Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bfv para (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zoral_


zoral_
tag

sziasztok!
regebben rendesen futott a bfv, de ma vhogy nem akar elindulni...
elinditom 1mp fekete kep, majd visszadob a rendszerbe. uninstallalni sem tudom, mert azt irja ki hogy befejezte, filetorles nelkul, es minden marad a regiben.
probaltam letorolni, tweakXp-vel torolni az uninstall bejegyzest, es az ertekeket torolni registrybol, majd reinstall, de most sem megy.
az elmult par napban raktam fel 1-2 uj dolgot a gepre (uj monitor driver, uj levelezo progy, uj browser, rivatuner) de sztem ezek nem buheraljak, mert ha kiiktatom oket a taskbaron akkor sem fut a game (anno f-prot mellett nemvolt hajlando menni)

-Z[O]raL-

(#2) LordX válasza zoral_ (#1) üzenetére


LordX
veterán

Azt azért megosztanád velünk, hogy mi az a bfv?

(#3) mormota válasza LordX (#2) üzenetére


mormota
senior tag

szerintem battlefield vietnam

Illusztrálok, tehát vagyok

(#4) Szőrös 


Szőrös 
veterán

talán battlefield vietnam ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) zoral_ válasza Szőrös  (#4) üzenetére


zoral_
tag

bizonyhogy battlefield:)

-Z[O]raL-

(#6) Szasza347


Szasza347
csendes tag

Szevasztok!
A problémám, hogy a Battlefield Vietnam nem megy WinXP alatt. Indulás után nem sokkal valami hibaüzenettel leáll. (a telepítés rendben lemegy, feltettem a szükséges videókártyadrivert is meg a Direct X-et is) Próbáltam Win 98 alatt is, először elindult, de azóta nem tudom ott sem elindítani. Bármilyen javaslatot szívesen veszek. Köszi

(#7) kcics


kcics
csendes tag

Hali!

Én nagy rajongója voltam, vagyok és leszek a BF1942-nek. Vártam, hog ykijöjjön a Vietnám, hogy majd a ''gaz'' csíkszeműeket gyilokojjam... :)
Ebben tényleg nincs olyan játékmód mint a bf1942-ben, hogy egy kis történeti leírás meg ilyenek? csak instant gáme?

Ádámnak és Évának volt köldökük??? ----Miért olyan hosszú szó a ''lerövidebbítendő''? (és miért ilyen nehéz kimondani?) :))

(#8) bullseye válasza zoral_ (#1) üzenetére


bullseye
addikt

nem patchelted fel a gamét? mintha olvastam volna, hogy az okozott hasonlókat néha, ezért jön a repatch gyorsan, vagy már van is, ki tudja...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9) bullseye válasza kcics (#7) üzenetére


bullseye
addikt

itt nem adja be hadjárat felkiáltással saját sorrendben a pályákat, ha erre gondolsz...
pár szó van az elején a szituról, de nem mindíg a harcmezőről, sokszor a közhangulatról + nagyon jó zene!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bfv para (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.