le f@stam az inamat! Arra lennék kíváncsi, hogy hogy farsolnálnak egy lebuj asztalon!(mint amiken én is játszom:DDD)

Én a ''Mágusnak'' szurkoltam,-pont azt nem láttam amikor Bastamente kiverte- de annak is örülök egy kicsit, hogy a fiatal trónkövetelők voltak a döntőben!

A magyarok meg semeddig sem jutottak,:((( pedig Istenítették őket, menjenek a fasz...

Ja és van-e olyan PH-s akinek van otthon asztala? :t

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) Agyasima válasza robekri (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

Miazhogy a magyarok sehova se jutottak?

Kijutottak a vb-re. Ez neked semmi? hmm....
Tót Sanyi többszörös magyar bajnok, Vili pedig ifjúsági európa bajnok(?) vagy érmes, vagy mi....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#3) Kígyó válasza robekri (#1) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hi! Én is gondolkoztam, hogy nyitok ilyen topicot, de gondoltam úgysem poolozik itt senki! most legalább kiderül hányan vagyunk! Én reméltem, hogy valami nagyobb nevekből álló döntő lesz! Nem gondoltam, hogy Bustamante, Reyes, Davis, Strickland, Souqet(szuké), Bobica (kíváncsi vagyok, yol írtam-e legalább egyet is, de gondolom tudod kikre gondolok) közül egyik sem lesz a döntőben. :DD), de nekem nem volt szimpatikus a játéka!

(#4) Kígyó válasza Agyasima (#2) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Kijutottak a vb-re. Ez neked semmi? hmm....''
Ez a baj! Hogy már ennek is örülnünk kell! :O

(#5) robekri válasza Agyasima (#2) üzenetére


robekri
addikt

Jó persze ez igaz, de a szakkommentátor azzal ''fenyegetőzőtt'', hogy a 4-ed és döntőbe lesznek!

Mondjuk a Strickland elleni 5-1 az nagyon szép eredmény (azt hiszem)TS-től, de a ''noname''(szeretnék ilyen noname-ül játszani:DDD!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) Bobojsza


Bobojsza
aktív tag

En imadok biliardozni !!! :)

Kulonben a Toth Sanya, messze a magyar mezony folott van, lattam ot soxor eloben!

Nincs kedvetek biliardozni 1*?

En mondjuk mar 3 eve! nem jatszottam, elotte meg 2 evig, de elotte minden nap, kis-sok gyakorlas es belejovok :) Vagy nem ! :DDD

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#7) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Hi!

szerintem nagyon ott volt a vb! énis nagyon szeretek poolozni.

az a Clemens srác (ifj snooker bajnok) nagyon jól indult. kár hogy nem volt benne elég rutin...

a német srác játéka a döntőben nem volt változatos, de miért kellett volna annak lennie? szépen terelgette a golyókat és kész. tulajdonképpen erről szól a game.

Steve Davis-t sajnáltam. ez a Strickland egy idegbeteg idióta... szerintem ráfért volna némi bünti.

amugy ki hova jár jáccani?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#8) robekri válasza Kígyó (#3) üzenetére


robekri
addikt

Babica abszolút nem volt döntőesélyes! Láttam már a lengyelországi közvetítéseken is elég meggondolatlan és pontatlan volt!

A magyarokat mondjuk a 16-ban jó lett volna látni!
A német asszonya elég sirály volt nem igen kellett volna innom, hogy megdu...(csúnya nő nincsen csak kevés ital elve) Szerintem a vbajnok elég jól játszott és azért neveket vert ki!

#4 jogos!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) Kígyó válasza robekri (#8) üzenetére


Kígyó
senior tag

Még Jango-t is láttam már rosszul játszani! Ilyen mindig van! Mondjuk én régen láttam már játszani. De ezen kár vitatkozni ki kit látott döntőesélyesnek!

(#10) Som@


Som@
őstag

Nekem nagyon teszett a vb.

Aki nagyon szimpatikusan játszott, az Tony Drago volt. Nem sokat lacimacizott.
Bár a kezdése lehetett volna jobb is.

Egyébként van valakinek otthon asztala? :)
Milyen rendszerességgel szoktatok játszani?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#11) Kígyó válasza Bobojsza (#6) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Nincs kedvetek biliardozni 1*?''
Nekem mindig van! :))
Csak az a gáz, hogy egyikőtök sem Szegedi! Vagy tévedek?

(#12) Bobojsza válasza Som@ (#10) üzenetére


Bobojsza
aktív tag

En regen majdnem vettem 1 asztalt de csak a szobam sarkaban fert volna el...
Most mar elferne, de most meg nincs, es megnottek az igenyeim is---> egy jo asztal meg 600-800 e Huf-nal indul

Amúgy szinte minden fizetős programnak van freeware alternatívája

(#13) Agyasima válasza Bobojsza (#6) üzenetére


Agyasima
senior tag

Tót Sanyi nevét Tót-nak kell írni, tom furcsa.

Engem egyébként rohattul zavart az iszonyatos sok megszakítás, reklámcélból, meghogy nem csináltak hozzá 1 összefoglalót esténként, így, ahelyett, hogy a játékkal foglalkoztak volna, menet közbe monták a tegnapi eredményeket, és válaszoltak az SMS-ekre, még a döntő utolsó előtti menetébe is.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#14) Agyasima válasza Kígyó (#11) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hehe, nem is tudtam, hogy szegedi vagy. Merugye én is az lennék...

Maj beteszem az aláírásomba! :))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#15) Som@ válasza Kígyó (#11) üzenetére


Som@
őstag

Hát igen. Pesten van a többségünk. :(((

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#16) Kígyó válasza Som@ (#10) üzenetére


Kígyó
senior tag

Sajna túl sok meccset nem láttam, de majd pótolom! (Haverom felvett egy csomót!)
Mostanában sajna csak kb hetente 1x-2x, de ha időm engedi 3x, 4*.
Asztalom sajna nincs. :O Rendes asztal rengetegbe kerül, és rengeteg hely kell neki, gagyival meg kár foglalkozni. Akkor inkább megyek szalonba!
Yot röhögtem, amikor valamelyik kommentátor azt mondta, hogy fél millából kijön.

(#17) Som@ válasza Bobojsza (#12) üzenetére


Som@
őstag

Hm. Ezt sajnálattal hallom.
Nekem is az egyik nagy tervem, hogy lesz egy biliárdasztalom a nappaliban. Vagy esetleg külön helyiségben. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18) Kígyó válasza Agyasima (#14) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hol szoktal játszani? Fükifa kupán indultál? Vagy igazolt vagy?

(#19) robekri válasza Agyasima (#13) üzenetére


robekri
addikt

Ja-ja! A köcsög reklámokkal szétbaszták az egész közvetítést!
Egy érdekesség az elődöntőkben 7-8!! menetenként volt az a tetves reklám a döntőben 3 menetenként és a reklám miatt már állásra jött vissza az élö közvetítés! Menjen a picsába a sport1!

:(((:(((:(((:(((
Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#20) Som@ válasza Kígyó (#16) üzenetére


Som@
őstag

''Yot röhögtem, amikor valamelyik kommentátor azt mondta, hogy fél millából kijön.''
Mondjuk őt nem nagyon kellene kiröhögni. A magyar pool szakág vezetője. Lehet, hogy kicsit jobban tudja a dolgokat. Amúgy ott felújított asztaloktól volt szó. Ő ezt mondta minimum összegnek. De Te is tudod, hogy mondjuk az ámítástechnikában mit jelent a minimum konfig. :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#21) Agyasima válasza Kígyó (#18) üzenetére


Agyasima
senior tag

Síkamatőr vagyok. Csak haverokkal, és csak alkalomszerűen. De a játék szeretete az megvan bennem.

És játszani meg csak erre-arra, ahol épp asztal akad. Régebben eljárkáltunk Vegasba, meg Fren(ki) klubba, de manapság már nem jellemző.

Ja és az Objektumba (!!!) - nem vicc télleg van 1 ilyen hey, ráadásul Sz. S. előtti időkből - is jáccottunk annakidején!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) robekri válasza Som@ (#10) üzenetére


robekri
addikt

Milyen rendszerességgel? Hát minden hétvégén haverokkal! Körbe megy a játék és elég szépen nézünk már ki 15-20 parti után! (Royal vodka rulezz)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#23) Agyasima válasza robekri (#19) üzenetére


Agyasima
senior tag

Valóban menjen a pics@ba, de ne a Sport1, hanem a SkySports, mer tőlük lett átvéve 1az1-ben - sajnos - az élő adás, még ha a Sport1 adta is volna, nem tudott volna mit. :(((

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24) Som@ válasza Kígyó (#16) üzenetére


Som@
őstag

Mostanában sajna csak kb hetente 1x-2x, de ha időm engedi 3x, 4*.''

Ezzel én is így vagyok. Jó, ha hetente egyszer el tudok menni játszani.
Bezzeg ha lenn egy asztalom otton. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#25) robekri válasza Som@ (#24) üzenetére


robekri
addikt

Bizony-bizony! Leszarnám egyből a PC-s játékokat, csak löknék...löknék....löknék!!
(este meg az aszzonyt:P)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#26) Som@ válasza robekri (#25) üzenetére


Som@
őstag

:DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#27) Kígyó válasza Som@ (#20) üzenetére


Kígyó
senior tag

Lehet, hogy félreértettem? Úgy emlékszem nem gagyi szabvány méretű asztalról, dákóról, és 60ezer forintos golyókról beszélt! Na mindegy, majd megnézem videón újra!

(#28) Kígyó válasza Agyasima (#21) üzenetére


Kígyó
senior tag

Én is ''síkamatőr'' vagyok, nem is nagyon erőltetem, mert sajna hiányzik a tehetség! :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
Szóval haverokkal játszom én is, de rendes asztalon, rendes dákóval és versenyszabályokkal. Ha az ember kipróbálta ezeket, akkor már máshogy nem is szeret. Kocsmában meg kifejezetten útálok, ráadásul zsetonos asztalon nem is lehet!

(#29) Som@ válasza Kígyó (#27) üzenetére


Som@
őstag

Az biztos, hogy azért benne van ebben a Szekeres Laci! :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#30) Kígyó válasza Som@ (#29) üzenetére


Kígyó
senior tag

Azt nem kétlen, meg azt sem, hogy olcsóbban szerez használt yo állapotú asztalt, mint én! :DD

(#31) Kígyó


Kígyó
senior tag

Tehát eddig 5 poolos van itt rajtam kívül! Nem sok! :O

(#32) Som@ válasza Kígyó (#31) üzenetére


Som@
őstag

Sajna tényleg nem sok. :(
De szvsz nem nagyon ismerik még a poolnak ezt a fajtáját. Ahova én járok játszani, ott is mindig nézik, mi mit játszunk. Szinte mindenki a kocsmai biliárdot játsza. :O

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#33) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Uraim hol van egy magyar beszamolo a dontorol, sajnos nem lattam!!! a nezetisportban meg nem talalom:-((((
szemejjes beszamolot is szivesen veszek!!!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34) Kígyó válasza neduddki (#33) üzenetére


Kígyó
senior tag

Szerintem a teletexten biztos van valami(Sport1)!

(#35) Kígyó válasza Som@ (#32) üzenetére


Kígyó
senior tag

Én vegyesen szoktam 8-ast, meg 9-est játszani, vagy azt amelyikhez éppen kedvem van. Ahova én járok, ott sokan játszanak 9-est, szóval ott általában nem néznek furcsán. Persze ott is mindig van valaki, aki azon vitatkozik a haverjával, hogy most kétszer jön-e, vagy nem! :DD

(#36) rlazol válasza Kígyó (#31) üzenetére


rlazol
addikt

mannyuk hogy öt és fél. Mert én állati lelkes vagyok, de már az is komoly siker, ha két golyót egyás után belökök. Még soha sem vetemedtem odáig, hogy akár csak gondolatban is pozícionálnbi próbáljam a fehéret. Egyébként 8-ast és 9-est szoktunk játszani. Lelkes vagyok, de ritkán és keveset játszom...

Szvsz ezért a közvetítésért kezet csókolhatunk a Sport1-nek! Mindegy, hogy a kommentátorok gyakorlatlanok voltak (SMS-ek, másról pofázás, miegymás), meg a sok reklám (thx, skySport ), de LÁTTUK! Majd belejönnek ők is, és ha lesz közönség (remélem, volt), akkor majd jönnek az összefoglalók is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37) Tompo


Tompo
aktív tag

HI!

Hát poolozni nem szeretek de snookert imádom.

(#38) Som@ válasza Tompo (#37) üzenetére


Som@
őstag

Már az is valami! :DDD
Viszont én meg azt nem szeretem. (bár ez valszeg azért van így, mert eddig nem sokat játszottam. Talán ha 1x:D)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#39) Kidus válasza Kígyó (#31) üzenetére


Kidus
őstag

Én is szoktam játszani, persze elég gyengén, de az nem számít :)
Nem sok alkalom kínálkozik, a rokonoknál van pool asztal, kb. havonta egyszer elmegyünk és játsszunk.
Szüleim ősszel tervezik a pincénkben egy bilcsiterem összehozását, eddig egy dákó már van :)... betonozni kell, meg festeni, csak utána jöhet a felszerelés, mert hát a pince elég gáz állapotban van jelenleg. Már alig várom, hogy kész legyen! Ott leszek folyamatosan, minden hétvégén, mikor meglátogatom őket :)

A VB-ből csak 2-3 adást láttam, pont kifogtam a Mágus vereségét.. tényleg nem semmi, miket löknek. Nézni is élvezet.

Assuming Control

(#40) Som@ válasza Kidus (#39) üzenetére


Som@
őstag

Remélem minket is meghívsz. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#41) Kidus válasza Som@ (#40) üzenetére


Kidus
őstag

Killer-rel már tervezzük a dizájnt, ha kész lesz, lehet, hogy rendezünk majd egy PH! mini bajnokságot :)

Assuming Control

(#42) Kidus válasza Kidus (#41) üzenetére


Kidus
őstag

Kérek mindenkit, akit érdekel egy kisebb bilcsis összejövetel, az jelezze, szeretném felmérni a helyzetet, és ha páran (4-5 ember) összejövünk, lesz értelme a dolognak. Akkor amint kész a pincehe, szólok annak a pár embernek.
Egyébként a hely Győrben van.

Assuming Control

(#43) killer válasza Kígyó (#31) üzenetére


killer
tag

6,5
Alakul :)

mnx

(#44) rlazol válasza Kidus (#42) üzenetére


rlazol
addikt

engem érdekel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45) Kidus válasza rlazol (#44) üzenetére


Kidus
őstag

első :)
felírtalak

Assuming Control

(#46) Som@ válasza Kidus (#45) üzenetére


Som@
őstag

Én vagyoka második! :))

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#47) Kidus válasza Som@ (#46) üzenetére


Kidus
őstag

jeszjesz, felírva :)

Assuming Control

(#48) rlazol válasza Kidus (#47) üzenetére


rlazol
addikt

kidus, ne haragudj, de nem te vagy az első? és Som@ a harmadik? vagy te nem számítasz, csak számolsz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49) Kidus válasza rlazol (#48) üzenetére


Kidus
őstag

magamat nem számoltam, és Killert sem, de persze úgy is lehet :)

Assuming Control

(#50) rlazol válasza Kidus (#49) üzenetére


rlazol
addikt

az már mindjárt öt, nemde? az már majdnem nem kevés!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Biliárd vb! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.